Candy

Candy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503619/bmid_candy-J3D-503619.jpg 4 126 126

Habibi série

Vitajte vo vynovenom klube LocalX a ponorte sa do jeho hriešnych hlbín. Pozor! Vstup je možný iba na vlastné riziko. Do podniku nerestí zaveje čerstvý, sladký vánok ‒ nový majiteľ Dorian, ktorého prezývajú Candy. Nepočítal však s tým, že časť podniku patrí bývalej spoločníčke Virginii. Najprv je odhodlaný zlomiť ju, no po ich prvom stretnutí sa zlomí jedine jeho odhodlanie. Získať vstupenku do osobného pekla cez príťažlivú blondínku by mohlo byť jednoduchšie... A príjemnejšie. Lenže čo ak sa Dorianovi vášnivá hra vymkne spod kontroly? A hriech nadobudne tú najsladšiu príchuť? Čo ak ho ranené modré oči vyzlečú donaha nielen v súkromí izby, ale rovno pred celým jeho svetom? Autorka Baja Dolce vám prináša pokračovanie bestsellerovej darkromance série Habibi. Mladší knižný brat Candy vás pohltí v neónovom svete plnom zvodného tanca, hriechu a vášne.... celý text

MaláKnihomolka
12.12.2023 5 z 5

Série Habibi je dark romance, nebude to čtení pro každého, jelikož obsahuje drogy, násilí, prostituci, erotické show

Svatý Candybože! Tohle byla teda jízda, kterou si určitě budu chtít někdy zopakovat a přečíst znovu. Druhý díl hříšné série Habibi nás bere opět do prostředí klubu LocalX, kde se setkáváme s novým majitelem Candym a spolumajitelkou Virginií. Ti dva se zpočátku nemají zrovna v lásce, ale jak se říká: Nesuď knihu podle obalu. Tentokrát se tu dozvíte více o tom, jak klub funguje, dostanete více show, více nových informací, ale po dočtení budete mít i více otázek. Stejně jako já.
Neptejte se mě, zda jsem tým Harry nebo Dorian, já sama se momentálně nedokážu rozhodnout, jelikož oba mají něco, co vás bude přitahovat.

„Hřích má sladkou příchuť a já jsem jen ubohý hříšník bažící po tobě." Chemii mezi hlavními postavami nejde přehlédnout, to jiskření, narážky Tihle dva spolu byli senzační. Stejně tak jsem ráda, že se zde znovu objevují i Cassie s Harrym z prvního dílu, jelikož jsou taky skvělá dvojka.
Vyzdvihnout musím i Candyshow, které se nám dostalo bohužel jen jednou. Ovšem stálo to za to! Myslím, že většina z nás, čtenářek Candyho, by se jí ráda osobně zúčastnila. Stejně tak miluju autorčin humor, jež knihu okořenil skvělými hláškami. Například hláška „Co tu stojíš jako penis v pornu?“ mě v souvislosti se zbytkem děje v tu situaci vážně pobavila. Mohla bych tu takhle povídat dlouho, takže ještě zmíním Drag queens a Hříšné kluky, kteří mě taky opravdu bavili.

Na povrch se postupně dostávají další a další tajemství, jež vás budou nutit číst dál, abyste tomu všemu konečně přišli na kloub. Jenže co nám autorka opět neudělá? Skončí to v tom nejlepším! Takže, kde je Monroe?

Nemyslete si však, že dostanete příběh čistě jen o sexu. Ano, hraje tu velkou roli, jenže i tohle jsou lidé, kteří si v životě už něčím prošli. Mají své kostlivce ve skříních, se kterými se museli nebo musejí nějak vyrovnat.

Na závěr bych chtěla opět vyzdvihnout grafické zpracování knihy a další krásnou ořízku. Víc takových knih, prosím.

Za poskytnutí knihy k recenzi bych ráda poděkovala @bajadolceautor a @venupress v rámci spolupráce. Vážím si té důvěry a doufám, že se snad brzy budeme moct těšit na třetí, závěrečný díl.

