Dotek anděla

Dotek anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3937/bmid_dotek-andela-Iu5-3937.png 4 342 57

Dívčí tajemství série

Tajuplný a napínavý příběh patnáctileté Amy. Nesmělá dívka se sama v sobě příliš nevyzná, má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. To však bohužel nejde. Jejím idolem je slavný zpěvák Matt M. Amy moc touží po jeho podpisu, ale z jejich osobního setkání je velmi zklamaná. Zjistí, že její idol je zhýčkaný sobec. Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou autohavárii a upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět do života, musí konat dobro, pomáhat jiným lidem a přestat myslet pouze na sebe. Jediný, kdo ho vidí, je Amy, neboť právě ona se ho dotkla jako poslední. Matt se jí pravidelně zjevuje v podobě anděla s černými křídly. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a navzájem se zachránit?... celý text

alwa
04.03.2016 4 z 5

Moc hezká knížka, dojemný konec. Ze začátku jsem se do toho nějak nemohla dostat, ale později jsem se úplně zažrala. Milá kniha o tom, jak moc se člověk může změnit.

violet1313
16.02.2016 5 z 5

Už je to delší dobu, co jsem sáhla po tomhle titulu (hah mávám svému dvanáctiletému naivnímu já) a nedávno se mi kniha opět dostala do ruky. I přes to, že je určená spíše pro mladší dívky jsem zas a znovu byla unešená. Neuvěřitelně moc se mi příběh líbil už kvůli tomu, jakým stylem je postaven a zápletka je skvělá...

Viky007
28.01.2016 5 z 5

Netuším, jak bych knihu hodnotila teď, jelikož jsem ji četla opravdu hodně dávno. Ale tenkrát se mi fakt líbila, takže mé třináctileté já z minulosti dává všech pět hvězdiček :-). Mám takový pocit, že tam byl tak trochu otevřený konec. Škoda, že autor nenapsal pokračování (alespoň pokud vím).

MayaBu
04.01.2016 4 z 5

Tuto knihu jsem dostala jako dárek od táty a moc se mi do ní nechtělo. Uznávám, že jsem vůči ní měla předsudky (měla jsem Thomase Brezinu zafixovaného jako autora dětských detektivek, kterým jsem nikdy nepřišla na chuť) a byla jsem mile překvapena.

mirkol
23.12.2015 4 z 5

dobrá kniha

terez83
21.11.2015 3 z 5

Moc pěkná knížka, sice pro mladší čtenářky, ale čtivá

Silencia
23.07.2015 4 z 5

Pěkná knížka, trochu naivní, spíš pro mladší čtenářky. To mi ale nevadilo, téma bylo zajímavé a četla se moc dobře. 3,5*

zuzanagelnarova
25.05.2015 5 z 5

Úžasná knížka ! Jen je mi líto, že sem si ji nepřečetla už dřív :(

Martinka15
06.03.2015 5 z 5

Tato kniha je úžasná. Četla jsem ji několikrát a ani tak neomrzela. Za mě nejlepší kniha od Thomase Breziny. Ale i jeho ostatní knížky stojí za to. :-)

prajzulka
25.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha, četla jsem ji několikrát, rozhodně nejlepší kniha Thomase Breziny

Raven_Black
16.12.2014 5 z 5

Knížku jsem četla už dvakrát a klidně si ji přečtu znovu :D Myslím si, že je nejlepší z těch čtyř románů pro dívky. Musím také říct, že mě celkem překvapilo, že Thomas Brezina napsal ty úžasné knížky, protože u něho jsem zviklá vídat spíš dobrodružné detektivní knížky :D skvělá práce :D

Nelly
08.12.2014 5 z 5

Moc hezky napsaný příběh s velikou pravdou na konci. Byla jsem mile překvapená tímto námětem od autora, od kterého znám spíše dobrodružné knížky.

ellypusik
29.08.2014 4 z 5

Čtivé, oddechové :)

pajka0071
28.08.2014 5 z 5

Krásné ... moc se mi knížka líbila :)

tereza-mari6218
25.08.2014 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, patří k těm, které si ráda přečtu znova :)

Roselunda 1928
09.03.2014 5 z 5

Originální, zajímavé, taková pohádka pro puberťačky... :-)
asi nelepší z těch 4 dívčích pománů od Breziny :-)

zdenka-zoro
16.12.2013

chtěla bych se zeptat jestli je to další díl kočičí holky a nebo něco podobného

angelbooks
13.12.2013 4 z 5

Tahle kniha je moc pěkná. Ke konci jsem se trochu nudila ale pak mě to najednou popadlo a já byla čím dál víc netrpělivější jak ten děj dopadne :). Zasloužené 4hvězdičky :).

Kattiee
11.12.2013 4 z 5

Tahle knížka mě naprosto uchvátila! Sama sem bojovala s těžkou nemocí a připadalo mi, jako by autor přesně znal mé pocity... Na konci jsem i uronila slzičku :)

Maria_ne16
08.10.2013

Ahoj lidičky, prosím vás, o této knížce slyším samou chválu, chtěla bych si jí koupit, ale nemůžu jí nikde sehnat.
Prosím, víte kde ji sehnat??? Děkuju moc (internetová stránka, knihkupectví....) :))