Umři znovu

Umři znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265741/mid_umri-znovu-dK2-265741.jpg 4 372 100

Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem. Probudil snad Leon predátora mnohem nebezpečnějšího, než byli ti, jejichž trofeje mu visí na stěnách? Doktorka Islesová tuší, že tato vražda není ojedinělá a že souvisí se staršími případy. Jen o tom musí přesvědčit své kolegy. A najít důkaz. Pátrání ji s detektivem Rizzoliovou zavede do Botswany, kde měl před sedmi lety za děsivých okolností zemřít Gottův syn. Začíná to vypadat, že dravec, který řádil tehdy v Africe, změnil teritorium. Bude třeba vylákat ho ze skrýše, nastražit past – a použít živou návnadu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Die Again , 2014

TaLu
26.08.2019 5 z 5

Tentokráte příběh rozdělen na část odehrávající se v Bostonu a v exotickém prostředí v Africe, v buši, mezi divokými zvířaty. V Bostonu řádí také predátor - člověk . Zůstávají za ním hrůzné oběti a vyšetřování odhaluje, že jde o souvislost se zločiny v minulosti i na jiných místech. Napínavé, svižné a tým hlavních hrdinů už se mi zapsal do života. Každé setkání s nimi se mi líbí. Jen jsem se opět dozvěděla něco z předešlých dílů, které jsem ještě nemohla číst. Proto určitě doporučuji číst sérii postupně, pokud máte tu možnost.
Když si představím, že mým snem v mládí bylo navštívit Afriku :o) ....nu do ZOO budu určitě chodit dál, i když ani tam nemusí být podle paní spisovatelky bezpečno.

katu9365
26.08.2019 5 z 5

Strhující příběh, který Vás nenechá knihu odložit.

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Opět zajímavý příběh, Millie mi bylo hodně líto a Johna ještě víc, alespoň vím, že do žádné Afriky nepoletím

wlado
31.07.2019 4 z 5

Výborne napísaná kniha, čo ma u Tess vôbec neprekvapilo. Majstrovské narábanie s faktami, je zrejmé, že spisovateľka musela naštudovať mnoho faktov. Dej je miestami dosť prekombinovaný, očakával som viacej od záveru, kde mi chýbalo viacej popisu pri záverečných scénach.

Rintintin
30.07.2019 5 z 5

Pro mě to byl zatím nejlepší díl z celé série.

sarka9190
29.07.2019 4 z 5

Knížku jsem si brala na dovolenou, jako,, lehkou,, četbu pro chvíle nudy. A skončilo to, že jsem se prakticky nehnula, dokud jsem ji nedocetla. Na ,, pouhý,, detektivní roman slušné drama. Dokážu si představit, kdyby podobnou látku vzal do rukou King nebo Simmons solidní horor. Na špici žebříčku má už své miláčky, přesto těch 5 téhle knize někdy dám. Zatím stále vstřebávám.

Vikos
23.07.2019 5 z 5

Skvěle napsané :)

Lenka8418
23.07.2019 3 z 5

Zajímavý příběh,dobře napsáno,tak se tak i četlo.

Arsi
29.05.2019 5 z 5

Další skvělá detektivka. Napínavé a strhující.

miuk
14.05.2019 3 z 5

Specifické prostředí, hra s minulostí, konec překvapivý, ale...přesto nic světoborného. Ale číst se to samozřejmě dá!!!

Greenfingers
19.03.2019 5 z 5

Zajímavý námět, který autorka zpracovala do velice čtivé detektivky nepostrádající napětí. Přidanou hodnotou jsou pro mě
informace týkající se vycpávání zvířat.

iveta3689
14.03.2019 3 z 5

Pro mě zaměnitelná kniha, nijak zvlášť čtivá, ale ani nudná.

NADEI
25.02.2019 4 z 5

Povedená knížka s napětím. Děj se odehrává v Africe, kde je skvěle vykreslená divoká příroda a boj o holý život, zároveň se v Bostonu rozbíhá pátrání po vrahovi, či divoké šelmě ? Nakonec přijde překvapivé rozuzlení.

pingu1
23.02.2019 5 z 5

Zase jedna povedená knížka od skvělé autorky :-) Z úplně jiného prostředí, napínavá od začátku do konce, zapomněla jsem vystoupit z autobusu ... :-). Doporučuji.

ivakola
03.02.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. V hlavní roli sněžný tygr...a to co jsem se dozvěděla o životě kočkovitých šelem je tak trochu bonus navíc.

genie
06.01.2019 5 z 5

Další skvělý díl série ... Nepochybně k tomu přispěl i děj částečně umístěný do Afriky.

Kamil2
05.01.2019 5 z 5

Svižné, strhující, napínavé...Tess je prostě super spisovatelka.

Janík511
13.12.2018

Další výborná kniha od mé oblíbené autorky. Děj napínavý, do posledních stran jsem si myslela, že vraždí někdo jiný. Těším se opět na další díl.

Evule *
05.12.2018 5 z 5

Paráda, za mě velmi povedené a konec naprosto nepředvídatelný...Vrhám se na další v sérii, bohužel zatím poslední...

petrzel
18.11.2018 5 z 5

Nádherná kniha to se četlo skoro samo a nedostával se mi spánek

thrillery jižní Afrika Botswana

Tess Gerritsen