Pitbullka
09.12.2023 3 z 5

I druhý díl byl velmi čtivý. Líbilo se mi, že více nakoukneme pod pokličku fungování klubu a poznáme jednotlivá děvčata. Bohužel na mě však vůbec nezafungoval Candy a Virginie a jejich chemie mezi nimi. Líbil se mi ale akční konec, který čtenáře dobře navnadil na další díl.

Dela90
09.12.2023 5 z 5

"Jsem Dorian Fabri, ale v práci mi říkají Candy.

Candy Show budu mít v paměti ještě dlouho.
Candy byl naprosto k sežrání. “A ta prdelka. jako dva česneky.
Už nikdy neuvidím jen česnek

Dokonalost. Candy se četl jedna báseň, mně se mi líbil trošičku víc než Habibi.
Dorian měl svou temnou minulost a rozhodl se pomstít za to, čím si vším musel projít.
Přesto všechno se snažil být dobrý majitelem klubu a “o své holky se skvěle staral.
Zapůsobil i na spolumajitelku Virginii.

“Protože rodina není jen o krvi. Ta kterou si vybereš, je mnohem víc.

Znovu otevření LocalX bylo grandiózní. Popisy vystoupení i klubu samotného mě vtáhly do děje a všechno jsem to prožívala, jako kdybych tam skutečně byla.

Není zde nouze ani o pikantnější chvilky. Candy se prostě uměl postarat o ženu.
“ Jsi drahokam. Jsi vzácná, krásná i silná. Jen si musíš dovolit zářit.

Autorka Vám nabídne vyprávění ze dvou pohledů. Virginie a Doriana.
Je zde také retrospektiva obou hlavních postav, které krásně říkají co vše si musely prožít.

Líbilo se mi, že i v tomhle díle se objevoval i Habibi a Cassie.
Čtení Candyho jsem si moc užila a nechtěla jsem, aby skončilo. Tak jsem si ho pomalu dávkovala.

Nicméně konec, mě totálně šokoval a spadla mi brada. Jakože, cože? A proč? V hlavě mi zůstalo po dočtení několik otázek a já chci opravdu vědět, jak to bude dál!

Musím pochválit nádhernou ořízku, klenot mé knihovny.

Děkuji za možnost si knihu přečíst v rámci #spolupráce @venupress @bajadolce opět to byl zážitek!

Hodnocení: 5

Knihomolka97
07.12.2023 5 z 5

Svatý Candybože! Co jsem to zase přečetla? :-D
Osobně mě o kousek více zaujal a bavil Habibi, ale Candy je mu v patách!
Kniha navazuje na přechozí díl, ovšem tady máme hlavní hrdiny zmíněněho Doriana alias Candyho a Virginii. Příběh se odehrává ve vylepšeném klubu LocalX, který momentálně vlastní Dorian společně s Giou, která získala menší podíl od bývalého majitele.
Oba jsou ztělesněním krásy, oba mají za sebou těžkou minulost a od začátku je to k sobě silně táhne. Chemie mezi nimi je rozhodně cítit, jiskry létají skrz stránky, ale stejně se to mezi nimi vyvíjí poměrně pozvolna a není zde tolik žhavých scén, jak jsem čekala. Jak Candy, tak Gia něco skrýva a sleduje vlastní cíl.

,,Hřích má sladkou příchuť a já jsem jen ubohý hříšník bažící po tobě."

Figuruje tu větší množství postav a přísahám, že někteří dokáží člověku pěkně pít krev! Moc mě ale potěšilo, že se objevují i Cassie s Harrym. Ti dva mě neskutečně baví!
Kniha vyvolá spoustu emocí, autorka si umí se čtenáři pohrát jako kočka s myší. Závěr mě úplně rozložil, i když jsem se na něj snažila psychicky připravit. No nestačilo to a doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu.
Hodnotím 4,5*/5*

MontynaS
06.12.2023 5 z 5

Jedná se o druhý díl ze série Habibi, pokud jste nečetli prvni díl, doporučuji číst postupně, v tomto díle je několik informací z již zmíněného prvního dílu

Čtenáři se začínají dělit na tým Habibi a tým Candy, a já rozhodně patřím do týmu Candy

V knize se opět setkáme s klubem LocalX, který změnil vedení. Mezi hlavními postavami Candym a Virginii to neskutečně jiskří od prvniho setkání. Jsem ráda, že v knize se střídá pohled obou hlavnich postav a doplní nám to odpovědi na otázky. Setkáváme se i se spoustou postav z první knihy a seznámíme se, se všemi zaměstnanci klubu.

