Otcova oběť

Otcova oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510513/bmid_otcova-obet-4I7-510513.jpg 4 66 26

Po přijetí poplašného volání nalézá policie muže potřísněného krví a nůž s otisky prstů vedle těla jeho manželky v chatě v metropolitní oblasti Madridu. O rok později se na policii přihlásí starý muž a tvrdí, že byl únoscem tří pohřešovaných osob: obhájce jeho syna, soudce, který ho odsoudil, a mladého studenta, který proti němu svědčil. Je přesvědčen, že byli všichni tři podplaceni, a ujišťuje policii, že každý týden jeden z nich zemře, až dokud nebude zatčen skutečný vrah jeho snachy a syn nebude propuštěn. Inspektorka Indira Ramosová, jejíž etika je stejně neochvějná jako její fóbie z mikrobů, má jen tři týdny na vyřešení případu, než „dobrý otec“ uskuteční svůj hrůzostrašný plán. Dobrý otec zahajuje strhující knižní sérii o inspektorce Ramosové.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Vendeta

El buen padre

Andrea7272
31.05.2023 5 z 5

Tedy super jízda!!! Také jsem ve jménech měla chaos, ale pojmenovala jsem si je po svém a hned to bylo lepší ;-)
Pěkné, napínavé a drsné - přesně, jak to mám ráda.
Těším se na další

Petronela16
23.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Súhlasím s Jenny46 , že som mala zo začiatku mierny guláš v tých španielskych menách, ale keď sa mi uložilo, že kto je kto tak sa to už potom dalo.Napriek tomu hodnotím tuto knihu ako lepší priemer, pretože niektore dejové linky mi prišli úplne zbytočne , napr.ta z väzenia sa mi zdala príliš dlhá a o ničom.Tiež musím podotknúť, že hlavna postava Indira mi nie je bohvieako sympatická, ale možno sa z nej ešte niečo vykľuje.Preto dám určite šancu ďalšej knihe z pera autora, verím, že to bude lepšie, ako toto dielo .A že určite nejaké bude, vieme všetci, čo došli až do konca, lebo Indira nás nechala v napätí.

hana1039
13.05.2023 5 z 5

Ano, máme tu další začínající sérii s týmem, který vede vyšetřovatelka s obsesivní poruchou - čistota nade vše :-) Je nekompromisní, čestná a hóódně pravdomluvná, což jí někteří mají za zlé... když už si myslím, že vím co a jak,tak vím prd :-))) Další díl nám ukáže,jak se Indira se vším vypořádá :-))

Jenny46
11.05.2023 5 z 5

Návykové čtení!!!!
Nevím proč mě lákají španělské krimi, thrillery, ale to byla pecka nečekaná. Autor je skvělý vypravěč, ze začátku jsem měla chaos ve jménech a bylo více informací, ale kapitoly jsou krátké čte se moc dobře...
Inspektorka Indira je podivín, zajímavá postava s těžkou OCD, ale oblíbila jsem si ji hned!

Jak daleko jste ochotný zajít, abyste zachránili své dítě??? Odpočítávání, které vás nenechá lhostejné...
Příběh má několik zápletek, děj je ze Španělska - lži, tajemství, úplatky a násilí , napětí je po celou dobu čtení.
Moc doporučuji a nemůžu se dočkat pokračování!!!

Pípasek
03.05.2023 5 z 5

Super čtení, tedy pro toho, kdo má rád drsnější žánr

Paja1709
01.05.2023 5 z 5

Za mě skvělý první díl nové série.Prvnich pár kapitol mi dělalo trochu problém si zapamatovat všechny jména,ale
Jinak od začátku velmi napínavé. No a když už jsem si myslela ,že vše vím , tak to opět bylo jinak.Takze já doporučuji a těším se na další díl s Indirou.

Autorovy knížky

Santiago Díaz