Agonie smrti

Agonie smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340615/bmid_agonie-smrti-Nzt-340615.jpg 4 236 63

Funebračka série

< 3. díl

Strhující finále FUNEBRAČKY. Brünhilda Blumová. Mezinárodně hledaná vražedkyně. Láskyplná matka dvou dcer. Řadu měsíců na útěku. V Hamburku chce najít klid a začít znovu. Skoro se zdá, že se jí to podaří. Vybavena novou identitou a trochou peněz bydlí se svými dcerkami v rybářském domku u Labe a pracuje jako výpomoc v pohřebním ústavu. Všechno je dobré až do okamžiku, kdy musí za svůj nový život zaplatit, protože muž, kterému za něj vděčí, požaduje splnění daného slibu. Má pro něj někoho zabít. Problém je v tom, že jde o člověka, který Blumové přirostl k srdci.... celý text

Detektivky, krimi Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Totenrausch , 2017

Digi28
29.07.2018 5 z 5

opet super cteni. Mrzi ze uz posledni. serie Blumova se mi velmi libila

Denisa232623
17.06.2018 5 z 5

Tahle série byla hodně morbidní a zatím jsem tak zvrhlé knihy nečetla, ale musím říct že to byla pecka!! Všechny tři knihy jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem přestat číst. Za mě první díl nejlepší a potom třetí.
Zvrhrhlá vražedkyně Blůmová mi bude chybět!

Didi15
30.05.2018 5 z 5

Blumová je teda fakt extra zabiják:) Trojka se mi líbila asi nejméně, ale i tak dávám plný počet hvězd. Tato série prostě nemá chybu, i když jeto celkem zvrhlé dílo. Zajímalo by mě , jak by vypadal film:)

konicekbily
26.05.2018 5 z 5

Třetí díl je také velice dobrý, strhující tempo příběhu mne někdy nutilo z přerušení četby a k přemýšlení o zločinu a trestu. Zda vendeta není někdy ospraveditelná. Akce stíhá akci - konec je nepředvídatelný, málo uvěřitelný. Trilogie jako celek je velice dobře napsaná.

Ajuszka
23.05.2018 5 z 5

Wow.. Konec jak ma byt. Nelituju ze jsem tuhle morbidni a dechberouci trilogii precetla!

Princezna22
20.05.2018 5 z 5

Pane jo.. To byla jízda od začátku až do konce!! A musím říct,že Brünhilda zase nezklamala!! Za mě TOP TOP TOP!!! Knihu jsem přečetla takřka hned,jak čtivá byla.. DOPORUČUJI!!

gudaska
16.05.2018 3 z 5

Někdy je opravdu lepší zůstat jen u jednoho dílu, první byl fakt TOP!Dvojka slabá a trojka, musím říct, že do půlky jsem se fakt musela prokousávat s nechutí, ale pak to zas byla ta správná Blumová a četla jsem dokud nebyl konec :)

Jitty82
08.05.2018 5 z 5

Velmi povedená série. Blumová mi bude chybět.

roman9276
25.04.2018 5 z 5

Funebračka je přesně ten typ knihy, která by měla skončit jednim dílem. První díl je absolutní úchylná jízda, která mě mega bavila. Druhej díl WTF??? Nevim, co to jako mělo bejt, naprosto zbytečný. Třetí díl mě mile překvapil. Blumová je prostě divnočlověk, a to se mi na ní líbí, přečetl jsem agónii smrti během pár dní a nakonec jsem rád, že mám tuhle sérii v knihovně.

vineka
20.04.2018 5 z 5

Lisbeth Salanderová v bledě modrém. Skvělé, úžasné....nemůžete nic, než fandit.

ivdol
12.04.2018 5 z 5

Souhlas s "Magnovak", ale jo, u mě za 5 hvězdiček. Všechny 3 díly se mi moc hezky četly.

Magnovak
27.03.2018 3 z 5

Hned na startu třetího dílu skáčeme na známý kolotoč - Blumova potkává dalšího milého a hodného muže a již po pár hodinách ji zachraňuje a začíná trocha toho pohřebáckýho štěstíčka. Nejhodnější a nejlaskavější pasák na světě se pak hezky stará a začíná nový život. Hra na cudnou Blumovou vám protočí panenky. Ovšem větši pecka je mrtvá matka zákazníka, který ač Blumovou vůbec nezná, v klidu jí svěří, co by mu nikde na světě neprošlo. O pár kapitol dál nesnáším Blumovou za to, že Karla nekontaktovala.

K Schielovi (konečně zajímavá postava!) se chová velice nerozumně, není v situaci, aby si vyskakovala a být to realita, už dávno čichá ke kytkám odspoda.

Neměla problém odkrouhnout x lidí kvůli tomu, že ubližovali nějakým cizím, ale zdráhá se někoho zabít, kvůli svým dětem?

A to je jen pár nesmyslů...

Pardon, zase jsem se z toho musela vypsat, protože fakt nechápu, jak může někdo tuhle trilogii hodnotit na čtyři či pět hvězd. Rozhodně je tento díl ale pro mě "nejlepší" a dávám mu tři.

Funebračka má super potenciál a obecně zajímavé zápletky, bohužel hlavní postava je mi krajně nesympatická (a to mám pro psychopaty slabost..) a nějak mě to zkrátka nepohltilo. Přečtení série bych ale přeci jen doporučila, zvládnete to za víkend, jen to raději berte jako humornou fantasy s prvky thrilleru a ne tak smrtelně vážně, jako já :-)

111moni
16.03.2018 2 z 5

Třetí díl, je třetí díl, chtěla jsme vědět, jak Brunhilda dopadne a musím říct, že to, co vymyslela mě iritovalo. Bylo jasné od začátku, kam a k čemu to povede, a nebýt spojenců, nedopadlo by to dobře. Za mě tedy 4. díl už ne. Díly po prvním jsou jen zápasem s tím, co si sama vytváří.

knihomolkadorfa
10.03.2018 5 z 5

Tak to byla jízda ! Třetího dílu jsem se nemohla dočkat a přečetla ho opět jedním dechem. Škoda, že to je díl asi poslední. Nebo že by nás autor ještě překvapil ? Já bych byla jen ráda :)

Dousabel
07.03.2018 5 z 5

Pomsta byla sladká, jsi moje superhrdinka, Blumová :)

salunka
04.03.2018 5 z 5

Bombastické zakončení Funebračky! Četlo se to jedna radost. Budeš mi chybět, Brünhildo...

SilvieSisinka
28.02.2018 5 z 5

Tak a dopadlo to jako v pohádce :-) Ted už snad bude mít holka klid a skvělý život.Nechám se překvapit co nám pan spisovatel naservíruje dalšího.Těším se ;-)

Michaela91
15.02.2018 5 z 5

Sbohem Blumová bude se mi po tobě stýskat.

Irsaf
14.02.2018 4 z 5

První díl se me líbil nejvíc. Nebylo to ale špatný čtení, ty další 2 díly.

ivmi13
11.02.2018 5 z 5

Celá série super napínavá,dobře se čte.

Bernhard Aichner
rakouská, 1972