Temné hlubiny

Temné hlubiny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360148/bmid_temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 5 3219 3219

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Dark Water , 2016

triana
06.12.2017 5 z 5

Prostě skvělá kniha... milovníci Roberta Bryndzy se mohou těšit i na další pokračování - Cold Blood, také velmi, velmi povedená! :-)

Áňa 998
05.12.2017 5 z 5

Další dokonalost! Naprosto skvělé čtení ;)

Kaci90
05.12.2017 5 z 5

Podstatně lepší, než Noční lovec, ten mě moc nezaujal. Ale Temné hlubiny, to je jiné kafe. Napínavé, zajímavá zápletka a oceňuji i trošku více osobního života Eriky.

rozalupe
05.12.2017 5 z 5

Robert Bryndza potírá pravidlo, že první díl je vždy nejlepší...každou další knihou je lepší a lepší

Irsaf
04.12.2017 5 z 5

Četla se skvěle a rychle.

Henriette
04.12.2017 5 z 5

Zatím nejlepší z celé trilogie.

pinussilv
03.12.2017 5 z 5

Výborný příběh, skvělé pokračování serie. Obdivuji, jak Robert Brynza, muž, dokáže skvěle psát příběhy, jejichž ústřední postavou je žena, Erika, a přitom je opravdu přesvědčivý. Doufám, že budou následovat další knihy.

Mišmiš
03.12.2017 5 z 5

Za mě nejlepší z celé série. Případ byl velice zamotaný a konec pro mě překvapení a trochu smutné. Opravdu realisticky napsaný příběh.
Osobní život Eriky zde byl trochu odsunut v porovnání s díly předtím. Přesto nějaký posun je. A přišlo mi, že to bylo k plusu knihy. I to, že Erika už není za každou cenu rebelka a konečně postupovala podle pravidel a i tak případ vyřešila :-)

Lenka40
03.12.2017 5 z 5

Tak další kniha s Erikou Fosterovou dočtena . Opět pan spisovatel nesklamal a musím říct , že se vyrovnala možná byla i o trochu lepší než Noční lov. Tentokrtá je případ , který Erika vyšetřuje opravdu řádně zamotaný , a i když máte pocit ,že jste odhlalili pachatele , tak vás konec pořádně překvapí . Robert Bryndza se stává mým druhým nejoblíbenějším spisovatelem.První příčka stále patří Chrisu Carterovi .

Jandýs
02.12.2017 4 z 5

Souhlasím, že tento díl byl nejpropracovanější, i když jsem brzy odhadla pachatele, přesto konec - vysvětlení případu mě překvapilo. Tak šup sem s dalším dílem! :-) :-)

sarkaobstova
29.11.2017 5 z 5

Za me super. Můžu jenom doporučit...prečteno jedním dechem a konec me osobně překvapil...

mateo22
29.11.2017 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série. Více propracovaný, napínavý.

adaba
27.11.2017 5 z 5

Dívka v ledu i Noční lov byly super, ale tato kniha se mi líbila nejvíc :)

Bustedka
26.11.2017 5 z 5

Tak touhle knihou se autor opravdu vysvihl mezi me nejoblibenejsi

jurass1976
25.11.2017 5 z 5

Výborná jako vždy

zuzurana
24.11.2017 5 z 5

Užasna kniha, prečtena za 2 dni, už sa teším na ďalšiuknihu. Dúfam že nebudem dlho cakat. Napínava, koniec prekvapujúci, trošku aj smutný.

zuzana2599
22.11.2017 5 z 5

Paráda ! Opět jsem si celé to vyšetřování ohledně zmizení Jessiky nádherně s Erikou užila. Mně se moc líbí styl psaní Roberta Bryndzu - ta jednoduchost a srozumitelnost a přitom je vše napsáno tak čtivě, že mě příběh doslova vcucl a já se ponořila do děje jako Jessica do temné hlubiny :-)
Tento případ s Erikou se mi zatím líbil nejvíc, posílám proto Robertovi pět hvězdiček a srdečný pozdrav na Slovensko !!

petrarka72
22.11.2017 5 z 5

Schroupáno za dva dny. Pár skvělých postav - v čele s protivnou Fosterovou, dekadentní Amandou a temným Gerrym - a nepěkný případ, jejž autor podal s vynikajícím smyslem pro napětí. Asi zítra nebudu vědět, o čem to bylo, ale jako zábavná náplň pár hodin dobré.

Jana65
22.11.2017 5 z 5

Tak, přečteno za 2 dny. Autor opět nezklamal, doufám, že bude psát stále tak dobře. :-)

kytarka
21.11.2017 5 z 5

Tak tohle je pro mě zatím nejlepší případ Eriky Fosterové. Takový fajný, propletený případ. Za mě super čtení. Už se těším na další díl!