Hvězdy na cestě

Hvězdy na cestě
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450952/bmid_hvezdy-na-ceste-xbZ-450952.jpg 4 628 628

Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý V minulosti stárnoucího slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tragédie, která navždy změnila jejich životy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby tu splnili jedno poslední přání. Podaří se jim během společných dnů ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu? Emotivní vyprávění o vině a odpuštění vás spolu s hrdiny dovede k jasnému poselství: Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý.... celý text

Dalexa
14.11.2020 3 z 5

Knížka se četla dobře, jakoby plynula. Nevím jestli to byl záměr, ale mně neskutečně rozčiloval ten Igor, takže se ve mně snoubí dva protichůdné pocity. Prima čtení coby do formy, jeden člověk, kterého bych nejradši profackovala.

jitka7270
11.11.2020 5 z 5

Jedna z těch knih, které mám chuť přečíst na jeden zátah a na druhou stranu si ji šetřit, abych mohla být s hrdiny co nejdéle. Prolíná se vyprávnění z pohledu více (nejen) osob a časových rovin, přesto to není zmatečné. Velmi čtivé. Oddechové, uvěřitelné i napínavé zároveň. Doporučuji.

Leona96
11.11.2020 odpad!

braková záležitost

Mermaid
09.11.2020

Jako obvykle, pustila jsem se do cteni komentaru predtim, nez knihu poridim. A vysledek? Je zajimave, kolik ctenarek si zde zalozilo ucet, aby mohly pochvalit dilo pani Babinské.
To musela byt velka motivace...

LinVa
09.11.2020 4 z 5

Příjemné čtení. Uvěřitelný příběh, který může prožít každý z nás. Četla jsem v karanténě, za okny mlha..... a já se nemohla zbavit pocitu, že slyším šumět moře a cítím vůní soli a písku.... i olivy jsem si otevřela :)
Igor měl pro mě tvář Jirky Bartošky.

erika5807
04.11.2020 5 z 5

Úžasná dojemná kniha. Oddechové čtení. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

valeria3149
02.11.2020 5 z 5

krásná kniha, která se čte sama.

deniska2
29.10.2020 5 z 5

Úžasná knížka,hltala jsem stránku za stránkou a nemohla se odtrhnout.Precetla jsem ji za jeden den a je mi líto že už je konec.Knizka je poutavá ,vesela ,dojemná i sem tam slza ukápla.Tesim se na další knížku od Karin bohužel si budu muset počkat nebo už mám všechny její knížky přečtené:-). Knížku doporučuju a za mně 5 hvězdiček.

evelýny
28.10.2020 5 z 5

Audiokniha, čte Richard Krajčo...

,,Je čas skoncovat s minulostí. Jednou provždy spálit ty vratké mosty."

Příběh minulosti, přítomnosti, vzpomínek, výčitek, hořké pachuti viny, nedorozumění, strachu...
Příběh odpuštění a návratu
Igor - Vanda, otec - dcera.
To, co chceme, bývá někdy velmi vzdálené tomu, co je.
Vše má vyřešit cesta do Řecka. Přesně, jak naplánovala Marta, matka - babička.

,,Venku byla tma. Měsíc, blížící se k úplňku, ozařoval zahradu, oknem se nesl dovnitř omamný křik cikád."
Zbývá jen otevřít láhev vína a pořádně se rozhlédnout. Co vidíte?
Hvězdy na cestě...
Šťastnou cestu, Vando a Igore ...
Čas hojí rány, co všem zůstávají skryté.

P.S.: A pták Fénix právě vzlétl z popela...
P.P.S.: Krásně křehký příběh, výborně zpracovaná audiokniha. Na zdraví, Karin a Richarde. Díky...

sarka1670
25.10.2020

Milá Karin,Vaše kniha je úžasná,nemohu se odtrhnout od čtení ????❤️❤️.

michaela8651
25.10.2020 5 z 5

Koupila jsem si e-knihu a je moc krásná. Čte se výborně, je veselá i smutná a hlavně poutavá.
Už se těším na další.

lucie5472
24.10.2020 5 z 5

Děkuji Karin, za krásný příběh! Prečteno jedním dechem. I slza byla.????

RUMA11
24.10.2020 5 z 5

Krásný příběh, který jsem přečetla jedním dechem

Denisa123
23.10.2020 5 z 5

Úžasná kniha, cítila jsem se jako další postava příběhu. Vřele doporučuji. Děkuji Karin

svatava228
23.10.2020

Chtěla bych tímto Karin poděkovat, za krásné dva dny u této knihy. Opravdu krásné,pohodové čtení ...čím méně mi zbývalo stránek ke čtení, tím sem se snažila číst pomaleji, abych oddálila konec.......knihu všem vřele doporučuji. Po knize Za sny, která byla čtením k odpolední kávě další "pecka"....za mě jen a jen chvála. A snad se dočkáme "pokračování" nebo další super knížky.
Neodradila od čtení ani mírně požkozená vazba, chtěla jsem původně reklamovat, ale po přečtení prvních stránek jsem již knižku nedala z ruky.
Super,super,super.

petra1833
23.10.2020 5 z 5

Ďalšia úžasná kniha. Nádherné zachytené emócie a celý príbeh toho ako sa to vyvíjalo.
Za mňa je to ďalšia top kniha od Karin.

Ellinek
23.10.2020 4 z 5

Půvabný příběh, který se příjemně čte, je takový prostě ze života. Proč by se tohle nemohlo stát? Otec a dcera k sobě hledají cestu zpět a babička kdesi tam nahoře doufá, že to nakonec přeci jen dokážou.

První setkání s autorkou a musím říct, že se nejspíš pustím i do Za sny. Hvězdy na cestě jsou melancholickým, ale krásným příběhem, který lehce ubíhá, i když místy mě trošku mátly změny vypravěčů. Pes Kluk byl příjemným zpestřením, dokonce i ten psí pohled na věc byl skvěle vystižený. Velmi jsem ocenila postavu Anny, protože na ní autorka ukazuje, kolik nám toho mohou dát lidé, se kterými se v životě jenom tak lehce mineme. To samé by se vlastně dalo říct i o Mateovi, u něhož by mě hrozně zajímalo, jak se se vším nakonec vypořádal, ale chápu, proč to autorka dále nerozváděla. Příběh byl plný hloubavých myšlenek, které ke mně přišly tak nějak postupně, že jsem se k nim v mysli vrátila a neustále je v hlavě převalovala.

Vše bylo navíc skvěle vykresleno, příběh mi ožíval před očima jako film a cítila jsem se jako na té prosluněné Krétě!

lenka7135
22.10.2020 5 z 5

Krásná a emotivně napsaná kniha s velmi silným příběhem, který čtenáře překvapí, protože se vyvíjí jinak, než čtenář očekává a u které má čtenář pocit, že je součástí, že s postavami vlastně žije a prožívá jejich strasti a radosti. Karin, jsi skvělá a talentovaná spisovatelka, piš prosím dál.

jana8189
22.10.2020

Příjemné čtení, četla jsem to jedním dechem, užila jsem si to????????????doporucuji????

Silva1002
22.10.2020 5 z 5

Krásná,doporučuji

pro ženy rodinné vztahy Kréta dovolená rodinná tajemství otcové a dcery

2020  82%Hvězdy na cestě
2018  74%Za sny