Očistím tě od hříchu

Očistím tě od hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241665/mid_smrtici-ocistim-te-od-hrichu-vCJ-241665.jpg 4 141 36

Eva Dallasová série

Při rekonstrukci staré budovy, bývalého útulku pro týrané děti, se najde pytel s lidskými kostmi. Počítačová rekonstrukce obličejů dokáže, že se jedná o kostry jedenácti dívek ve věku kolem patnácti let. Eva Dallasová sice pachatele odhalí, jenže to má háček – je totiž patnáct let mrtvý…

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Concealed in Death , 2014

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Marcik7
06.11.2017 4 z 5

Autorčin standard, čtivý, napínavý, prolnutí praxe zapálené nesmlouvavé policistky s obrovskou intuicí a jejího soukromí. Líbilo se mi to.

renataab
09.08.2017 4 z 5

Jako vždy autorka nezklamala, příběh byl napínavý, čtivý, celým příběhem nenásilně a jemně plynul osobní život hlavní hrdinky. Autorčiny příběhy jsou pro mě vždy sázka na jistotu.

anelaz
06.08.2017

Super kniha, napínavé od začátku do konce.

Terry11
01.08.2017 4 z 5

"Byl to jediný člověk v Evině životě, kterého chtěla obejmout, jakmile ho viděla. Přitisknout se k němu, položit si mu hlavu na rameno a jen tak...být u něj."

Kdo zná Evinu odtažitost, chápe situaci. Hádejte, o koho se jedná. A pozor -Rourke to není.

Martinacertik
30.07.2017

Jako vždy oddechová knížka, která se čte sama.

alzbeta4340
07.07.2017 5 z 5

Hodně povedený díl s Evou Dallasovou, četlo se to samo.

Sam99
21.08.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Anotace toho moc neřekla, ale myslím si, že na tom vlastně nezáleží. Kniha má velmi zajímavý děj, čin, který se v knize řeší je o to zajímavější, protože se stal v minulosti. Miluji, když se vyšetřovatelé probírají minulostí. Hlavní hrdinka Eva je mi velmi sympatická. Jediné mínus je to, že ačkoli spolu vyšetřovatelky řeší už několikátý čin, stále si podle překladatele netykají - trochu divné. Toto je moje první kniha od autorky a z této série, ale věřím, že se brzo k této sérii vrátím, protože kniha byla skutečně dobrá!

evin84
23.06.2016 1 z 5

Z teto knihy jsem byla celkem zklamana. Nejak me ten dej nebavil,nemohla jsem se zacist.

mirunda
28.10.2015 5 z 5

Velmi zajímavý a napínavý příběh. Ostatně jako vždy příběhy s E.Dallasovou

Marissa
26.09.2015

Ony si tykají, ale pouze v knihách, které vydala Metafora. :-)

zuzana1107
18.09.2015 5 z 5

Souhlasím s Marivou, ale v této části série o Dallasové si bohužel netykají s Peabodyovou skoro v žádné knize a také mi tak jejich vztah nesedne, jinak já všechny knihy o Dallasové zbožňuju a sháním celou sérii, ani tento díl nezklamal)

Evus
17.09.2015 5 z 5

Další super příběh, i když tentokrát mi přišel konec trochu otevřenější. A chyběl mi v příběhu Feeney.

mariva
08.09.2015 5 z 5

Vynikající detektivka, četla jsem ji jedním dechem každou volnou chvíli. Od knížek Nory Roberts je vždycky problém se odtrhnout. Ještě kdyby konečně došlo překladateli, že Eva si s Peabodyovou už dávno tykají, bylo by vše dokonalé. Ale ten asi nechodí na Databázi knih :o((

Zdenda20
16.06.2015 4 z 5

Docela dobrá kniha i když upoutávka je zavádějící. Ale děj má spád a proto tohle určitě doporučuji všem, co mají rádi detektivní romány.

Luca287
13.05.2015 5 z 5