Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307332/bmid_denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-js-QfZ-307332.jpg 3 1049 1049

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!... celý text

Daenerys
02.02.2017 4 z 5

Vtipné, svěží, hodně nadsazené, ideální na odreagování. Bavila jsem se.

teery.ts
01.02.2017 5 z 5

Tak u této knihy jsem se odreagovala a opravdu upřímně od srdce zasmála až mi tekly slzy :-) Velmi vtipně popsané, jak danou situaci vidí muži, kteří potřebují, aby na ně jejich partnerky mluvili jasně a bez okolků a na druhé straně jak to vidí ženy, které čekají, že budou partneři vnímavější, leccos se dovtípí... :-)

petulkapeta
28.01.2017 4 z 5

Vtipne,nekdy sa az valite smichy,ale jinak nejlepsi ty dva pohledy na vec,to me bavilo hodne.

SladkaK
27.01.2017 4 z 5

Velmi vtipná kniha plná nadsázek. Když se rozhlédnu kolem na některé nynější páry, tak možná to ani nadsázky nejsou, jen trefně nazvaná kniha.

Petja
26.01.2017 3 z 5

Oddechová kniha vhodná na dovolenou, do postele s horečkou a pro rodiče zničené rodičovskou dovolenou. Spousta humorné nadsázky (opravdu nepředpokládám, že by se jednalo o popis skutečných zážitků a situací, které se staly), žádný intelektuální tělocvik. Kniha se čte dobře a je vtipná, líbí se mi ženské a mužské pojetí týchž situací. Cením si rovněž poctivě provedené korektury.

Vlašule
23.01.2017 4 z 5

Tady určitě záleží na očekáváních. Já sáhla po oddechovce nečekajíc nic moc a byla jsem příjemně překvapena. Takhle jsem se už dlouho nenasmála. I když často je to pravdivé až k pláči :)

Yoaquin93
22.01.2017 4 z 5

Kniha je plná společenských stereotypů, nicméně je velmi vtipně napsaná :) opravdu jsem se nasmál.

jesterka.as
20.01.2017 2 z 5

Asi jsem suchar, ale knížku jsem přečetla aniž bych se u toho nějak moc smála. Naopak si myslím, že pokud by tohle byly skutečné historky, tak by byla dost tragédie, že spolu tito dva lidé žijí.... :(

Anim1984
17.01.2017 3 z 5

Takova oddechovka. Nevedela jsem presne co od knihy ocekavat, protoze jsem zatim necetla ani jednu knihu od autoru. Nektere 'problemy' jsem poznavala a nektere mi prisly az moc pribarvene. Ale obzvlast v druhe polovine se naslo nekolik momentu, kdy jsem se opravdu pobavila a zasmala :)

krmelky
09.01.2017 5 z 5

Vtipné a oddechové čtení.

katicaj
08.01.2017 5 z 5

Vtipné, krátké - co víc si člověk může přát. Jasně, nejedná se o žádné vysoké literární umění, ale pro někoho, kdo hledá v knize relax a oddech, myslím ideální. Navíc si myslím, že mnoho žen i mužů se tam najde, o to víc je kniha zábavná.

Dixinka
07.01.2017 3 z 5

Některé pasáže mě rozesmály. Jiné urážely. Zbytek byl průměrný: Celkové hodnocení tři hvězdičky mluví za vše.

Rozinkazvanocky
06.01.2017 3 z 5

Na tuhle knihu je potřeba se dívat z úplně jiného pohledu. Nehledejte v tom žádné literární umění, to určitě ne. Je to snaha o jakýsi humor nebo co, ale já dávám tři hvězdičky za to, že mě to i tak dokázalo vtáhnout a přečetla jsem to během jednoho dne, když jsem neměla co dělat. Když se na to člověk podívá skrze všecky prsty, je to vtipné a i to přehánění je vlastně vtipné a kdyby se to přepsalo do normálního českého jazyka, bylo by to i pravdivé. Prostě si to přečtěte jen jako srandu.

marketka7328
06.01.2017 1 z 5

Musela jsem se dokopat, abych to vůbec dočetla. Přitom jsem se asi 2x zasmála, jinak kroutila hlavou.

Bediczek
06.01.2017 3 z 5

Možná nebylo nutný snažit se s tím humorem až tak tlačit na pilu, jinak se tam pár úsměvných momentů ze života najde (zejména pokud s někým žijete, dovedete to ocenit).

Vercik
04.01.2017 5 z 5

Humorná odpočinková četba. Leckdo se v ní najde :)

Wrent
03.01.2017 1 z 5

Deníček moderního fotra jsem kdysi četl jako blog a přinesl mi několik týdnů zábavy, ale pak se mi zdálo, že už se vtipy akorát opakují a číst jsem ho přestal. Když se mi dostala do ruky tato kniha, doufal jsem, marně, že se mi tento styl humoru znovu osvěží. Na to že má Deníček moderního páru být knihou vtipnou, na to že se autoři očividně snaží mít joke v každé třetí větě, jsem se zasmál celkem asi jednou a půlkrát. Autorům vůbec nevěřím jejich přehánění a nadsázku a není mi vlastně vůbec jasné, proč jsou tito dva pár. A hlavně, čtení každé kapitoly "dvakrát" z různého pohledu bylo někdy neskutečné utrpení...

KACABAK
02.01.2017 5 z 5

Chcete se zasmát nahlas, tak čtěte:) Opravdu velmi zajímavě napsaná odpočinková kniha. Autoři popisují pohled na stejnou situaci, mužským pohledem a zároveň i ženským pohledem. Četla jsem cestou ve vlaku a několikrát mě kniha nahlas rozasmála. Jindřich a Nataša Vám poví, jak se seznámili a kajk spolu kupodivu začali žít. Ráda se ke knize vrátím.

Knižní střípky
30.12.2016 3 z 5

Četla jsem i předchozí dva tituly pana Landsmana a musím se přiznat, že mě bavily výrazně více než tento počin.....Ale nebylo to nijak tragické, to zase ne, určitě jsem se i zasmála občas. Líbil se mi ten rozdílný pohled na jednu a tu samou situaci, naprosto jinak ji vnímal Jindřich a úplně jinak Nataša a to bylo fajn.....

doriska
30.12.2016 4 z 5

Vtipná a milá knížka na pohodu. :) U některých pasáží, kdy jsem měla před očima vlastního přítele, jsem se smála nahlas. Je pravda, že někdy byly histroky trochu přitažené za vlasy a o realnosti by se dalo polemizovat. Přesto se mi knížka líbila a zasmála jsem se u ní.