Dokonalý plán

Dokonalý plán https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512464/bmid_dokonaly-plan-jK6-512464.jpg 4 90 90

Jack Reacher série

< 27. díl

V městě Gerrardsvillu v Coloradu dojde k tragické události. Dva svědci podají dvě protichůdné výpovědi. Jeden viděl, že se žena sama vrhla pod autobus – jednoznačně spáchala sebevraždu. Druhým svědkem je Reacher. A viděl, co se skutečně stalo – ženu strčil pod autobus muž v šedé mikině s kapucí a v džínách, rychlý a nenápadný jako stín, a předtím, než zmizel, jí ukradl kabelku. Bývalý vojenský policista Jack Reacher ho začne pěšky pronásledovat, aniž by tušil, že se nejedná o běžný násilný čin. Neví, že ženina smrt je součástí něčeho mnohem většího – zlověstného, tajemného spiknutí, za nímž stojí mocní lidé zapletení do plánu, který se nesmí za žádnou cenu zhatit. Pokud plán někdo ohrozí, musí být bleskurychle a navždy odstraněn z cesty. A pokud onen plán ohrozí Reacher, nelze použít žádný plán B…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

No Plan B , 2022

iveta3689
08.05.2023 4 z 5

Dobré, Reacher v plné síle. Autoři se buď sladili a vylepšují svou spoluoráci, nebo víc toho napsal Lee. V každém případě je to návrat k lepším dílům série.

kneslova
06.05.2023 5 z 5

Tohle je velmi povedený Jack Reacher, jako za stara přečetla jsem na jeden zátah

helenkan
05.05.2023 5 z 5

Podle mě je tenhle díl o hodně lepší než ten předchozí. Můj oblíbený hrdina je zpět. Já si to vychutnala. Bylo to super.

Reacher
04.05.2023 3 z 5

Ne že bych byl z nové knihy bratří Grantů tak nadšený, ale přece jen cítím zlepšení oproti posledním příběhům, které spolu hoši napsali. Chvílemi jsem měl pocit, že se vrací starý dobrý Reacher, že příběh bude méně akční a v podstatě komorní, tak jak jsem to měl dříve rád... Nicméně po dočtení knihy jsem si uvědomil, že podruhé už si ji nepřečtu. Že si vlastně podruhé nepřečtu žádnou z těch, kterou oba bratři napsali společně.
Stále ještě se budu těšit na další květen, na nového Reachera, ale už ne s takovým nadšením... Nemám totiž pocit, že společné psaní Reacherovým příběhům prospělo, že přidalo nějakou novou hodnotu, nebo jiné zlepšení.

Autoři knihy

Lee Child