,, Sladká jako horká čokoláda, " šeptl jsem tak blizko ní, až jsem pocítil, jak se zachvěla.

Musím říct, že tato kniha byla opravdu jízda. Nešlo se odtrhnout a hrozně mě to bavilo. Cukřík Candy? Skvělý a celá jeho parta kluků? Neskutečně sympatický a hrozně jsem si je oblíbila a ne jen je kniha by měla být vždy poutavá a zaujmout a to Candy rozhodně je. A co vás rozhodně dostane na kolena, tak to je konec knihy! Už o půlky knihy jsem si myslela, že konec znám! Omyl!! Autorka nám zde ukázala, že psát prostě umí a to vážně skvěle

Strašně moc se těším na další dil, snad se brzy dozvíme, kdy bude

cajakniha
06.12.2023 4 z 5

Děkuju moc za zaslání knihy @bajadolceautor a @venupress v rámci #spoluprace

Kniha byla opět velmi pikantní. Naší hlavní hrdinkou je zde Gia z knihy Habibi, kterou jsem si již v předchozím díle velmi oblíbila. Je přirozeně krásná, hodná a milá snad ke všem v okolí.

Hlavní hrdina Dorian, neboli Candy, je velmi hot. Jeho show jsme “zažili žel jen jednou, ale byla pořádně žhavá.
Mezi postavami se vznáší otázky ohledně jejich minulosti, což ale nijak nebrání jejich jiskřivé chemii, které nakonec podlehnou.

Objeví se zde i Harry a Cassie z předchozího dílu a já si je moc užívala. Také jsem si moc oblíbila naše chlapce tanečníky.

Konec mi přišel upřímně překombinovaný a já jsem zvědavá, jak se s tím vším autorka vyrovná v dalším díle.

literarnikouzla
04.12.2023 5 z 5

Ani nevím jak začít. Candy je pokračováním prvního dílu s názvem Habibi. Habibiho jsem četla dvakrát a jakmile jsem zjistila, že se Candy bude vydávat i u nás, věděla jsem, že ho ihned potřebuji. Baja má naprosto skvělý styl psaní a je opravdu neskutečně talentovaná. Její příběhy Vás chytnou za srdce a už nepustí. Myslela jsem si, že Candy nemůže překonat Habibiho, ale omyl.. Oba příběhy jsou opravdu skvělé, ale Candy mě osobně bavil ještě o trochu více.

Jedná se o Darkromance, která rozhodně není pro každého. Kniha je určená pro čtenáře 18+, kterým nevadí témata jako sex, drogy, násilí, prostituce apod.

V tomto příběhu máme 2 hlavní postavy a těmi jsou Dorian Fabri alias Candy a Virginie Franklinová alias Gia. Chemie je mezi nimi opravdu nepřehlédnutelná a mají skvělou romantickou linku. Oba za sebou mají velmi těžkou minulost a to na téhle sérii miluji. Příběhy nejsou jen o sexu, ale najdete v nich těžké životní příběhy a spoustu ponaučení a skvělých myšlenek. Několikrát jsem při čtení měla pusu otevřenou dokořán a byla jsem absolutně vyvedená z míry, protože v knize je spousta absolutně nečekaných zvratů a to se Baje moc povedlo.

V knize se nám objeví i hrdinové z prvního příběhu Harry a Cassie, což mě velmi potěšilo a musím vyzdvihnout, že i vedlejší postavy jsou opravdu jedinečné a jen tak na ně nezapomenete, což podle mého nebývá tak časté. Při čtení knihy se budete smát, ale i brečet, budete překvapení a vzrušení. Tenhle příběh si skvěle umí hrát s emocemi čtenáře a něco ve Vás zanechá!

Kromě úžasného vnitřku musím zmínit i design knihy a naprosto božskou ořízku . Kniha obsahuje i playlist, který obsahuje opravdu skvělé písničky. Ráda bych něco této Darkromanci vytknula, ale opravdu nemám co. Jak Candy tak Habibi si našli v mém srdci místo a oba jsou mými Top knihami roku 2023!

