Důvodné pochybnosti

Důvodné pochybnosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460531/bmid_duvodne-pochybnosti-khh-460531.jpg 4 649 649

Prominentní právník Andrew Hamilton má ohledně žen jasné požadavky: líbí se mu blondýnky s pěknými křivkami a vyžaduje, aby nelhaly... Andrew nemá čas na romantické vztahy, proto uspokojuje své potřeby anonymním dopisováním po internetu a sexem se ženami, se kterými se seznámí on-line. Jeho pravidla jsou prostá: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování. Jde jenom o nezávazný sex, nic víc, nic míň. Aspoň to tak bylo, než poznal Alyssu. Domníval se, že je vystudovaná sedmadvacetiletá právnička a zcela neatraktivní sběratelka knih. Pozdě v noci se spolu radili o právních záležitostech a Andrew se jí s důvěrou svěřoval se svými milostnými eskapádami. Jenže pak přišla do jeho firmy na pohovor – jako vysokoškolská stážistka – a všechno se zatraceně změnilo.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Reasonable Doubt , 2014

Banni37
28.04.2021 5 z 5

Knihy od Whitney mají přesně tu správnou jiskru, kterou od tohoto žánru očekávám.

helenkan
27.04.2021 3 z 5

Na mě trochu moc vulgarity a až nechutně popsané erotické scény, které zabíraly několik stránek. Bez nich by kniha byla určitě poloviční. A příběh? V tomhle případě byl i celkem krátký. Klasika, atraktivní, bohatý, zklamaný právník a stážistka nebo sekretářka. Spíš bych řekla, že polovina knížky byl návod jak, kde a kolikrát za den se na to vrhnout. Mám radši trochu představivosti.

Mikuše-Ivet
27.04.2021 5 z 5

Tomu říkám příběh. Chvíli nahoře, pak zas dole.... Další povedená kniha od autorky.

KláraH.
27.04.2021 5 z 5

Tak tohle mě bavilo (méně mě už ale baví přemýšlení nad tím, co to o mě vypovídá...) Vulgární..ano, agresivní..ano, urážlivé a nekorektní..ano, drásavé..ano, nabité erotikou..ano.
V normálním životě mi takoví machos připadají hrozní, pohrdám jimi, nebaví mě, ale toto, to byla jízda, která mě zajímala od začátku do konce i s tím obrovským klišé "bohatý právník a stážistka", kdy jsem ráno vstala a HNED zapnula čtečku, abych mohla číst dál. Za mě je tato kniha zatím top od Whitney G., ostatní mě tak nebavily.

MarKy95

Krásná knížka.

Katrin0211
27.04.2021 5 z 5

Výborná kniha, autorka nesklamala :)

cerna7151
26.04.2021 4 z 5

Kniha splnila očekávání... Bylo to další příjemné čtení pera téhle autorky.

Michalka24
26.04.2021 5 z 5

Skvele citanie,urcite odporucam.

lusitta05
25.04.2021 5 z 5

Parádna jazda,tie popisy,dialógy a pribeh boli super. A prekladateľka urobila skvelú prácu. Takto si predstavujem ženský román so skvelou erotikou. Dokonale som si to užila.

Dellphi
25.04.2021 5 z 5

Naprosto skvělá kniha! Musím se přiznat, že i já jsem ji přečetla za jeden den a nebyla chvíle, kdy bych se u toho nudila. A pane jo, ty dialogy byly boží! Autorka je úžasná a má skvělý smysl pro humor. Rozhodně si přečtu další její knihy.

-Sinéad-
24.04.2021 5 z 5

Úžasná kniha! Přečetla jsem ji za jeden den, nedalo se od ní odtrhnout!

mysanda20
24.04.2021 5 z 5

Moc pěkný příběh.Bavil od začátku do konce. Těším se na další knihu

Pawca33
24.04.2021 5 z 5

To..bylo...božiiii!!!! Dlouho sem necetla tak supr knizku.Nešlo odlozit,cetla sem do noci. No a ta obalka?Bomba!!

