Dvojí Dexter

Dvojí Dexter https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141026/bmid_dvoji-dexter-141026.jpg 4 173 173

Dexter série

Spokojený otec a strýček (i jeho sestra Debora má dítě) si užívá manželského života a věnuje se dál svému koníčku, likvidaci sériových vrahů. Jenže pak se stane chyba a při jedné akci zjistí, že měl svědka. Neznámý však nejde na policii, ale vezme si Dextera za vzor. Provede vraždu v jeho stylu a pak navíc začne masakrovat Dexterovy kolegy z policejního sboru a zanechávat stopy ukazující na Dexe. Chytí se toho hloupý Debořin parťák a pochopitelně seržant Doakes... Opět klasický superčtivý Jeff Lindsay – černý humor, hlášky a již typicky za vlasy přitažený konec. Jen dřívější „hlavní hrdina“ Temný společník stále víc ustupuje do pozadí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Double Dexter , 2011

Brus
18.01.2014

Až jednou Dextra potkám, budu mít pocit, že jsem potkala kámoše. Jo, ty krimošky jsou fakt dobrý .

Hory
31.12.2013 4 z 5

Budu se opět opakovat a napíšu to, co u minulého dílu. Zábavné oddechové čtení plné vtipných narážek a přirovnání...prostě Dexter :) ...těším se na poslední díl a jsem zvědav, jak to pan Jeff nakonec celé ukončí.

pink_ivy
27.10.2013 4 z 5

“I came, I saw, I blew chunks.” Zasmála jsem se možná o něco méně než u některých předchozích dílů, i když je pravda, že kapitoly z kempování byly snad nejvtipnější co se v knížkách objevilo. Každopádně jako vždy se to skvěle čte a člověk si u toho rád oddechne. Příběh byl opět nápaditý a závěrečné vyvrcholení nemělo chybu. Už se těším na další (i když bohužel poslední) díl.

Hella
16.05.2013 5 z 5

Opravdu jsem se dobře pobavila... koneckonců jako u každého Dextera. I když tenhle byl snad ještě vtipnější, odlehčenější, ironičtější a zábavnější než díly předešlé.

3DD!3
02.04.2013 4 z 5

Díky bohu za tyhle veselé oddechovky. Depresivně zoufalý Dexter tentokrát, chudák, pyká za svou drobnou nepozornost a až nepřirozeně héroický vzhled. Rita shání nový (větší) dům a podezírá našeho nebožáka z něčeho horšího než je vraždění a to z nevěry! Z obou stran (profesní i domácí) drcený Dexter nadává na nespravedlnost života a na svou neschopnost vypořádat se s problémem, který chce být jeho věrným odrazem. Veselé vyprávění, plné (někdy možná až přeplněné) sarkastických postřehů a spousty rozdrcených těl je příjemným pokračováním povedené knižní série a oproti seriálu z něj sálá pohodová atmosféra a lehkost. Odpočinkové čtení pro regeneraci mozku.

Vevericka.eva
12.03.2013 3 z 5

Dvojí Dexter se rozjíždí opravdu pomalu. Na prvních 200 stranách se dozvídáme o tom, jak Dexter mění plínky a při tom bezmocně vzdychá kvůli nechtěnému svědkovi jeho hrátek. Co ovšem chybělo první polovině, druhá dožene spádovým dějem a rovnocenným protivníkem. Konec nastane až možná příliš rychle - protivník zemře a všechny problémy zmizí samy od sebe.

brumla.cz
15.01.2013 5 z 5

Dvojí Dexter si drží "dexterovský" standard, opět není nouze o nečekané zvraty, sebeironizující humor a vše ostatní, na co jsou příznivci série zvyklí. Už se těším na další díl :)