Dokonalá hra

Dokonalá hra https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496446/bmid_dokonala-hra-mqC-496446.jpeg 4 425 425

Všechno to začalo sázkou. Když můj malý syn zdědil po svém pradědečkovi polovinu starého hostince, rozhodla jsem se, že se oba přestěhujeme na místo, kde jsem vyrůstala. Všimněte si, že jsem řekla polovinu hostince. Ta druhá teď patří Levimu Millerovi, slavnému zadákovi, který má ovšem úplně jiné představy, co bychom měli s nemovitostí udělat. Nebudu se zmiňovat o tom, že jsem ho při našem prvním setkání nešťastnou náhodou zranila, takže mu v nemocnici museli ránu sešít osmi stehy. Dalo by se říct, že jsme vykročili špatnou nohou. Když jsme se oba do hostince nastěhovali, abychom vymysleli, co dál, pořád jsme se jen hádali. On chtěl zchátralý dům, který, pravda, potřeboval velkou rekonstrukci, vyklidit a prodat. Já chtěla hostinci Palm Inn vrátit jeho původní krásu a znovu ho otevřít jako penzion. Nemohli jsme se na ničem dohodnout. Tak mi Levi předložil návrh: pokud se mi podaří do konce léta, než bude muset odjet na soustředění, podnik dát dohromady a pronajmout turistům, ustoupí a nechá mě penzion provozovat. Vsadili jsme se, ale byl si jistý, že nemůžu vyhrát. Jenže týdny strávené pod jednou střechou nám přinesly víc, než jsme si vůbec dokázali představit. S Levim jsme se sblížili, a než jsem se nadála, moje noční fantazie o statném Adonisovi se staly skutečností. Nemluvě o tom, že to s mým synem skvěle uměl. Přerůstalo nám to přes hlavu… nejenže byl tím posledním mužem na světě, do kterého bych se kvůli naší dohodě chtěla zamilovat, ale Levi byl navíc starší bratr mého bývalého manžela. A hostinec se najednou stal tím nejmenším problémem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Well Played , 2021

petulik330
27.03.2023 3 z 5

Je to taková sladká třešnička na dortu po celém dni, která ani nenadchne, ale ani neurazí.
Kniha se mi líbila, děj byl pěkný. To samé i hlavní postavy.

ve.rena
25.03.2023 4 z 5

Příjemné, oddechové čtení, nic složitého na myšlení.

Buchtičkajani
15.03.2023 4 z 5

Příjemné, oddechové čtení, sice s předvídatelnym koncem, ale to vůbec nevadí. Milá romantika.

marie.kolarova
04.03.2023 4 z 5

Je to taková klasika dua těchto autorek. Kniha se mi líbila, i když námět byl poměrně tuctový. Ale hlavní postavy byly sympatické a byla mezi nimi cítit velká chemie.

Lucuschka
03.03.2023 3 z 5

Kniha se vyvíjela zajímavě, ale dál a dál ke konci se to nějak kazilo, až mě konec spíš zklamal, a dojem z knihy je tedy spíš průměrný až podprůměrný.

Lee7
24.02.2023 4 z 5

První část knihy jsem se bavila, druhá část emocemi přetékalo a popravdě se mě situaci dotýkala. Opravdu super kniha, hezky jsem ji zhltla. Ju líbil se mi

kacenka6144
15.02.2023 5 z 5

Tohle byla zase knížka, na jakou jsem od těchto autorek zvyklá. Zajímavý příběh, dobrá zápletka, sympatická ústřední dvojice. A k tomu ještě pokušitelka Fern.

petulkapeta
13.02.2023 5 z 5

„I když je to mezi námi složité, zamilovat se do tebe bylo to nejjednodušší, co jsem kdy udělal. Ať se stane cokoli, chci, abys věděla, že toho nikdy nebudu litovat. Změnila jsi mě, Presley.“

No tuhle hru jsem si užila dokonale spolu s Fern. Leviho jsem si zamilovala,narozdil od jeho bratra. Presley a Levi tvořili skvělý pár..no a ze jeji bývalý je Leviho brat..