Ketfl
24.04.2021 5 z 5

Já tuto autorku opravdu zbožňuju! Co kniha, to vážně originál. Líbí se mi, že i když kniha vypadá na první pohled celkem tuctově, tak to autorka dokáže napsat tak neskutečně čtivě, že jakmile se začtete, nemáte šanci skončit dřív, než otočíte poslední stránku. Navíc knihu vždy nějakým způsobem ozvláštní. Tady se mi moc líbilo to právnické prostředí a vysvětlení pojmů na začátku každé kapitoly. Co se týče hlavních postav, Alyssa/Aubrey mi byla velice sympatická. Andrew mě z kraje dost rozčiloval. Až mi bylo za Aubrey nepříjemné, jak otřesně se choval, pták jeden zatracená!! Nakonec se čtenář dozví, jaké události ho k takovému chování vedly, a musím říct, že to teda rozhodně nebylo nic jednoduchého ani příjemného. V závěru mi ho tedy bylo poměrně líto a chápu, že to člověka dost změní.

"Měla jsem tě ráda jako "Thoreaua", ale jako Andrewa tě miluju." - tak u tohohle mi i slzička ukápla. Ach bože! Jak já si to užila. Těším se na další knihy!

LadyElisa
24.04.2021 3 z 5

Turbulence nasadila laťku dost vysoko, Výpověď také. Očekávání od Důvodných pochybností byla velká a knížku jsem po dočtení zavírala se zklamáním. Zkrátka mi tahle jednohubka moc nesedla. Příliš se mi nelíbil hlavní hrdina, některé jeho myšlenkové pochody jsem nechápala a u Aubrey zrovna tak. Nicméně, kniha je to čtivá, právnické prostředí velmi zajímavé a originální.

Myška43
24.04.2021 5 z 5

,, Myslím, že některé lži je nutné říct a některé pravdy je nutné zatajit. Konečné rozhodnutí je na tom, kdo dokáže rozpoznat, co je co. Takže věříte v důvodné pochybnosti? V určitých případech ano...."

Jo, jo, jo a milionkrát jo!!!! To byla další skvělá pecka od mé oblíbené autorky. Spolu s Turbulencí ji řadím mezi mé top knihy.
Nenechte se odradit anotací, ze které podle mě vyplývá, že půjde o další slabomyslný příběh bez děje a jen se spoustou sexu. Opak je pravdou. Ano sexu je zde dost, jak už jsme u autorky zvyklé, ale skvěle zapadá do tohoto úžasného příběhu.

,, Před šesti lety jsem v New Yorku přišel o něco velice cenného. Něco, co už sakra nikdy nezískám zpátky a na co se snažím už šest let zapomenout, a jestli to nevadí, rád bych to dotáhl na sedm let."

Takže ženy, kdo už měl tu čest si přečíst knihu této autorky a líbila se, je vaší povinností si přečíst i tuhle. A kdo nezná autorku, tak doporučuji!!!!!

,,Je to, jak to je."
️️️️️❤️❤️❤️❤️❤️

Evka3814
24.04.2021 5 z 5

No páni ....nemam slov!!! To byla teda jízda,Whitney opravdu ví jak má zaujmout čtenáře;))) Od knihy se nešlo odlepit. Andrew a Aubrey....úplně jsem si je zamilovala. Fakt jsem se s nima zasmála. Kniha měla náboj,vtip, erotiku a na konec sladkost. Nemohu opomenout autorčino přiznání...smekám a o to víc si ji vážima nemohu se dočkat další krásné knihy

2688
23.04.2021 4 z 5

Další sladkost od Whitney....
Byla to krásná jízda....

Furi
23.04.2021 5 z 5

Skvělé

LilluLong
22.04.2021 5 z 5

Väčšinou sme presvedčený, ze ked si prečítame super dobru knižku, tak každá ďalšia od autora je rovnako dobra ale často sa sklameme, ze to tak nie je.Nuz, Whitney ani teraz nesklamala, vie zaujať citatela ozaj dobrým dejom a aj dialógom ktorá v nás vie vyvolať emócie všeho druhu.Whitney gratulujem odo mna max bodov 5*

erotika romantika seznamky právnické prostředí

Whitney G. (p)
americká, 1988