Láska pod parou

Láska pod parou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248961/mid_frigid-laska-pod-parou-KyU-248961.png 4 576 576

Frigid série

< 2. díl

Někdy na vás život zanechá stopu. Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo mu jednu vrazit. Je vážně sexy, s tím svým svůdným pohledem a vypracovaným tělem, ale je to především velký hráč a jeden druhého nedokážou vystát déle než pár minut. Až doteď. Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný lásky i nenávisti, ale on chce od ní mnohem víc té lásky. Chce ji. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoci, protože jakmile se vše rozpadne na kusy a ona se řítí ke dnu, jedině ona sama se může zachránit. Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Scorched , 2015

malazluta
08.12.2016 4 z 5

Není to rozhodně nejlepší autorčina kniha, ale mě se líbila...

tynka65
10.11.2016 2 z 5

Pro mne zatím nejslabší kniha autorky, s předchozím dílem - Jako led se nedá příběh vůbec srovnat. Knihu jsem přečetla za den a půl, takže to taková tragédie také není :)

LindenSky
30.10.2016 3 z 5

15ti hodinové čtení. Dle mého názoru jedna z knih, která nemá nic společného s těmi ostatními. Přijde mi, jako kdyby Lynn změnila svůj dosavadní styl psaní. Občas jsem se nechytala, ale i tak jsem ji dočetla. Zajímavý příběh ale zdál se mi utahaný. Chyběla mi obvyklá rychlost děje z dřívějších kousků.

luciefeix
24.07.2016 2 z 5

Slabší kniha , plná klišé a sexu po kterém se hrdinové vzdy rozhádají .. za mě nic moc .. poruchy hrdinky vykresleny dost zlehčeně ..

Litocha
13.06.2016 2 z 5

Nejsem zvlášť nadšená (na druhé straně nejsem cílovka těchhle knížek). Po pravdě řečeno nevím, co na Andree Tanner viděl. Vykreslení vztahu pro mě bylo nevěrohodné, Andrea byla většinou nesympatická, celé to bylo poněkud ploché, jako by autorka zveřejnila první koncept, všechno bylo hned hotovo. Zatím asi nejslabší, co jsem od J. Lynn četla. Plus za téma, i když za mě mohlo být zpracováno lépe.

NatyDee
15.05.2016 4 z 5

Autorka nám poskytne pohled do života Andrei, která má problém, který si uvědomuje a postupně dochází k závěru, že se musí řešit a k tomu se jí do cesty připlete láska. U této knížky by asi stálo za zmínku, že každá ženská touží po nějakém svém Tannerovi :-)

shey
18.04.2016 3 z 5

Jedna ze slabších knížek autorky. Do čtení jsem se musela chvílemi opravdu nutit, protože jsem jí nechtěla nechat nedočtenou, ale vracet se k ní určitě nebudu.

adelaska
09.03.2016 1 z 5

První dvě knihy že série Wait for you se mi od J. Lynn moc líbily. Ze série Frigid se ještě Jako led dala , ale tohle mi přišlo příliš klišoidní, až mi při jejich rozhovorech bylo trapně... Škoda.

Helena Lacková
07.03.2016 5 z 5

Svěží chvílemi veselý příběh. Líbí se mi, když autor píše jednu kapitolu z pohledu jí a další kapitolu z pohledu jeho. Není nutné, proto psát celý příběh znovu a to spousta autorů dělá, štve mě to.

Lenka.Vílka
04.03.2016 5 z 5

Pokud přiznám, že jsem měla z knihy obavy, bude to pravda pouze napůl. Měla jsem strach, že to dopadne jako s první knihou (že se mi potvrdí, že je série Frigid horší než Wait for you). Že faktorem spojujícím příběhy bude místo, kde se děj odehrává, a zbytek bude shodný s knihou Jako led. A ono to ze začátku tak působilo (už při druhém "kempování" jsem měla obavy, že se kniha zvrhne špatným směrem). Naštěstí se ukázalo, že tahle kniha má víc. V podstatě by měla víc, ať by měla cokoliv s porovním s knihou předchozí, ale...tohle bylo jiné. Byla jsem prostě nadšená. A přestože každý čtenář ví (nedoufá v to, ví to), jak příběh dopadne, je cesta jasná (přestože se některé pasáže čtou těžce) a konec potěší. Asi jsem měkota. Mám totiž ráda stejné konce jako Dave...