Hypatia1010
13.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Obě autorky jsem si už stihla oblíbit ať už jako dvojici nebo samostatně. Proto jsem neváhala a začetla se do dalšího jejich společného díla. A opět mě nezklamaly. Je to příjemné a pohodové čtení, když chcete prostě jen relaxovat a zapomenout na starosti všedních dní. Autorky opět dokázaly, že umí napsat poutavý a zajímavý příběh. Do úplné dokonalosti tomu sice něco málo chybí, ale jinak jsem se u knihy báječně pobavila.
Příběh Presley a Leviho mě pohltil od samého začátku a s nadšením jsem sledovala jak se jejich vzájemná interakce rozvíjí. Když se na scéně objevil "napravený" Leviho bratr, který si konečně uvědomil, že nechce ztratit svou rodinu a snažil se Presley přesvědčit, aby mu dala ještě šanci, byla jsem napjatá, jakým směrem se příběh bude dál ubírat, přestože jsem samozřejmě tušila, jak to skončí. A měla jsem radost, že jsem se zase jednou dočkala toho správného happy endu.
Líbilo se mi, jak se k celé té zamotané rodinné situaci postavil Presleyin syn Alex. Epilog ve mně vzbudil naději, že i Leviho bratr se nakonec dokázal postavit čelem ke své zodpovědnosti a zachoval se jako správný chlap.

alzbeta2843
03.02.2023 5 z 5

Po knihe som siahla ako po istote, kedže toto nebesné a čertovské duo zbožňujem. Kniha ma chytila od prvej kapitoly. A ako to už u týchto kníh býva kniha ponúka i nejaké situácie, ktoré sú premietnuté do dospeláckého života. V tomto prípade kniha obsahuje dilemu hlavnej hrdinky, či uprednostní svoje šťastie pred šťastím syna. Sama som bola napnutá ako to dopadne a ako sa kniha vyvinie. Táto časť sa mi veľmi páčila, pretože autorky pekne vykreslujú pocity a myšlienky hrdinov, vďaka čomu sa dokážem vzžiť s hrdinami, preto ma táto kniha pohltila a určite sa ku nej raz vrátim.

adela2230
31.01.2023 4 z 5

Klasický příběh autorek. Ze začátku jsem měla problém s hlavními hrdiny, ale jinak kniha nezklamala.

Anna195
23.01.2023 3 z 5

3,5/5

Vi a Penelope sú vždy stávka na istotu. No tento príbeh nemôžem zaradiť medzi tie najlepšie od autoriek.

Na začiatku čítania som si si myslela, že príbeh bude mať hate to love linku, teda aspoň podľa anotácie sa mi to zdalo, ale pri čítaní som zistila, že to je všetko inak. A ak tam niečo z hate to love bola, tak len na začiatku, nuž škoda, že sa nezhody medzi Presley a Levim, tak rýchlo vyriešili, pretože som sa vážne tešila na doťahovačky medzi postavami, keďže obaja mali s penziónom úplne iné zámery. Ale tieto ich nezhody, ako som spomínala, sa až veľmi rýchlo vyriešili.

Napriek tomu ma hlavní hrdinovia bavili. Presley ako slobodná matka so synom Alexom, to rozhodne nemá ľahké, najmä kvôli tomu čím všetkým si musela prejsť so svojím bývalým snúbencom. Jej bývalý je kapitola sama o sebe, pretože Tanner bol fakt nechápavý chlap. Beriem, že ich situácia nebola ľahká, ale tento chlap absolútne nebral ohľady na to, čo chce Presley, aj keď mu to niekoľkokrát prízvukovala. Takže Tanner ma počas celého čítania štval.