“Osud je jako oční linka drahoušku. Občas je jiná, než jsme očekávali, její cestička je delší, výraznější, ale v tom okamžiku je pro nás nejdokonalejší.
“Co tu stojíš jako penis v pornu?

Moje hodnocení: 5 / 5
#spoluprace
IG: @literarnikouzla

monikasbookclub
29.11.2023 5 z 5

Jestli se vám líbila kniha Habibi, tak si určitě zamilujete i Candyho. A pokud ještě knížky neznáte určitě tu chybu napravte @bajadolceautor je nadaná autorka a její darkromanc série určitě stojí za to přečíst! Candy je opravdu čtivý a přitažlivost mezi ním a Virginii byla opravdu skvělá. Naprosto to mezi nimi jiskřilo a ta vášeň a touha vás nenechá rozhodně v klidu. Docela mě také celkově oslovil příběhem více než Habibi. Ukrývá silný příběh, který je zároveň krásný ale zároveň i smutný. Líbilo se mi postupné odkrývání životních příběhu hlavních postav a i to, že kniha nebyla jenom o sexu. Celkově byl příběh hodně smyslný, temný a intenzivní a ten konec? Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Opravdu tato série stojí za přečtení. Autorka se postupně dalšími díly překonává a boří pravidlo, že vždycky ten nejlepší je první díl.

Děkuji za možnost si knihu přečíst. #spoluprace

Jita160
27.11.2023 4 z 5

(SPOILER) Dětský prostitut, striptér i pornoherec Candy se stává novým majitelem klubu LocalX. Jeho těžká minulost ho vede zrovna sem... Tady na něho čekají všechny odpovědi, které nutně potřebuje.
Virginie bývalá prostitutka je jeho nečekaná spolumajitelka klubů a má mu nevědomky dopomoct k muži ,který objasní jeho tajemství????
I takovým to lidem žijící na hraně společnosti se stane, že okusí tu lásku,tu děsnou mrchu.
Očekávejte spousty otázek a ještě málo odpovědí snad se dočkáme ve třetím díle.
,, Na životě je krásné to ,že umí spojovat nespojitelné".

Jenny46
26.11.2023 5 z 5

Habibi nebo Candy, který je víc přitažlivý, okouzlující ???
Příběh, který vás nenechá spát ...
Komu se líbil předchozí díl, rozhodně nebude zklamán, doporučuji!!!

eliska2126
26.11.2023 5 z 5

Pár dní zpět mi konečně po nekonečném čekání dorazil knižní brácha Habibiho Candy. Teď už můžu prozradit, že jsem knihu četla už před pár měsíci jako beta čtenářka a už teď můžu říct, že se rozhodně máte na těšit!

Pokud se vám líbil Habibi, tak si určitě oblíbíte i Candyho. Sledujeme jeho příběh společně s příběhem Virginie, novou spolumajitelkou klubu LocalX. Bylo super, že se tu objevili i Harry s Cassie z předešlého dílu a více jsme také pronikli do vnitřního fungování podniku.

Líbilo se mi to jiskření a škádlení, které probíhalo mezi Virginii a Candym. Celkově je kniha opět čtivá jak blázen a nemůžu se dočkat, co na knihu řeknete vy, kteří ji plánujete číst. Nebo už ji někdo má dokonce přečtenou?

Knihu určitě doporučuji všem, kterým se líbil první díl a všem milovníkům darkromance. Já jsem byla opravdu moc spokojená, i když u mě Habibi stále vede.

_kris_v_cte
25.11.2023

Instagram: _kris_vitovcova_cte

Srdečně vítejte u znovuotevření klubu LocalX, který změnil majitele a připravil si pro své návštěvníky zcela novou show, která rozhodně nenechá nikoho chladným.

Známé prostředí, nové postavy a pořádně zamotané klubko událostí, které se s ubývajícími stránkami postupně zaplétá stále víc.

„Každý se bojí přízraků ve tmě, ale ta nejhorší monstra se skrývají hluboko v nás.

