Dopadlo to špatně...vzali se

Dopadlo to špatně...vzali se https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24248/dopadlo-to-spatne-vzali-se-24248.jpg 4 95 95

Příběh tří šťastně vdaných a jedné čerstvě rozvedené kamarádky (dohromady mají devět dětí a desáté je na cestě), vypráví o ženské soudržnosti, přátelství a samozřejmě ? o lásce. Když Zuzanu opustí po patnácti letech manžel, zařekne se, že další chlap do jejího života nesmí. Její kamarádky na to mají ale jiný názor. Pod heslem: ?S Jardou jsi to nevytrhla, takže si můžeš jedině polepšit,? jí sjednávají jedno rande naslepo za druhým...... celý text

Blanka78
25.01.2016 5 z 5

výbornej relax a ze života

Blanka78
25.01.2016 5 z 5

pěkný relax doporučuji

Helena Lacková
28.01.2015 5 z 5

Kniha mě bavila

Coucouha
30.12.2014 4 z 5

Super odpočinkové čtení, které mě fakt bavilo. Ocenila jsem hlavně ten fakt, že hlavní hrdinka, i přes nepřízeň osudu, není tou klasickou ubrblanou ženskou, která si stěžuje opravdu na vše. Vše je bráno s humorem, takže jsem se místy opravdu velmi dobře bavila :-))

Ankavi
22.10.2014 2 z 5

Kniha mě nebavila. Číst stále dokola o neúspěšných seznamovacích pokusech hlavní hrdinky mě opravdu nezaujalo, což vedlo k tomu, že jsem knihu brzo odložila. Měla být humorná, ale mně tak tedy nepřipadá.

katkafe
23.09.2014 4 z 5

Dalo se to přečíst, ale znám lepší od Jakoubkové.

modranka
30.10.2013 5 z 5

Už dávno som sa tak nezasmiala pri románe zo súčasnosti. i keď zbierku Jakoubkovej kníh nemám, túto si určite nechám v knižnici.

bookcase
03.04.2012 4 z 5

Dobře se mi to četlo, nechyběl humor, i když se mnohdy řešila vážná témata.

sabca
01.02.2012

zatim jsem přečetla 4 knihy Aleny Jakoubkové a ani jedna mě nezklamala. čekám co dalšího se objeví v naši městské knihovně.

Niki
04.12.2011 4 z 5

Celkem dobré, ale chtělo by to více romantiky.