Heroín

Heroín https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52585/heroin-52585.jpg 4 215 215

Strhujúci príbeh tínedžerov, ktorí po úteku z domu prepadnú drogám a postupne sa od nich stanú absolútne závislí. Podarí sa im nájsť cestu späť? Kniha bola vo Veľkej Británii ocenená ako Najlepšia kniha roka a autor za ňu získal prestížnu Carnegieho medailu.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Arkus

Junk , 1996

Lady_Ef
23.08.2012 2 z 5

Nemáte chuť Dehtíka praštit? Ale opravdu pořádně a po něm i autora, který vlastně říká "Klidně berte drogy, však ono to dobře dopadne".

sarekaslukova
29.07.2012 5 z 5

Vau super knížka sice mi to přišlo takový jako pohádka kde všechno dobře dopadne a ono to tak i vlastně bylo. Moc mě bavila, ale znova by jsme si ji asi nepřečetla. Prostě knížka s účelem odstrašit děti on drog. My děti ze stanice zoo byla lepší. Ale autor měl super nápad udělat to z různých pohledů lidí.

petrak
19.07.2012 4 z 5

Zajímava knižka, která se dobře čte.

punkina
26.01.2011

Výborná knížka. Ráda se k ní vracím.;)

SaraSun
30.11.-0001

Čtivo pro věkovou skupinu 12,13 let.

Lucie
30.11.-0001

Ze začátku jsem se docela ztrácela v ději a celkově i v postavách. Člověk musí přečíst pár kapitol, aby pochopil, jak kniha funguje a jak se v ní orientovat. Jako dobrý nápad mi přislo to, jak je kniha napsaná. Formou deníku. Ze začátku se zde střídají jen dva zapisovatelé,ale postupně i lidé ze squatu a tak můžete vidět i pohledy ostatních na dané situace.Kniha se mi líbila, ale není nad Memento a jiné vypracovanější knihy.:)

drogy závislost, narkomanie dívky

Melvin Burgess