Na scéně se objevuje Dorian, kterému se v jeho profesi neřekne jinak než Candy. Sladký bonbónek, který si podmaní i to nejzatvrzelejší srdce. Pomocí svůdnosti a elegance se čtenářkám, a nejsem jim, zaryje pod kůži.
Virginia si zachovává chladnou hlavu a jistou záhadnost, která ve čtenáři vzbuzuje jen další a další otázky.

LocalX Vás co nejsrdnatěji zve na svou Candyshow, za níž se mohu zaručit, že po jejím zhlédnutí budete lapat po dechu, červenat se a hledat nejbližší lednici, v níž se zchladit.

Baja si opět dokázala podmanit čtenářovu mysl a pozornost tak, že nebudete chtít její stvořený svět opustit.

„Show jedinečného nočního klubu LocalX právě začíná. Nechte se unést smyslností sedmi smrtelných hříchů."

Jste připraveni hřešit, obzvlášť když je příchuť hříchu tak sladká?

KajinaH722
24.11.2023 4 z 5

Kniha mě o maličko bavila méně, než prvni díl asi jsem měla větší očekávání a něco mi tam chybělo, co bylo víc v prvním díle. (Nějaký zvrat, drama, napětí a temná stránka)
U druhého dílu je delší, než se Candy a Gia na sebe vrhnou. Je to ze začátku hodně o přitažlivosti, touze a očekávání, takže kniha není plná sexu,jak se na pohled zdá. Je tam dost minulosti,která není hezká, ale smutná a násilná a to jak u Gia a i u Candyho.
No a ten konec mě dost překvapil,jak se to rychle zvrtlo. Jsem zvědavá, co se potom dozvíme o Monroe a jak to dopadne s Cassie- Habibi a Gia- Candy.

kristyna1301
17.11.2023 5 z 5

Instagram: my_books_diary

Moje pocity po dočtení této knihy?
Jsem lapená do sítě, ze které se nedokážu vymotat, pohlcená celým příběh a nejsem schopná fungovat a přemýšlet nad čímkoli jiným. Nemůžu vám říct, co mě tak vykolejilo, čím si mě tato série a její autorka omotala kolem prstu, protože to nedokážu vyjádřit, ale ve všeobecnosti vám můžu říct, co mě fascinuje nejvíc.

Ne každý autor dokáže propojit knihy v sérii takovýmto způsobem. Z obou doposud vydaných dílů je zřejmé, že autorka má vše velmi dobře promyšlené, propracované do nejmenších detailů, a to co jsme možná ještě zcela nebo vůbec nepochopili v těchto dvou dílech, je možná jen mistrovským tahem, který pro nás chystá v jejich pokračování. Nemůžu říct, jestli jsem tým Habibi nebo Candy a ani nechci, protože pro mě obě knihy tvoří jeden skvělý celek a jedna bez druhé by nebyly tím čím jsou.

Nechybělo mi absolutně nic, neměla jsem pocit nenaplněných očekávání, naopak, dostala jsem víc, než jsem čekala.

Toto je asi nejupřímnější a nejautentičtější vyjádření, jakého jsem momentálně, bezprostředně po dočtení, schopná psanou formou, tou ale nejsem schopná sdělit vám to, jaký zážitek a jaké emoce ve mně příběh vyvolal (museli byste mě vidět a slyšet, abyste pochopili a pocítili moje nadšení).

Po dočtení mám milion otázek a prakticky žádnou odpověď. A jestli mi to vadí?

Ano i ne, jsem zmatená, ale nadšená a natěšená zároveň, protože mám před sebou vidinu toho, že mě ještě čeká něco víc. Něco, co mě možná dopálí a odpálí zároveň. Až přijde ten správný čas. Těším se na tebe, Monroe, a jsem neskutečně zvědavá, co dalšího přineseš.

Pro vás, které ještě Candy čeká a chcete vědět, co v příběhu najdete:

Víc z klubu LocalX, který je pro tento díl velkou dominantou.
Dva úhly pohledu staro-nových postav Virginie a Doriana alias Candyho.
Propracovaný děj a propojení s postavami prvního dílu.
Nové postavy, tajemství, nečekané zvraty a odhalení.
Smyslné a žhavé scény (nejen ty postelové), překračující hranice vaší představivosti.
Nálož emocí, které vás rozmetají na kusy, to vám můžu zaručit!
A v neposlední řadě taky hodně třpytek a omamně sladké vůně, bez toho by to totiž nebyl Candy!

