Elementum

Největším problémem Alexandra Summerse byla blížící se maturita. Nebo aspoň do doby, než se mu život obrátil naruby. Vše začne příchodem neznámého cizince. Alex se dozví, že je potomkem jedné z nejstarších, dávno zaniklých civilizací, jež vládla nejen politickou, ale také magickou mocí. Přesněji všemi silami přírody. Tato civilizace ale ve skutečnosti nezmizela. Už po tisíce let se skrývá mimo zraky lidstva a nyní se nachází ve velké krizi.

Alex je nucen chopit se svých povinností a nově objevenou říši ochránit. Jenže s tajemstvím jeho minulosti odhalí i zdrcující pravdu o vlastní rodině. Jeho rodiče jsou už dávno mrtví a úhlavním nepřítelem se stává jeho vlastní bratr, kterého musí porazit méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/31_/316859/elementum-OpW-316859.jpg 4.315

Elementum (1.)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

bookwarmerka

Ačkoli dávám jen 3 hvězdy, určitě knihu doporučuji mladším čtenářům, kteří mají rádi YA fantasy :)

Dejvid311
18.12.2016

Knížka byla super,určitě doporučuju! :)

Pepca13
25.11.2016

Skvěle napsaná kniha. Má to originální svět se skvělou zápletkou. Postavy jsou velmi dobře popsané, tak si čtenář hned dokáže představit jak vypadá a jak se postava chová. A nejen postavy, ale také prostředí kde se to odehrává. Díky tomu se čtenář vžije do děje, jako by tam byl. A konec..?! Hned po dočtení jsem chtěla ihned přečíst druhý díl. Doufám, že brzo vyjde. :)

Kate.T
22.11.2016

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Příběh je velice poutavý, zajímavý ze všech úhlů. Autor vše velice dobře popisuje, proto mi nedělalo žádný problém se do příběhu dostat, vše jsem si dokázala živě představit. Nemohu se dočkat dalších dílů, jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dále. Určitě všem doporučuji, kniha se čte opravdu sama.