Pátá cesta k pádu

Pátá cesta k pádu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248976/bmid_ten-tiny-breaths-pata-cesta-k-padu-6Yi-248976.jpg 4 408 408

Deset malých nadechnutí série

< 4. díl

Hubatá Reese MacKayová, holka s fialovými vlasy, je mistr světa ve špatném rozhodování. Když ztroskotá její krátké, nevydařené manželství, rozhodne se všechno změnit. Přestěhuje se do Miami – a docela se jí daří, dokud se nedopustí příšerného úletu se sexy blond vyhazovačem jménem Ben. Naštěstí to vypadá, že s návratem do Miami bude moci na ten průšvih zapomenout… jenže naděje umírá ve chvíli, kdy Ben, teď už dostudovaný právník, nastoupí do nové práce a hned první den se ocitne tváří v tvář kolegyni Reese, nevlastní dceři svého šéfa. Kdyby měl Ben trochu rozumu, vyhnul by se jí obloukem – jenže Ben se problémům nevyhýbá, zvlášť když jsou tak sexy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Five Ways to Fall , 2014

LilianaFalcon
21.01.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl :-) Bylo to celé vtipnější, uvěřitelnější, vůbec mi nevadilo, že už se to neodehrává v Penny's... a zlomených hrdinů už bylo na můj vkus moc ;-)
Prakticky nemám, co bych tomu vytkla. Byla to taková oddechová jednohubka. Přesně to, co jsem potřebovala :-) Žádné sáhodlouhé hloubavé myšlenky.
Asi největší dojem na mě udělalo, že tam nebyly žádné předvídatelné trapné situace. Vždycky jsem si říkala, tak a teď ona uslyší, co on o ní říká a hrozně se naštve, kvůli tomu bude následovat 100 kýčovitých naštvaných stránek plných přihlouplých nedorozumění a dvojsmyslů a tím to autorka zazdí... ale ono se naštěstí nic takového nedělo :-)

luciefeix
16.01.2016 3 z 5

chyběl tomu šmrnc předchozích dílů , a velké psychické problémi hlavní hrdinky ale i tak dobré :-)

Sonula25
15.01.2016 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Konečně se také dostala na sexy chlápka Bena :-) Jeho drzost a upřímnost dodává knížce skvělý šmrnc :-) Doporučuji všechny knížky, které autorka napsala!!

evelýny
13.01.2016 5 z 5

Tato autorka opravdu dovede vtáhnout čtenáře do děje.
Tato kniha mě pobavila a protože mě přesvědčila, že úklid ani žehlení mi neutečou a obědvat se nemusí v pravé poledne, tak mně nezbývá než udělit plný počet bodů. A ještě jsem tentokrát neměla problém uvěřit pravdivosti příběhu.

Š.Ala
02.12.2015 5 z 5

Miluju vtipné romantické knihy a tady jsem se smála a culila snad celou knihu. Tucker píše senzačně.

jluky
28.11.2015 5 z 5

Tak to bola paráda! To je ale škoda, že som prečítala všetko, čo od autorky v češtine vyšlo. ...a všetko na výýýbornú..

Danča:))))
28.11.2015 5 z 5

Krásné zakončení celé série. Všechny knihy od K. A. Tucker jsem "zhltla" jedním dechem a všechny můžu doporučit. Spisovatelka píše opravdu čtivě a poutavě a proto vám stránky ubíhají rychlostí světla. :) Postavy ve všech dílech mi byly neuvěřitelně sympatické a pokud by existovaly ve skutečnosti, tak bych se s nimi moc ráda chtěla setkat. A rozhodně by mi nevadilo chodit s Trentem, Ashtonem, Cainem nebo Benem. Ti čtyři si mě absolutně získali. :3
Doufám že to nejsou jediné knihy které u nás vyjdou a budou další u kterých se budu moct smíchy válet po zemi a brečet jako dítě kterému sebrali lízátko.
VŠEM DOPORUČUJI celou sérii.
Upozornění: Velmi návykové

Samira
10.11.2015 5 z 5

Nádhera, musím říci, mám trošku depresi, že už mám dočteno a že zároveň tato pro mě výjimečná série končí. Tenhle příběh byl uvěřitelný, lidský, vtipný a zamilovaný, ale takovým tím nepřeslazeným způsobem, tedy přesně podle mého gusta. Tucker si mě prostě absolutně získala a budu netrpělivě vyhlížet její další knihy. Do té doby mě budou těšit knihy této série, které mají v mé knihovně jedno z čestných míst.
Doporučuji!

EvaSupovic
05.11.2015 5 z 5

Nikdy mě nezklame, když je v knize popichování jeden druhého a tady toho bylo dosti dost. Kniha mě moc bavila, i když tentokrát tam nebyl nějaký šílený zvrat atd, ale i tak tuhle sérii miluji :-D