Dubajka – příběh letušky

Dubajka – příběh letušky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436246/bmid_dubajka-pribeh-letusky-ggT-436246.jpg 3 66 66

Vstříc tomu nejúžasnějšímu dobrodružství! Dva roky prázdnin. Tak bych shrnula období, kdy jsem měla to štěstí nasadit červený klobouček a prolétat svět křížem krážem. Vytvořit si ty nejkrásnější vzpomínky a na vlastní kůži se přesvědčit, že láska i hory (a pouště) přenáší. Kdyby mi někdo před lety řekl, že tohle bude můj příběh, o kterém dokonce jednou napíšu knížku, vysmála bych se mu. Ale to, že teď čtete tyhle řádky, je důkaz, že se mi to jen nezdálo. Sny jsou tu asi opravdu od toho, aby se plnily.... celý text

tereza1198
24.07.2020

Co se to s těma holkama děje? Dostanou práci letušky a napíšou pitomoučkou knížečku o letadélkách. Bazénku, snídaňek a pařbiček už jsem si užila až dost v Letušce třídy economy. Takže tuhle další nedočítám.

Dajen2sell
29.06.2020 4 z 5

Romantický příběh okořeněný zajímavým povoláním, které však v určitou chvíli přechází do stereotypu a čtenáři nenabídne více než jídlo a spánek, nicméně příběh je takový ,,hezky hladící po duši" a čtivý. Navíc se mockrát v autorce vidím a sama si připomenu nějaké zážitky z cest, proto u mě tato kniha najde své stálé místo.

Janča88
19.06.2020 1 z 5

No....když už jednou rozečtu jakoukoliv knížku, vždy ji dočtu do konce - moje smůla!
Na slova "snídaňka" a "bazének" budu mít alergickou reakci asi už po zbytek mých dnů. Ze života letušky jsem se toho moc nedověděla, ale vím hodně o tom, co a kdy autorka jedla.
Za mě bohužel ne!

cleopatra11
14.06.2020 3 z 5

Ráda bych dala víc hvězdiček, ale nemůžu..
Celkový dobrý dojem z knihy kazily ty neuvěřitelný zdrobnělinky - volníčko, papu, kašička, vínečka, snídanička, náměstíčko, polívčička, špenátek atd atd..
Terezo, jsi už dospělá ženská, takhle nemluví ani moje 12 letá neteř.
Kniha není špatná, jen se neustále dokola opakuje to stejné - letím tam a tam, přejedu do hotelu, jdu na papu, další den výlet a letím zpět...
Víc jsem čekala informace o Emirates, třeba jestli zažila emergency landing, jestli zažila vyloženě agresivního pasažéra, co dělat a jaké jsou povinnosti letušek,když je za letu požár či velká technická závada a další informace podobného charakteru.
Takhle je to kniha o tom, že svět je úplně růžový a bezproblémový.

janesy
13.06.2020 1 z 5

Úvod ke knize se mi moc líbil,ale....
Ty zdrobněliny doslova odrazovaly....snídaňky, teráska, bazének, šatičky, papáníčko...:( sorry, ale co to jako je? Nikdy více.

S.H.
27.05.2020 3 z 5

No po 150 stránkách jsem těch snídaněk,papu a kafíček měla akorát tak dost. Ale ten začátek se mi moc líbil a rozhodně mi došlo, že to opravdu není jednoduché zaměstnání, na druhou stranu ty benefity jsou úžasné a zároveň zasloužené!

Misa.K1
26.04.2020 4 z 5

4*, protoze me tyhle knizky o zivote letusky proste bavi, i kdyz uz jsem jich cetla nekolik.
Jedine minus, v knizce na me bylo az moc vsech tech zdrobnelin. :-D

pro ženy cestování romantika letušky

Autorovy knížky

2020  63%Dubajka – příběh letušky