Mishaacka
16.10.2023 3 z 5

INST misha_cte_eroticke.romany

Svatý Candybože!!!
*Druhý díl ze série Habibi. Po Candym jsem sáhla i přesto, že se mi kniha Habibi moc nelíbila. A nelituji toho (teda trochu ano a to kvůli otevřenému konci )
Candyho jsem se rozhodla přečíst v originále slovensky a určitě to mělo vliv na to, že se mi celkem příběh líbil. Potvrdilo se mi, že se mi více líbí SK autorky v originále, než v češtině (jsem na stylizaci docela citlivka)
*Darkromance - pokud chcete něco méně sladkého, tak je to Candy. Je to teda 'lehčí' darkromance. Taky vhodné pro ty, kteří nemají rádi v DR mafiánské prostředí
*Candy - tajemný nový majitel klubu, který ho překope celý od základu. Ale jaký důvod má k tomu, že touží zrovna po LocalX?
*Candy/Dorian jako postava se mi líbil - příšerné dětství v něm zanechalo hluboké šrámy a zlomenou duši. Přesto si našel náhradní, milující rodinu a i své místo na světě. Potom všem, co Dorian prožil, tak se určitým způsobem choval k ženám (a ke svým Xholkám) docela pěkně. Ano, je to velký manipulátor a pro začátek 'vztahu' s Giou měl vedlejší pohnutky (kromě velké přitažlivosti)
*Virginia/Gia - dokud nezaznělo její zkrácené jméno, tak jsem si jí nespojila s Giou z Habibi :-)
*Virginia - s ní se život taky nemazlil a jako ostatní má své důvody k práci, kterou dělala. Myslím si, že k Dorianovi jí to táhlo i proto, že jemu taky život naložil a tak se dokázali vzájemně respektovat. Jako postava se mi líbila
* Tak sexu se tady bát nemusíte, protože tady není... Spíše je to o očekávání a přitažlivosti. Já jsem upřímně žádné zemětřesení nezaznamenala, když už na to hupsli - pak už to bylo jen v náznacích. Takže se nebojte, že je příběh jen o sexu. Tady je i důvod nižšího hodnocení, protože bych si tam těch scén přála mnohem více a navíc je vedeno pod štítkem erotický- a tak tam tu erotiku/sex očekávám detailněji, že jo
*Tentokrát je konec otevřený a já sáhnu i po posledním díle. Přece jenom se série hodnotí lépe, jako celek a konec je takový, že chci vědět, jak to dopadne

Leído
16.09.2023 3 z 5

Občas mám s druhými díly problém. A za ten může vysoké očekávání.

Co se týče hlavního hrdiny, jsem v týmu Habibi. Candy byl vypočítavý manipulátor, brzdil chemii mezi ním a Giou kvůli nějakému plánu a proto jsem mu nějak nevěřila, že se do ní později opravdu zamiloval. Chyběl mi tam nějaký zvrat, situace, která by jeho postoj změnila. A ta jakože postupná změna v lásku mi nepřišla přesvědčivá. Knihu jsem četla na své poměry dlouho, protože se tam nedělo nic, co by mě nutilo ji vzít do ruky v každý možný okamžik, dychtivá po pokračování. Naopak celou tu dobu na mě kniha působila velmi předvídatelně. I prostředí LocalX už mě začínalo nudit.

A právě proto mě konec hodně překvapil. Na jednu stranu mile, protože co je nečekané, to je dobré. Na druhou stranu mě Candy dost naštval a já to dočetla s pocitem, že Gia by si zasloužila někoho lepšího a že chudák Harry si tohle taky nezasloužil. I když to očividně vnímám jinak než většina. Třetí díl si přečtu, jak jinak.

Sally1993
20.03.2023 5 z 5

Super kniha, zaujímavé témy. Candy a Gia výborní spolu :-)

Ketfl
13.03.2023 5 z 5

Svätý Candybože!
Nevěřila bych tomu, protože Habibi byl fakt úžasný, ale Candy ho ještě o kus překonal! Příběh mě ihned strhl a všechny ty emoce a tajemství? Můj ty Candy, ty vás doslova semelou a pohltí.

