Maska

Maska https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2072/maska-2072.jpg 4 198 24

Husí kůže série

< 4. díl

Halloween je svátkem masek a kostýmů, tak proč nevystrašit své kamarády opravdu příšernou maskou? Skutečně se to podaří a všichni jsou vyděšeni k smrti. To nejhorší však teprve přijde! Pojďte se bát s hororovým příběhem, po kterém vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle.

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Mask , 1988

TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Série Husí kůže. Tuto sérii jsem jako mladší milovala. Má v sobě dostatečnou špetku humoru, dobrodružství a hlavně strachu. Vřele doporučuji.

Naglice
19.12.2011 5 z 5

Pro mladší čtenáře opravdu úžasné. Tohoto autora miluji a mám ráda jeho strašidelné historky. Konkrétně tuto knihu jsem si úplně zamilovala. Ráda se k ní budu vracet, protože téma je zajímavé, a konec je prostě dokonalý.

DendousSKS
27.10.2011 odpad!

Jak knížka tak film mě hodně zklamal. Před 6 lety mě rozhodně husí kůže nenaskočila jako u jiných knížek z této edice. Ani že se děj knihy odehrává v době svátku Halloweenu na atmosféře moc nepřidá. Taky si myslím,že je to spíše taková malá parodie :). Mé hodnocení nezachránil ani konec,který dopadl podle očekávání. Nedoporučuji

henry123
30.11.-0001 5 z 5

Perfektní kniha s dobrou zápletkou a výborným vyprávěním. Děj se odehrává o Halloweenu, což jen přidá na skvělé atmosféře knihy. Po celou dobu čtení čekáte, jak vše dopadne a když dojde na vyvrcholení, skutečně se divíte a kroutíte hlavou nad jak bizardním, tak vtipným koncem. Doporučuji!!!

masky Halloween

Robert Lawrence Stine