Co přede mnou tajíš?

Co přede mnou tajíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332329/mid_co-prede-mnou-tajis-b5B-332329.PNG 4 151 32

GO-Team série

Isabeau Bo Maranová je šéfkou policie v horském městečku, vede spokojený život, jenže ten končí, když se na jejím prahu objeví Morgan Yancy. Bo o žádného muže nestojí – zvlášť ne o přitažlivého potížistu, jehož se někdo usilovně snaží zlikvidovat. Past, kterou Morgan nastraží na své pronásledovatele, může stát život nejen jeho, ale i Bo.... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

Troublemaker , 2016

lifeoptimist
29.09.2018 3 z 5

Nemůžu si nějak pomoct, autorka má skvělé nápady na příběhy, už jsem četla několik jejich knih, ale prostě na můj vkus z toho tzv. nevytříská, co se dá. Prostě skvělý nápad, skvěle rozjeté, ale pak se to zadrhne a rozhodně konce, které by mohly být napínavé, zajímavé, jsou nedotažené, useklé ..... prostě nevím, jak to víc popsat. Vždycky mě to zklame, a je mi to líto, protože je tam obrovský potenciál....bohužel

mariva
18.06.2018 5 z 5

Knížka se mi líbila. Děj byl sice hodně předvídatelný, ale bylo to psáno s humorem a čtivým způsobem, takže prima oddychovka. Trochu mi to připomínalo styl Nory Roberts.

cukrovka
03.04.2018 3 z 5

Čtivá oddychovka. Po zajímavém začátku sklouznutí k jednoduché romantice. Fenka Tricky mi moc roztomilá nepřišla, asi mám jiné představy o domácím mazlíčkovi.

gordon13
09.02.2018 3 z 5

Strašně přeslazené, co pamatuji, knihy paní spisovatelky mě docela bavily...a ten čoklík...psy mám ráda, ale tohle bylo moc!

Vyllandra
16.12.2017 1 z 5

Rozhodně jen na jedno přečtení. Souměrně plynoucí, žádné výkyvy nahoru ani dolů, nic, co by čtení dodalo nějaký náboj. Nenadchne ani nezarmoutí.

alzbeta4340
27.09.2017 3 z 5

Kniha na jedno přečtení. Po slibném, ale krátkém začátku se osnova příběhu stočí k podrobnému popisu kousků rozjíveného retrívra. Osobně proti psím miláčkům nic nemám, ale čeho je moc - toho je příliš. Místy se mi kniha zdála až nechtěně komická. Napětí žádné, romance trošku. 2,5 hvězdičky

alnahu
25.09.2017 4 z 5

Bo Maaranová –šéfka horské policie si žije poklidným životem na samotě s fenou Tricky,až do doby než ji zavolá její nevlastní bratr Alex, aby se postarala o postřeleného Morgana a tím je její klid naprosto narušen. Ze začátku byl příběh velmi napínavý ,pak se změnil spíš na romantiku, kdy se Bo s Morganem vzájemně sbližují ,velká část je věnována právě fence Tricky. Ale i tak se mi kniha líbila.

jluky
07.09.2017 3 z 5

Odpočinková , taký priemer od L.Howard .....Jednohubka, bez nutnosti si to zopakovať...

Samira
17.08.2017 4 z 5

V tomto poklidném kousku jsem klasickou místy dost drsnou Lindu Howard hledala hodně obtížně. Neříkám, že tahle romance s detektivní zápletkou neudělá radost, ale čekejte od ní spíše román o postupném sbližování jedné na první pohled nesourodé dvojice, popisy bláznivých životů obyvatel jednoho maloměsta a především vyprávění o jedné fence. Ta mi na počátku nepřišla tak okouzlující, jak byla popisována, spíše hodně manipulativní, ale měla i pěkné chvilky.
I akce se dočkáme, ale opravdu skromně.
Za mne 3,5.

georginaa
23.07.2017 5 z 5

Krásný poutavý příběh, a co se týče popisu lumpáren retrívra, jen mohu potvrdit, že je vše výstižné. Sama mám doma stejnou slečnu a i když jí je 8 let, pořád z ní čiší šibalství. Stávají se členy rodiny a i když je smutno nebo veselo, oni umí situaci vyhodnotit a ví jak se chovat. Je skvělé to dostat do příběhu, který vás vtáhne jak napětím a akcí, tak i romantikou. Tato kniha se moc povedla.

zatylka
13.07.2017 4 z 5

Spisovatelka se v knize asi z třetiny věnuje popisu psích kousků,ale celkem výstižně a s humorem .Jinak romantika s krimi zápletkou jak mám u autorky ráda,ale má knihy lepší i horší.Víc mě bavila druhá polovina knihy.

Maruscha
11.07.2017 4 z 5

Kniha Je taková detektivka s veselým psím dováděním a zamilovaným párem v hlavní roli. Já si u ní odpočinula a přečetla ji s mírným úsměvem na tváři. Mám styl psaní Lindy Howardové moc ráda a ač to podle mě není její nejlepší kniha, tak ji mohu doporučit.