Příběhy nešťastný lásky

Příběhy nešťastný lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225282/bmid_denik-mimonky-6-pribehy-nestastny-l-225282.jpg 4 157 28

Školní valentýnský ples – vůbec nejdůležitější společenská událost celého roku – se kvapem blíží a Nikki by na něj hrozně ráda vyrazila se svým idolem Brandonem. Jenže co když ji odmítne? A to ještě zdaleka není ten nejhorší možný scénář, protože… co jestli tam Brandon ve skutečnosti touží jít s MacKenzie?!! Láska je zkrátka pekelně zapeklitá věc a vypadá to, že se zlomené srdce nevyhne ani největší mimoňce ve škole. Dočká se Nikki nakonec svého pohádkového happy endu?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Happy Heartbreaker , 2013

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

Roselunda 1928
23.07.2015 5 z 5

To je tak dokonale pitomé :DDD fakt tuhle sérii miluju :D

Jusťa
27.03.2015

Knížka se mi líbila jako ostatní díly mimoněk

Teraslík
15.02.2015 5 z 5

Je to skvělý jako vždycky, ale trochu předvídatelné.

BojácnéKuře
24.01.2015 5 z 5

Od této knihy jsem nemohla odtrhnout oči, stejně jako od těch ostatních. Rozhodně doporučuji. :D

kyticka152
10.12.2014

Tento díl se mi líbil. Hlavně ten večírek byl dobrý.

vodopad152
06.12.2014 4 z 5

Moc se mi to líbilo, ale od začátku knihy jsem věděla kdo za to může.

JanaDor
04.11.2014 5 z 5

Ačkoliv je Mimoňka určena mladým dívkám, tak i já jsem se parádně bavila. Tento šestý díl mě vrátil zpět do školních let a připomněl ty úžasné trapasy, při kterých se chcete zahrabat pod zem. Myslím, že takové situace prožil někdy každý a po čase na ně s humorem vzpomínáme. Svižně, vtipně, čtivě a s porozuměním napsaný příběh je krásný tip na dárek pro holky od devíti let. Text doprovází hodně obrázků ve stejně humorném duchu. Díky tomu, je textu méně a i ne dobrým čtenářům se kniha čte rychle a s radostí.
Vůbec nevadí, pokud jste nečetli předešlé díly. Každý má uzavřený konec a linka základního děje je vždy na začátku ve zkratce zopakována. Když to řeknu několika slovy, tak je to báječné čtení pro holky.