Dáma v nesnázích

Dáma v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9562/bmid_dama-v-nesnazich-A5u-9562.jpg 4 164 164

Krásná a tvrdohlavá Kateřina de Montrain zdědila obrovský majetek, ale to ji neochránilo před úklady mocných nepřátel. O její bohatství se zajímal dokonce i králův proradný bratr, a tak se Kateřina musela v zájmu vlastní bezpečnosti provdat za šarmantního lorda Damiana Montoye. Svatbu však považovala z nutné zlo a přísahala si, že manželovi nebude nikdy patřit. Lord Damian zasvětil život boji proti tyranii a bezpráví, které vládne v celé zemi. Nejtěžší bitvu však musí svést o vzdorné srdce své zákonné manželky, která ho ustavičně odmítá. Damian totiž ví, že ji může ochránit, jen pokud se ho Kateřina naučí milovat a uhasí plameny vášně, které spalují jeho duši.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Damsel In Distress , 1992

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Děj se podobá příběhům vyprávějící legendu o Robinu Hoodovi, pobavíte se a přečtete jedním dechem. Vtipné scénky nejsou výjimkou.

Barbora H
05.04.2015 5 z 5

Hezká knížka - opravdu romantická pohádka...

havrmoni
19.11.2014 5 z 5

Opravdu pěkná romantická pohádka s historickým pozadím z dob krále Richarda. Přesně to co od takových knížek čekám,těším se na další.

jaja1989
17.10.2014 1 z 5

No jelikoz mam rada Robina Hooda, byla jsem prekvapena, kdyz se objevil v pribehu.Je to krasny pribeh, ktery jsem precetla rychle, ale uz od zacatku je vse jasne a to i jak to dopadne, hlavne kdyz se to prolina s filmem o Robinu Hoodovi:-)

IFu
28.01.2014 5 z 5

Robin Hood, Lady Zelené Rukávce a Stříbrný meč. Příběh zasazen do známého příběhu Robina Hooda. Není to ale vše jen o něm. Napínavé situace, domluvený sňatek, před nímž se odehraje něco, co hlavní hrdinka zcela jistě nečekala a neplánovala.
Stejně jako všechny knihy od této autorky mohu jen doporučit. Pravdou ale zůstává, že děje jsou povětšinou stejné, jen se mění doba, místo a hlavní hrdinové.

Libuna
27.01.2013 5 z 5

Vau velice pěkná kniha moc se mi líbila stojí za to mít ji doma už mám 12 knih a tahle spisovatelka umí opravdu psát tak že čtu a nic jiného nevnímám . Patří mezi mé oblíbené.

Martinabsp
28.08.2012 4 z 5

Moc hezká knížka, pěkný příběh...

maryzka
17.04.2012 3 z 5

No opět romantika se všim všudy. Caterina sje schovanka krále Richarda L ví srdce - jeho bratr Jan týra poddany- mezitím šlechta vybírá peníze pro osvobození krále, jeho bratr Jan chce provdat Caterinu za svého lojalního poddaného který se nelíbí králi Richardovi a nakonec se provdá za rytíře Montoe, který je lojalní poddaný krále Richarda, mezitím tam vystupují zbojníci vedeni Robinem Hoodem, který je lojalání králi Richardovi ale tyto zbojníci jsou psanci díky králi Janovi. pikantnost je ta, že je to Caterinin bratranec jo pěkný propletenec no konec je dobrý Caterina a rytíř Damien Montaye spolu žiji spokojené.