Dorian je sebevědomý, nádherný a tajemný muž, který má za sebou opravdu temnou minulost. Ta ho ale vytvarovala do osobnosti, kterou je dnes. Však také existuje velice zásadní důvod, proč se právě nyní objevil v klubu LocalX.

I nádherná blondýnka Gia si sebou táhne ranec problémů, díky čemuž je rozhodnutá, že klub, který jí byl dlouhá léta domovem, jen tak nedá.

Na začátku je to tedy mezi ústřední dvojicí pěkně na ostří nože, jenže co rozhodně nemohou ignorovat, je vzájemná přitažlivost.

Připravte se tedy na výbušnou chemii, která je tak obrovská, že by spálila celý klub LocalX a nejspíš i okolní pozemky.

Rozhodně se ale můžete těšit na odkrývání životních příběhů jednotlivých postav, ale také temných tajemství, která čtenáři nedají spát.

Příběh Candyho není klasicky ukončený, jako byl příběh Habibiho, nicméně autorka připravila půdu pro třetí díl série, kterého já se tedy již skutečně nemohu dočkat!

Tento příběh si opravdu musíte přečíst, protože tahle kniha má všechno, co by kniha měla mít, a ještě mnohé navíc. Klobouk dolu, protože tomuhle já říkám spisovatelské nadání.

KlosKa
19.02.2023 5 z 5

O můj Candybože (ano už konečně vím, proč to tady každý používá) :D A to jako co bylo? Co ten konec? Jak už jsem od někoho četla, po tom konci potřebuju jakože fakt hodně pomazlit. Autorka tím koncem spláchla dva díly do záchodu a třetím můžeme začít znovu :D A teď vážně. Wow bylo to skvělé. Promyšlené, záhadné, krásné. Pokud třetí díl udrží laťku, tak bude doslova nabitý odhalením a věřím, že i šťastnými konci. Takže prosím, prosim, co nejdříve, jinak se zblázním. A teda, ikdyž je první díl vlastně ukončený, doporučuji přečíst po sobě ;)

Holubicka1
13.02.2023 5 z 5

Panebože! Jestli mě Habibi posadil na zadek, tak Candy mě na zadek přímo smetl a drží mě tam do teď. Když jsem začala číst, nebyla jsem vůbec připravená na takovou nálož. Tuto sérii prostě musíte číst. Nemáte ani nejmenší tušení o co přicházíte. Intenzivní, smyslný, temný příběh, který vás přetáhne na temnější stranu a vy se už nikdy nebudete chtít vrátit zpátky.

Dorian, nebo-li Candy, je nový spolumajitel klubu LocaIX. Je záhadný, temný, intenzivní a ženy mu leží u nohou. Život se s ním nikdy nemazlil a jeho minulost z něj udělala chlapa, kterým je dnes.
OH můj Candybože! Dorian se mi dostal pod kůži a podmanil si mě, tak jako všechny ostatní. Virginii, kterou už známe z předchozího dílu jako Giu, se pod rouškou tajemství stala spolumajitelkou klubu LocaIX. Je nádherná, sebevědomá a na první pohled bezstarostná. Všechno to je ale přetvářka, protože i Virginie má svou temnou minulost a tajemství.

Nedokážete si představit, jak to mezi těma dvěma jiskřilo. Doslova jsem hltala, každý jejich společný moment. Vášeň a touha vás nenechá v klidu, a i když si dávají na čas, stojí to zato, protože konečný výbuch vášně vás spálí na popel.

OH můj Candybože!
Candyho jsem přečetla během jednoho večera. Nedalo se přestat. Až tak mě tento temný svět, plný vášně pohltil. A závěr? Tak ten mě naprosto odpálil! Po dočtení jsem ještě hledala nějaký skrytý epilog. Modlím se, aby bylo pokračování co nejdříve. Potřebuji totiž znát odpovědi na všechny své otázky a že jich není málo.
Bude se opakovat, ale tohle je něco, co rozhodně musíte číst! Habibi a Candy sesadil všechny knížky a stojí tak na špici mých TOP a má své speciální místo v mé knihovně.

tanec romantika hříchy vášeň

Baja Dolce