Hlavný hrdina Levi si ma získal postupne, keďže na začiatku mal veľmi zlú mienku o Presley, ale čo si budeme, keďže všetky informácie o nej mal z nesprávneho zdroja. No páčilo sa mi ich postupné zbližovanie a aj to, ako sa zbližoval s Alexom. Tieto ich spoločné chvíle som si fakt užívala a samozrejme som sa dočkala aj skvelých iskrivých momentov medzi Levim a Presley, ale chýbalo mi medzi nimi niečo viac, kde by som si povedala Wau. Áno cítila som z nich dvoch lásku, len mi chýbal ten Wau efekt, ktorý od hlavných postáv vždy očakávam.

Epilóg musím pochváliť, ten sa mi obzvlášť páčil.

MAU256
10.01.2023 5 z 5

Zase jedna krásná romantická kniha. Presley jsem si zamilovala hned, byla to neskutečně odvážná žena a hlavně matka Alexe, která, když se pro něco rozhodne, tak se jen tak snadno nevzdává. Levi byl ze začátku proti opravě a chtěl penzion prodat, ale ona se nedala a svojí dobrotou a láskou ho prostě převálcovala. Tanner byl sobec, který se snažil vrátit něco, co prostě vrátit nelze, a se slovy, že miluje, ale vzápětí se vyspí s někým jiným, no, k tomu nemám co dodat. V jednu chvíli jsme měla strach, že láska, která se zrodila, nevydrží, ale je to přeci romantická knížka, takže to musí skončit dobře, ne? A autorky, díky za epilog :-). Romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

Hajna417
09.01.2023 2 z 5

Popravdě už jsem četla lepší knihu, než je tato, a to nejsem žádný velký knihomol. Dočetla jsem ji jen z principu, když už jsem si knihu koupila, jinak mě děj celkem nudil. Sice se v ní objeví pár erotických scének, ale ani ty nebyly nějak extra kvalitní. Udivuje mě tak vysoké procento hodnocení, většinou podle něj knihy vybírám, ale tentokrát nic moc.

Majuš333
01.01.2023 5 z 5

Mám veľké nedostatky v neprečítaných knihách od Vi, Pen a Vipen, za čo sa až hanbím :( Ale určite mám v pláne to v najbližšom čase napraviť :)

'Dokonalá hra' bol naozaj nádherný príbeh. Levi a Presley mi prirástli k srdcu a Fern asi nemusím ani komentovať :)

'Myslíš si, že máš v životě na všechno spoustu času, ale čas je právě to, co není nikdy jisté.'

Ren95
30.12.2022 5 z 5

Po dlouhé době milá knížka, ve které nebyla jen tuna sexu, moc příjemné čtení!

petraLI
14.12.2022 1 z 5

Nevím jestli to je překladem, ale styl psaní u této knihy mi nesedí. Takhle to asi dopadá, když střílíte knihy, jako Baťa cvičky. Posledním knihám chybí šmrnc, šťáva. Dámy jsou skvělé spisovatelky, ale množstvím knih, které vydávají si spíše škodí.

musivila
30.11.2022 4 z 5

Dle anotace jsem si představovala trochu něco jiného. Kniha začíná humorně:
„Myslím, že jsem právě zabila nejlepšího zadáka fotbalové ligy.“ :-)
A tak jsem nějak očekávala více humoru, více hašteření a bojovnosti mezi hlavními hrdiny. Nebylo to špatné čtení, jen mě to tentokrát nechytlo tak jako jindy.
Pozn.: obálka se tedy vůbec nepovedla

„Když se nebojíš, že o něco přijdeš, nestojí to za to, abys tomu věnoval čas.“

„Myslíš si, že máš v životě na všechno spoustu času, ale čas je právě to, co není nikdy jisté.“

„Láska a úcta jdou ruku v ruce. Nemůžeš mít jedno bez druhého.“

Marci_Vaj
29.11.2022 4 z 5

Pěkný příběh, plynulo to od začátku do konce klidně, žádná velká zápletka. Láska zvítězila :) ...ale, čekala jsem trochu víc.

Radka1727
12.11.2022 3 z 5

Průměrná romantická oddechovka-moje oblíbené autorky poslední dobou nějak ztrácejí glanc.....