koupit

Halt v nebezpečí / Halt

Autor: John Flanagan

Ohodnoťte knihu:
Halt v nebezpečí

Pronásledování zločinců může být smrtelně nebezpečný úkol – dokonce i pro hraničáře. Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu z Clonmelu přes Piktu až do Araluenu. Falešný kazatel se svými nohsledy unikl v Hibernii spravedlnosti a Halt nechce dopustit, aby se totéž stalo znovu. V Hibernii porazil Will jednoho z Tenn...celý obsah knihy

Halt, Horác a Will sledují Tennysonovu stopu z Clonmelu přes Piktu až do Araluenu. Falešný kazatel se svými nohsledy unikl v Hibernii spravedlnosti a Halt nechce dopustit, aby se totéž stalo znovu. V Hibernii porazil Will jednoho z Tennysonových genoveských nájemných vrahů – jenže ještě dva zůstali naživu. Bude Willovo a Haltovo mimořádné lukostřelecké umění stačit na to, aby je zachránilo před úkladnými vrahy? Nebo má Willův učitel před sebou svůj poslední boj? (méně textu)

http://img.databazeknih.cz/images_books/56_/56239/hranicaruv-ucen-halt-56239.jpg 4.7168

Série: Hraničářův učeň
Žánr:Sci-fi a fantasy - Romány
Rok vydání:2010, rok vydání originálu: 2010 ...více

Komentáře

Nejprve se musíte přihlásit.
Mergirus 02.04.2014

Opět krásná kniha, která se čte jedním dechem. Autor se "obrátil" i proti Haltovi - ukázal, že nikdo není nesmrtelný. Ale naštěstí vše dobře dopadlo, jsem ráda, že John Flanagan nepatří mezi ony autory, kteří se zbavují svých postav (např. George R.R.Martin).

Alex.Barunka 25.02.2014

Po Králích Clonmelu mi kniha vrátila úsměv na rty. Příběh nás zavede zpět do Araluenu a má v sobě nádech strachu. Je velmi emoční, více než kterékoliv jiné příběhy ze série. Palec nahoru :)

Sauron025 22.02.2014

super :)

LuciusWlk 24.12.2013

Opět dobrý příběh, Horác tentokráte neobyčejně bavil. Tenhle díl je trochu temnější, ale v rámci dětské knihy. S přibývajícím počtem dílu se dostavuje jistá stereotypnost,ale to je dáno spíše věkem.U knihy pro mládež je ale ta všudypřítomná čest a spravedlnost vítána.

ThePetinka 09.12.2013

Abych pravdu řekla, tak tahle kniha mě trochu naštvala svým názvem. Halt začal být v nebezpečí až někdy v polovině příběhu, nicméně já celou dobu napjatě čekala, kdy to přijde. Vážně nemám ráda, když vím, o čem kniha bude. Opravdu jsem se uvolnila až ve chvíli, kdy už Halt měl to nebezpečí za sebou a já jsem věděla, že teď už to nebude předvídatelné.
Vím, že v každé recenzi na Hraničářova učně zmiňuju ten zvláštní suchý humor a tenhle díl nebude výjimkou. Je to jedna z věcí, které mě na knize baví snad nejvíc. Prostě se u toho skvěle bavím, je to přesně můj styl humoru. Víc a víc se v tom vidím.
Autor se pozoruhodně vypsal, každá kniha je lepší, než ta předchozí. Knihy na sebe navazují, jsou zmiňovány staré příhody a občas se v knize ukazují i staří přátelé, kteřé jsme naposledy viděli před třemi až čtyřmi knihami. Je to prorostlý příběh, který si musí nutně zamilovat každý fantasy nadšenec. Já osobně na tuhle sérii nedám dopustit.

hardrock 01.11.2013

Ako vzdy, spravne namiesany koktejl napatia, humoru a spolupatricnosti. Flanagan opat dava lekciu o sile priatelstva.

joni 17.07.2013

Skvělá knížka, konečně v se v ní mohli Will a horác ukázat co dokáží a to i bez kontroly Halta :-)

Vevericka.eva 30.06.2013

Fajn počtení, drží vysoký standard série.

xflori01 21.06.2013

Už trošku se ubírá na kvalitě. Ale pořád krásné čtivo, které tě velmi zaujme. Doporučuji. 4 hvězdičky jen kvůli odlišení kvality dílů. Ale pokud bych měl srovnávat s jinými knihami - jasných 5 hvězdiček.

Kristy7 29.04.2013

Naprosto perfektní série! A knihy Králové Clonmelu a Halt v nebezpečí patří k mým nejoblíbenějším, moc jsem se u toho nasmála. Rozhovory mezi Haltem, Willem a Horácem byly geniální. :)

matej1998 31.12.2012

Výtečně.........nemám námitek.

faoleha 27.08.2012

Právě jsem dočetla - další díl po dlouhé době. Jen mě mrzí, že série bude končit. Nezbývá než doufat, že i ta další bude stejně skvělá. Určitě si ji přečtu znovu. :-)

Issiriana 10.08.2012

Úchvatné.... :) Víc k tomu netřeba dodávat.

Charlottka 07.06.2012

Tuhle knihu mám, ze všech - zatím 11 - nejraději, jelikož je velmi napínavá, skvěle se čte a je vtipná!! :D MIluju tuhle knihu :)

matlafous 07.02.2012

Pěkná kniha, vřele všem doporučuji.