Lucii89
28.02.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, jsem ráda, že jsme se opět mohli setkat s našimi hrdiny z předchozí knihy :-) Nejednalo se o klasickou romanťárnu, ale bylo zde popisováno těžší téma - problém s alkoholem u hlavní hrdinky a autorce se opravdu povedlo, takže já doporučuji k přečtení :-)

machrus
23.02.2016 3 z 5

Souhlasím s barbora2863...lepší než první díl. Přesto stejné umístění páru na chatě. Jíná zápletka, ale ke čtení to bylo.

barbora2863
16.02.2016 3 z 5

3,75*

Trošičku lepšie ako príbeh Syd a Kylera. Ale len trošičku.
Znova situované na chate (akosi nič nové), ale neviem prečo, táto časť sa mi páčila viac. Asi to bolo tým vzťahom-nevzťahom a slovnými prestrelkami medzi Andreou a Tannerom, ktorý bol, ako inak, pán dokonalý a úžasný :) a možno sa mi páčia knihy, kde keď dôjde k "intímnejším" scénam, má už hl. hrdinka "niečo za sebou", lebo vie, čo chce a nie je to také trapošenie typu "páni, čo mám teraz robiť?" :)
Andrea nebola neviniatko, za niektoré svoje excesy by sa asi aj hanbila, ale bola o to uveriteľnejšia...
V názoroch na knihu som si všimla, že dosť ľuďom nesadlo, že autorka vložila do knihy ťažkú tému alkoholizmu, a hneď hlavnej hrdinke!
Mne sa však páči, že J. Lynn sa nebojí háklivých tém, čo dokázala už v inej svojej sérii.
Aj keď mi pripadalo, že ten koniec boli akýsi urýchlený, celkovo sa mi kniha páčila. Riešenie situácie tiež bolo uveriteľné, nič silené, skôr mi padlo vhod, že Andrea sa uvedomila a šlo takpovediac o happy end.

jitka7
08.02.2016 2 z 5

Musím říct, že se mi kniha tolik nelíbila. Nebylo to hlavní hrdinkou a ani tématem. Bylo to spíš tím, že zatím vše, co jsem četla od této autorky bylo tak romantické a sladké, až se mi ty její knihy začaly líbit (a to hodně). Proto jsem asi zase čekala, že si konečně po všech možných přečtených knihách přečtu zase jednu krásnou slaďárnu a tady tomu tak nebylo. Tanner byl skvělý. A Andrea no nevím... těch problémů tam bylo tak moc, že jsem se nedokázala s hlavní hrdinkou zžít. Né že bych nechápala její problémy. Je mi jasné, že to tak i probíhá ve skutečném světě. Ale na tak závažné téma to pro mě nebylo tak skvěle zpracované.

Terka18
07.02.2016 5 z 5

Z knížky jsem měla pocit, že to bude hezká romantická oddechovka, ale nebylo tomu tak. Knížka má krásný příběh, který je postaven na něčem jiném s čím se hlavní hrdinka musí vypořádat. Krásně se mi knížka četla, tak jako všechny od autorky.

cukrovka
02.02.2016 5 z 5

Nejdříve to vypadalo na klasickou romantiku, ale nakonec se s toho vyklubalo těžší téma. Hlavní hrdinka která trpí depresemi a utápí se v alkoholu není úplně běžnou. Skvěle napsaná knížka.

kacaaba
29.01.2016 3 z 5

Mě se kniha líbila. Dokážu pochopit, že někomu může připadat opilá holka s depresí nechutná, ale je to bohužel realita dnešního světa, protože do deprese se může dostat každý a ne každý si s tím umí poradit a hned vyhledat pomoc. Mám moc ráda knihy této autorky, protože se v příbězích promítají problémy všedního života a aspoň v jejích knihách se šťastným koncem.

LilianaFalcon
27.01.2016 2 z 5

Ach jo. Mně se to vážně nelíbilo. Asi nejsem dostatečně empatická na to, abych si zrovna tuhle hrdinku oblíbila-alkoholička, která má navíc závislost na prášcích na spaní. Potřebovala bych u tohohle příběhu nějak lépe propracovanou psychologii postav, něco co by to celé lépe dotvořilo.
Od začátku mi to připadalo hodně ploché.
Nemyslím si, že je nutně potřeba, aby měl čtenář hlavního hrdinu rád, ale u jiných žánrů ;-)
Škoda docela bych si i knížku se závislou hlavní hrdinkou přečetla. Jen by musela být lépe napsaná.
Jedna hvězdička je za začátek, protože to vypadlo slibně a druhá je za nehodu a zbytek knihy ;-)

TiNNA5599
23.01.2016 5 z 5

Táto kniha bola prekvapením. Každú knihu od Lynn som okomentovala, že v nej bola zmena (čo ma na autorke baví :) , ale páááni takú zmenu som nečakala. Autorka sa chopila témy alkoholizmu a to u hlavnej hrdinky. Čo je v knihách dosť nezvyčajné a viac menej TABU, ale v realite bežné. Páčilo sa mi spracovanie, dej, a postavy samozrejme :D . Jediné, čo sa mi až tak nepozdávalo bola Tannerova láska ( to ako rýchlo sa to udialo). To však nevadí, je to kniha... a predsa treba aj snívať. :D

martiiinkajjj
22.01.2016 3 z 5

Zase stejný děj, zase stejný konec, zase stajný nápad...vím že to je moje věc, že takové knihy čtu pořád dokola :D ale fakt už mě to čím dál víc nebaví :) záčatek byl super, člověk čekal kdy se hrdinové dají dohromady a pak to byla nuda vedle nudy a nepomohl ani problém hlavní hrdinky. Neříkám, že to byla špatně napsaná kniha (to vůbec ne) jen tahle téma je hodně opakované. Asi začnu číst krimi :-D.