Bitva o Hex Hall

Bitva o Hex Hall
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134464/bmid_hex-hall-bitva-o-hex-hall-2kG-134464.jpg 4 642 642

Hex Hall série

< 3. díl

Na Sophii Mercerovou je toho poslední dobou moc. Jen co si zvykla na to, že je démon, a naučila se své neobyčejné schopnosti ovládat, jí je Rada zase odebrala. Archera a tátu viděla naposledy v hořícím vězení a jedinými spojenci mají být nyní Branickovy. Shodou okolností odvěcí nepřátelé Prodigia. Rodinné překvapení neberou konce a jen tak mimochodem je na spadnutí válka, v níž má hlavní úlohu sehrát právě Sophie. Na tom se shodnou všichni, ne už však na tom, na jaké straně bude Sophie stát. Jenomže bez své magie je Sophie bezbranná. Podaří se jí získat zpět kouzelné schopnosti dříve, než bude pozdě?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Spell Bound , 2012

kolacky
08.12.2019 4 z 5

Moc pěkné, všechny tři díly. Bála jsem se, že to na mě stařenku bude až moc "young adult" záležitost, ale Sophie a spol. mě mile překvapily/i. Všem rozhodně doporučuju.

Kacennnka
04.11.2019 5 z 5

Po tom, co autorka předvedla v Démonovi jsem ani nečekala, že se mi to bude líbit. No, světe div se, fakt do bylo dobré!

wotana
29.07.2019 5 z 5

Poslední díl dočten :-) Fakt super série, napínavé od začátku do konce. Vřele doporučuji.

orangerose
11.06.2019 5 z 5

pěkně zakončená serie :)

DeKo1996
08.04.2019 5 z 5

Nádherná série plná kouzel, přátelství, lásky, odvahy..
Krásně napsáno. Konec jsem čekala trošku jiný, ale jsem nadšená..
Skvělé postavy, které jsem si zamilovala.

klara2531
03.04.2019 5 z 5

Neuvěřitelně uzasny❤️❤️❤️ včera sem dočetla druhý díl a nemohla jsem se dočkat třetího, tak jsem si ho stáhla a do rána přečetla. Úžasná kniha ❤️

Nika320
28.03.2019 5 z 5

Velice povedená série... SPOILER musím ale přiznat, že mě mrzelo, jak dopadl Cal

deedulka
30.11.2018 4 z 5

Musím uznat, že závěr knihy se autorce povedl. Podívat se Brannickovým na zoubek, propátrat historii Sophie a Archera, popasovat se s dalšími démony, mrknout se do podsvětí a to celé doprovázené vtipnými hláškami Sophie...prostě nenáročná oddechová fantasy, u které jsem se bavila.

Laughtubbe
18.04.2018 5 z 5

Zazvonil zvonec a této série je konec. Bylo mi to upřímně líto. Tak jsem si zvykla na Sophii, Elodie, Archera a vlastně i na všechny ostatní. Je to opravdu krásný příběh. Akce za akcí. Úžasný závěr. Vůbec jsem to nečekala. Kdo si je přečte neprohloupí. Troufám si říct, že se k ním opět vrátím.

Devil-Ivet
27.02.2018 4 z 5

Skvělé zakončení série. Sice mě zklamalo peklo a samotná bitva na konci knihy (to mohlo být rozepsáno víc), ale i tak to bylo dobré. Sophie a její sarkasmus. Elodie jako duch. Ty dvě jsem si hodně oblíbila :)

bookworm_plants
26.11.2017 5 z 5

Úžasná série, úžasný závěr.
Bavilo mě to do poslední stránky, je mi tak líto Cala, přirostl mi k srdci víc než Archer.. :-)
Jen je škoda že, tuhle sérii moc nikdo nezná, já jsem ji uviděla u jedné booktuberky a jsem za to ráda. :-)
Nemám co, dodat. :-)

Turmee
08.09.2017 4 z 5

SPOILER:

Proč neumí většina autorů vyřešit milostné trojúhelníky jinak než vraždou jednoho z milenců? Není to fér. Ani vůči postavám ani vůči čtenářům. Ne, že bych nevěděla, jak to všechno skončí, ale stejně jsem si čtení užila. Příběh byl svižný, postavy sympatické a všechno se krásně vyřešilo.

boucner
01.09.2017 2 z 5

Na to, že je to třetí díl, tak slabota. Nejméně stránek a naprosto nesmyslně zrychlený děj, bez pořádného vysvětlení, hlavní hrdinku všichni milují, jen se na ní podívají a dokáže lusknutím prstu přemoci kdekoho staršího, protože je prostě nejsilnější a basta...jako perlička na dortu je její povýšení nakonci...

Pamima
31.08.2017 4 z 5

Krásně ukončená trilogie. Když to shrnu, první díl byl asi nejlepší. Hned za ním by se umístil Boj o Hex Hall a na posledním místě by byl díl prostřední. Pravděpodobně to bude mít každý čtenář jinak, určitě vás od čtení neodrazuji. Tato série mi zpříjemnila letní prázdniny, a proto pokud chcete sáhnou po nějaké oddechovce, je toto správná volba.
SPOILER:
Moc mi je líto Cala. Ale smutek mě ihned opustil, když jsem se dočetla, že je na Hex Hall jako duch a muže vidět Sophii. To jsem si oddechla.
Knihu doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy svět a nevadí jim velmi zamotané rodinné vztahy.

Jůšo
31.07.2017 5 z 5

Juhuuu to byla jízda! Moc ráda bych si dala další díl, ale nakladatelství ho už neplánuje vydat, což je opravdu škoda.

jolca-jolly0953
18.07.2017 5 z 5

Krásné zakončení. Brala bych i další díly. Jen je mi líto Cala, ale jinak celá trilogie nádherná.

TerraNova
02.04.2017 5 z 5

Nádherné zakončení téhle série. Myslím, že se povedlo, stejně jako první dvě knihy téhle trilogie. Sice bylo jasné, jestli to skonči happy nebo sad, ale i tak to nebylo čistě jenom jedno. Hlavně to na konci mě dostalo a to jsem myslela, že mě to tak nedostane, protože jsem věděla, co se stane. Určitě celou sérii doporučuji. :) Dělá radost a já jsem ráda, že mě kamarádka dokopala k tomu si to přečíst a propůjčila mi celou sérii.

katallinka
19.03.2017 4 z 5

Příjemné a trošku překvapivé zakončení této série.

kaja5622
20.01.2017

Možná to bylo tím, že jsem měla trochu pauzu, před tímto dílem, ale byl nepatrně slabší než ty předchozí a přesto naprosto úžasný.

KaileyBlot
30.12.2016 5 z 5

Úžasné zakončení celé téhle skvělé série!
Prostě to nemá chybu. Nebyla kapitola, která by mě nebavila. A je vlastně prakticky nemožné odlepit se od této knížky, protože to největší napětí je vždycky na konci kapitoly, což nás nutí číst dál a dál. Ale jako nestěžuju si! :D
Kdybych to měla celkově zhodnotit, tak tyhle knížky prostě zbožňuju. Rozhodně se řadí k těm nej knížkám, co jsem kdy četla. A jsem ráda, že je mám doma.

Strašně moc doporučuju!