Falešní hráči

Falešní hráči https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2188/bmid_falesni-hraci-3Lf-2188.jpg 4 250 50

Kniha vypráví o manželských problémech, a o tom, jak to dopadá, když se muž nezávazně zaplete s manželkou jiného muže. Nejen nevěra však hraje v tomto příběhu velkou roli. Jsou to lži, intriky, žárlivost, sobectví a dokonce i vražda...

Merlinit
28.03.2014 5 z 5

Paní Frýbová napsala i další skvělé knížky, Falešní hráči však vedou. Vztahy pokroucené, konfliktní a debaklové jen málokterý autor dovede předhodit čtenáři s elegancí a humornou nadsázkou.

Market = )
05.11.2013 4 z 5

Pokaždé si říkám, že tentokrát už to nemůže být taková zábava jako ostatní knížky a stejně nakonec je... Miluju ironii a mluvnické obraty paní Frýbové! :-)

Kabátice
22.07.2013 5 z 5

Skvělá kniha, skvěle vykreslená charakteristika postav, skvělá Frýbová!!! :-)

pidalka777
04.07.2013 4 z 5

Moc se mi líbila. Paní Frýbová nezklamala.

tygrilady
28.10.2012 5 z 5

Moje asi nej od Frýbové,kterou mám ráda!

aša
25.06.2012 5 z 5

Falešní hráči jsou moje nej kniha od Zdeny Frýbové.

Ysta
29.12.2011 5 z 5

tento žánr od paní Frýbové miluji, opět jsem se velmi dobře pobavila,tak jako při knize Den jako stvořený pro vážnou známost, nebo Noc jako stvořená pro nevěru či Neděle jako stvořená pro vraždu. Téměř každou postavu v jejich knihách vidím kolem sebe. Falešné hráče jsme četla již před mnoha lety, nic to nezměnilo na mém nadšení, když jsem knihu dostala jako dárek.

jprst
30.10.2011 4 z 5

Takovéhle příběhy autorka skutečně umí, znalost lidských povah je její silnou stránkou a to čtenář ocení.

Alena Tajemná
13.03.2011 5 z 5

Detektivní příběh s krásnými glosami osudu. Zamilujete si jeho výrazné postavy

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Osud svede dohromady tři manželské páry a pořádně všem zamotá život. Kniha psaná s humorem, nejen o manželství a nevěrách, ale i o toleranci a odpuštění. Jeden z těch šesti je zavražděn a viník je znám, ale tím kniha zdaleka nekončí.
Myslím, že obrovskou dávku zkušeností a humoru přidal i doktor Plzák, díky kterému by kniha pravděpodobně nebyla, čím je.