Jak ty mně, tak já tobě

Jak ty mně, tak já tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163445/jak-ty-mne-tak-ja-tobe-163445.jpg 3 80 80

Pětadvacet let po maturitě se opět setkávají někdejší nerozlučné kamarádky tzv. Trio fatal. Eva, šťastná žena v domácnosti a zasloužilá matka, Beatrix, atraktivní marketingová manažerka, a Kateřina, nadějná politička. Takhle úspěšně se jeví na první pohled, ovšem brzy vyjde najevo smutná pravda. Jejich muži je podvádějí, využívají a opouštějí. A tak se ženy rozhodnou pro tvrdou pomstu. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Du mich auch

Pajina68
22.07.2016 3 z 5

Oddechové čtení, nic převratného ale ani nudného. Takový průměr.

deedulka
19.06.2016 4 z 5

Docela povedená oddechovka o třech ženách, jejichž muži je mají za slabé nanynky, které můžou ovládat a využívat. To se však přepočítali, protože ty jim dopřejí pěkně horké chvilky. A že jim odvaha vážně nechybí. :) U knihy jsem se odreagovala. Jen některé scény byly trochu přehnané.

alnahu
13.06.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka ,ale trochu přehnaná.

vladka2104
24.04.2016 1 z 5

Knížku mi půjčila kolegyně, že prý je super. V půlce jsem to chtěla vzdát, nicméně nakonec jsem dočetla, když nebyla tak dlouhá. Trapnost nad trapnost, nechápu, že tohle mohla napsat autorka v mém věku.

dqenisa
24.04.2016 5 z 5

Skvela knizka. Priznavam, ze je trochu slabsi, ale je to skvela oddychovka. Vtipna i dramaticka s prekvapivym koncem.

IvanaB
19.12.2015 5 z 5

Tak mně se knížka líbila, nečekala jsem žádnou psychologii, trochu pomalejší rozjezd, ale smála jsem se u ní nahlas. A nejvíc se mi líbilo "Manžela strašně bolí hlava" ... "To mu asi roste druhá mozková buňka.." :-D :-D

Adissek
26.07.2015 5 z 5

Knížka pobavila, rozhodně si ji přečtu časem znovu.

hannah2000
24.09.2014 3 z 5

Tuhle knížku bych zařadila mezi jednoduché oddechovky. Je celkem chytlavě napsaná, takže jsem občas měla problém ji odložit.
Rozhodně to není běžný příběh ze života. Vše je silně přibarvené a laděné do stylu bláznivého, místy černého humoru. Peripetie tří kamarádek se vyvíjely tak nepředvídatelně, že jsem místy až "zírala", co vše je možné vymyslet. Kniha sice není žádný literární skvost, ale já se při ní pobavila, odreagovala a o to mi šlo. Hodnocení bych dala tak cca 70%, ale to hvězdičky neumožňují, proto hodnotím pouze ***, ale s velkým +.

bookcase
25.10.2013 odpad!

Velké zklamání. Čekala jsem něco ve stylu Klubu odložených žen. Knížka byla fakt děsná. Někdy jsem nevěřila vlastním očím. Ani jsem to nedočetla.

liletka_a
27.08.2013 1 z 5

Tak na tuto knihu jsem se těšila, ale byla pro mě celkem zklamáním. Můžu být jedině ráda, že jsem si jí nezakoupila, jak jsem plánovala, ale jen zapůjčila a můžu jí vrátit. Začátek nebyl špatný, tři kamarádky se sejdou na srazu během, kterého zjistí, že to, co se zdá na první pohled nemusí být pravda. Postupně se začínají bohaté paničky se svými povedenými kousky pořádně rozjíždět, tak, že jsem párkrát nestačila valit oči. Celou dobu snášely ty svoje super nesnesitelný ''partnery'' a teď jim to vrací i s navijákek. Čekala jsem romantické počteníčko a dostala jsem komedii pořádně říznutou černým humorem. Sice se čte rychle a svižně, ale tento styl není nic pro mě, doporučuju pro ztřeštěné čtenáře.:))

Mufka
20.08.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, samozřejmě, že se o ní nedá říct, že byla napsána jako něco, co by člověk mohl ve skutečnosti zažít. Vše je trochu přibarvené a o to u většiny knih jde. Hlavně je to kniha, která je velice čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout, a pokud by chtěl ode mě někdo poradit, nějakou oddechovou knihu, která se dobře čte, s čistým svědomím bych mu ji doporučila :-)

evasamankova
03.08.2013 3 z 5

Tato kniha nebyla úplně mým šálkem kávy. Čekala jsem humornou reálnou pomstu zklamaných žen. Po vcelku slibném a čtivém začátku se kniha postupem kapitol stávala čím dál více ztřeštěnou a přestřelenou parodií na pomstu. Postavy byly vykresleny povrchně a samotný děj nelze brát tolik vážně. Už jenom to, že všechny hrdinky - sexbomby či budoucí sexbomby, žily tolik let s takovými křupany a tupci. Ztřeštěná crazy kniha, kde hlavní roli hraje projímadlo, převleky a kamery.

Ellen Berg
německá, 1969