Pustina

Pustina https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179569/pustina-179569.jpg 4 104 26

Dustlands série

Saba doufala, že se její svět vrátí do normálu poté, co porazila Tontony a zachránila svého bratra Lugha. Všichni teď míří na západ za lepším životem a toužebně očekávaným setkáním s Jackem. Avšak nový, mnohem nebezpečnější nepřítel je na vzestupu a postupně buduje svou vizi nového světa, kde jeho odpůrci nemají co dělat. A jaká je vlastně pravda o Jackovi? Opravdu je tím, za koho se celou dobu vydával? A kam až je Saba ochotna zajít, aby dostala to, co chce?... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Rebel Heart , 2011

Mirkens
01.08.2014 4 z 5

Druhý díl už jsem nehltala jako ten první, ale co se týče konce, nevěřila jsem svým očím :D už aby tu byl třetí díl!

DračiceLaura
20.07.2014 5 z 5

Poněkud slabší díl. Setkání s Jackem se neskutečně táhlo. Zase se mi líbily ty části s duchy, které v další knize zřejmě dostanou význam. Co se mi zdá divné je, že lidé v příběhu moc necítí smutek.

Anne Leyyd
17.07.2014 4 z 5

4 hvězdy, protože oproti předchozímu dílu pro mě byla Pustina značným snížením nastavené laťky. Velkou zásluhu na tom má vypuštění největšího tahouna příběhu - Jacka + poněkud divné začlenění "duchařiny", které podle mě NEMĚLA SMYSL. A celkově příběh posunula do naprosto jiné roviny.

Pokud bude 3. díl lepší, nechám toto hodnocení takto. Pokud ale bude stát za (…), tak asi snížím na 3 hvězdy. Každopádně uvidíme! Nic není ztraceno :-)

Pokud se vám Krvavá cesta líbila, tak Pustinu neopomeňte, třeba se vám bude líbit více než mě.

paja0903
30.06.2014 2 z 5

Druhý díl se mi líbil ještě více než první. Děj byl napínavý, vtipný a i sem tam smutný. A tak jako Saba i já jsem se toužila brzy setkat s Jackem. A to překvapení, které autorka přichystala - ne Seth to prostě neměl být. Ale jsem nakonec ráda, že si Saba vybrala toho pravého se kterým bude ve třetím díle bojovat po svém boku.

anibeni
01.04.2014 4 z 5

Opět velmi příjemné počtení, stejně jako díl první... Znovu jsem se trošku prala se stylem psaní, na ty pidi krátké věty prostě nejsem zvyklá.. Ale bylo to napínavé až do konce a to mám ráda... Jenže, jak je v dnešní době zvykem, konec je otevřený a tudíž asi někdy vyjde další díl...

Lucka.79
04.03.2014 5 z 5

Skvělé pokračování .... tento díl se mi líbil ještě víc než první. Děj je poutavý, do posledních pár stránek jsem byla zvědavá, jakým směrem se osud hlavní hrdiny stočí .... a musím říct, že mě těch pár zvratů na konci knihy docela překvapilo - skvěle přichystáno na pokračování

přátelství

Moira Young