Hvězdopravec

Hvězdopravec https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40313/mid_hvezdopravec-fn1-40313.jpg 4 334 32

Evernight série

Akademie Evernight: exkluzivní internátní škola pro nejkrásnější a nejnebezpečnější studenty na světě – upíry. Bianca, která se narodila dvěma upírům, odedávna věděla, že jejím osudem je stát se jednou z nich. Ale Bianca se zamiluje do Lucase – lovce upírů, který přísahal, že vymýtí její druh z povrchu Země. Jakmile byla na akademii odhalena jeho pravá totožnost, musel uprchnout. Přestože Bianca a Lucas nemohou být spolu, nechtějí se jeden druhého vzdát. Bianca je ochotná udělat všechno pro to, aby Lucase znovu viděla, i když to znamená střetnutí s lovci upírů z Černého kříže. Bianca však není jediná, kdo má tajemství. Když na Evernight vtrhne mocná síla, která Biance zřejmě usiluje o život, dozví se Bianca o sobě šokující pravdu!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Stargazer , 2009

AjťačkaTýnka
30.08.2013 5 z 5

Úspěšné pokračování o tom, jaké tajemství člověk musí chránit, aby mohl být se svým milovaným :)
úžasné čtení! :)

Dandulka
24.08.2013 5 z 5

Láska Bianky a Lucase dostává trhlinu, ale nakonec se vše zase v dobré obrátí. Celá série dostává spád a při čtení člověk hravě zapomene na čas i na okolí.....

RosMeggie
12.05.2013 5 z 5

Další díl a další nadšení, moc se mi to líbilo...

Kristie-Sophi
29.12.2012 4 z 5

O trošku lepší, než první díl, ale stejně to nic světoborného nebylo :) Připadalo mi to jako Nový Měsíc od Meyerové v tom, že na scéně nebyl Lucas (jakoby Edward) a tím pádem se Bianka (Bella) upnula na druhého v pořadí - Balthazara (čili Jacoba).

DariDerek
25.09.2012 5 z 5

pokračuju dále :-) spokojenost :)

Iworri
06.08.2012 2 z 5

Na mě tento díl působí spíše jako "udržující" , aby následně bylo možné vydat 3. pokračování. Moc nadšená jsem nebyla.

Rose18
30.07.2012 4 z 5

Knížka se mi líbila víc, než první díl. Pořád ale nemůžu uvěřit, že si Bianca zase vybrala Lucase místo Balthazara..

Bramboráček
21.06.2012 5 z 5

Geniální kniha, geniální.... Ale když si tak čtu někrerý komentáře v tom smyslu že si Bianca měla vabrat Balthazara, nesouhlasím s tím! Přečtěte si 3 díl z názvem přesýpací hodiny.

ciniminisek
03.06.2012 3 z 5

Druhý díl mi přišel spíš udržovací nic extra se tam nedělo.Určitě si začnu číst další díl,příběh mě stále zajímá,doufám,že se to trošku víc rozjede.

dennie3
15.04.2012 5 z 5

První díl jsem nečetla, začala jsem až druhým. A musím říct, že jsem první ani nepotřebovala. Druhý díl mne vtáhnul do děje již na začátku, a já se do ságy Akademie Evernight naprosto zamilovala..

KateCullen
03.02.2012 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl - jak autorka popisovala přízraky, ten chlad, led a tajemno - úžasné! Měla jsem z toho až husinu a čekala, že každou chvíli na mě něco zpoza rohu skočí.

padajicidvere
16.01.2011 odpad!

Obsah nic moc, než jsem čekala.