Deníček Camille G aneb Sranda příběhy z dětství i dospělosti

Deníček Camille G aneb Sranda příběhy z dětství i dospělosti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480573/bmid_denicek-camille-g-yjr-480573.jpg 3 90 90

Humorná vyprávění z dětského i dospělého života autorky. Autorka podává příběhy ze svého dětství, dospívání i dospělého rodinného života s humorem až rozjíveným, vypráví o svých nejintimnějších a často ne právě lichotivých zážitcích a nešetří ve svém vyprávění ani sebe, ani nikoho ze svých lidských či zvířecích blízkých.... celý text

katynka78
29.12.2021 1 z 5

Nevím, proč si to dělám, že se pořád pouštím do knih, které jsou poskládané z článků či příspěvků.
Zatím jsem vždy zjistila, že to funguje dobře sólo a nefunguje jako celek v knize.
A opět se mi to tady potvrdilo. Navíc autorka se zaměřila jen na pár oblastí a ve všech se objevuje fekální humor, což mi není zas tak vlastní. Jako jo, u jedné či dvou povídek se zasměju, pobavím, ale když o tom čtu celou knihu, tak se mi navaluje už jenom z toho, jak se tam pořád počůrává, pokakává a poblinkává, a to v různých situacích a prostředích.

Nej povídky byly ty o jejím psovi, to mi nevadilo a tam jsem se smála. Ale když se počůrává a pokakává dospělá žena, tak to už mi tak vtipné nepřijde.
Za mě - autorka by se s tím asi měla obrátit na odborníka, že má slabé svěrače.

A já jsem ráda, že jsou knihovny a nemusela za toto platit.

happy-smile
25.12.2021 5 z 5

Tak u této knihy jsem se válela smíchy, tekly mi slzy a hýkala jsem jako potrefená husa. Autorka dost sází na fekální humor a sprostá slova, což by někomu mohlo vadit. Ale v těch situacích to bylo jaksi přirozené a pokud nadávala, tak to prostě bylo ze života a člověk by v té situaci reagoval stejně. Předpokládám (doufám), že v některých situacích byly popisy situací trochu přehnané a psané s nadsázkou. Pokud ne, tak autorku lituji. Jestli ještě něco od Camilly vyjde, tak knihu okamžitě kupuji, protože takto jsem se již dlouho nezasmála. Doporučuji tedy číst jedině doma, protože na veřejnosti se při čtení můžete vystavit nebezpečí, že budete vypadat, jako byste utekli z Bohnic.

Lucie311
01.12.2021 2 z 5

Čekala jsem tedy mnohem víc. Nic moc.

PeterBig
13.11.2021 5 z 5

Tato knížka opravdu nemá chybu úžasná!!! Vždy zvedne náladu, ikdyž čtete příběhy už po několikáté. Už se těším na další knihu od této autorky!

PetraStárková
13.11.2021 5 z 5

Co na srdci to na jazyku, jednoduše, krásně napsané, prostě ze života. Fantastické neuvěřitelně pozitivni v téhle blaznivě negativní době... na recept u každého psychiatra a kdyby se každé ráno všichni zasmáli tak jak já... tak by svět začal být zase normální

JardaN261
13.11.2021 5 z 5

Úžasné čtení, brečím smíchy! Mohu jen doporučit všem, kdo si chtějí zvednout náladu, úspěch je předem zaručen. Výborný humor s nádechem brněnského hantecu, který neomrzí. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi humorné příběhy, tady se určitě najde plno z nás......

DavidŠebesta
13.11.2021 5 z 5

Je prostě boží doporučuji!!! Po každé když je špatná nálada, stačí přečíst jeden příběh a hned je den krásný!! Knihu čtu pořád dokola a doufám, že bude pokračování - už se moc těším!!

Gracinka
04.11.2021 1 z 5

Četla jsem pár příběhu na fb a celkem mě to bavilo, takže jsem se rozhodla, že si přečtu i knížku. A jsem dost zklamaná. 90% příběhů se týká jen vyměšování a zvracení v opilosti.

MichalN64
20.10.2021 5 z 5

Dokonale napsané, plné opravdového humoru. Prostě to nemá žádnou chybu. A hlavně je to ze života. Myslím si, že se v této knize spousta čtenářů se stejným vkusem najdou. Jen více takových humorných knížek!!

ŠárkaM497
20.10.2021 5 z 5

Super humor. Moje krevní skupina! Zvedne Vám to vždy náladu, po přečtení i klidně jen půlky jednoho příběhu! Doporučuji všem, co se rádi smějí.

Hases
19.10.2021 odpad!

Opravdu tohle někomu přijde vtipné? Možná kdyby mi bylo tak patnáct, tak bych se zasmál ale dost pochybuji. Nejsem rozhodně prudérní ani žádný suchar. Aspoň, že jsem za to nemusel dávat peníze který bych akorát mohl vyhodit do koše a vyšlo by to nastejno.

MartinaSlusna
17.10.2021 5 z 5

Pecka, můžu číst pořád dokola na zlepšení nálady!!

Leny66
16.10.2021 4 z 5

Sranda kniha. Kdyby nebyly v knize použity vulgarismy, připadala by mi kniha trochu jako Povídky Šimka a Grossmanna nebo Trilogii úterý I.Mládka. Nasmála jsem se.

PetrŽák
03.10.2021 5 z 5

Kniha se nedá číst v práci, aspoň v té mojí ne. Jako řidič tramvaje čtu na konečných ale pak se cestou ještě chechtám a čekám kdy na mě někdo zavolá poldy že jsem sjetej. Skvělá kniha!

DanielaKoutná
03.10.2021 5 z 5

Knížka je boží, už ji mám přečtenou a těším se na další.

MartinaS483
03.10.2021 5 z 5

Kniha přečtena na jeden zátah vypotřebované celé balení kapesníčků od řvaní smíchy rodina na mě čučela jak na magora právě puštěného ze cvokárny. Už se těším jestli bude další kniha!!!

JardaN261
29.09.2021 5 z 5

Top sranda!!

česká literatura autobiografie humoristické příběhy

Camille G
česká