Jak Krtek uzdravil myšku

Jak Krtek uzdravil myšku https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18359/jak-krtek-uzdravil-mysku-18359.jpg 5 137 137

Další z příběhů oblíbeného Krtka a jeho kamarádů. Myška je nemocná a Krtek podnikne dlouhou a dobrodružnou výpravu za hledáním zázračného léku pro svou kamarádku. Projede skoro celý svět, aby nakonec našel to, co hledá, přímo doma na louce. Jak už to v pohádkách bývá, nakonec všechno dobře dopadne, pomůže příroda a její bylinky. Ilustrace: Zdeněk Miler... celý text

Abukšákul
24.09.2019 5 z 5

Krteček procestoval celý svět a nakonec to co hledal našel. Krásná kniha s krásnými ilustracemi. Četli jsme už poněkolikáté a stále se neomrzela =)

Atlantis
05.08.2018 5 z 5

Krtka nemám rád. Ano, je to hrůza a měl bych se jako správný Čech stydět, blabla. Přemohl jsem se ale a tuto knihu jsem přečetl dceři před spaním. A nestačil jsem se divit.
Příběh má hlavu a patu, je výpravný, svižný, zajímavý... Pro malé děti více než luxus. Kresba standardně krtečkovská, neurazí, ale dnes už ani nepřekvapí.

arket
16.06.2017 5 z 5

Nádherná kniha. Smysluplný příběh.

MOu598
15.05.2017 5 z 5

Pro hledání léčivé bylinky krtek procestuje celý svět, pozná řadu zvířátek, květin, míst.
Nerozumím, proč není p. Miler uveden jako spoluautor.
Krásné, milé.

Princezna22
11.05.2017 5 z 5

Jedná s prvních knih,kterou jsem jako malá sama přečetla. :-) teď jsem knihu po letech znovu vyndala a přečetla dcerce. Dcerka nadšená, ilustrace se líbili a první co bylo řekla samé koukej koukej a jeeee.. A poslouchala příběh do konce, neusnu dokavat kniha nebyla přečtena. Krteček u nás prostě vede.

Hoshi
08.03.2017 5 z 5

Stále říkám, že odborné názvy jen lidem pletou hlavu :) Příběhy o krtkovi jsou úžasné.

veronie
24.12.2016 5 z 5

Opět nádhera. Všechny knihy s krtkem jsou prostě senzační.

jitka7
17.10.2016 5 z 5

Krtek je můj favorit... takže já bych k tomu nic jiného asi nedodávala.

ovpana
29.07.2015 5 z 5

Moc hezká knížka pro nejmenší čtenáře.

kika 13
02.03.2013 4 z 5

Pěkná knížka nemám co dodat.

WEIL
13.11.2011

Krteček je důkazem toho, že když se chce, tak se i nemocné zvířátko je možné uzdravit a ani není k tomu zapotřebí vystudovat medicínu.