Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022

Čtenářský diář 2022: Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478760/bmid_ctenarsky-diar-2022-oficialni-diar--iBm-478760.png 4 108 108

Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022. Představujeme vám splněné přání všech nadšenců do skvělého čtení. Historicky poprvé vychází oficiální Čtenářský diář Databáze knih. Tento týdenní diář v sobě ukrývá nejen dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly. Je to společník každé knihomolky a knihomola! A co je zásadním bonusem? Jedná se o oficiální diář Čtenářské výzvy 2022. Najdete v něm vůbec poprvé všechna témata nové Čtenářské výzvy! Co vše ukrývá Čtenářský diář 2022: - Úvodní slovo zakladatele Databáze knih - Oficiální představení témat Čtenářské výzvy 2022 - Doporučení na knihy, které můžete zařadit do Čtenářské výzvy 2022 - Prostor na zaznamenávání vašeho postupu v plnění Čtenářské výzvy - Týdenní diář se stranou na poznámky ke každému týdnu - Stránky na zaznamenávání knížek, které si chcete koupit Oficiální Čtenářský diář 2022 Databáze knih vychází v limitované edici.... celý text

Elea
06.11.2021 4 z 5

Vypadá moc dobře, jsem ráda za témata výzvy i tipy.

denydean
03.11.2021 5 z 5

Tak dneska jsem si ho vyzvedla :-) a je úžasnej !!! Původně jsem si říkala, že si ho daruji k Vánocům, ale asi to neklapne, musela jsem se jím pokochat hned :-D já osobně na diáře moc nejsem, ale tenhle jsem musela mít !!! :-) moc se povedl :-* a doufám že není první / poslední

essidaven
23.10.2021 3 z 5

Diář je fajn nápad a prostor pro zaznamenávání výzvy je pěkný. Souhlasím, že poloviční velikost by diáři slušela více. A také není moc praktické, když veškerý prostor pro zapisování denních událostí je zaplácnutý neužitečnými daty o narození a úmrtí spisovatelů, trochu pak diář ztrácí svou funkci️

Korsika
22.10.2021 4 z 5

Diář se mi moc líbí, jen souhlasím s některými dámami, že velikost mohla být trochu menší - na to že v kabelce nosím vždycky jednu normální knihu, tak takhle to bude jako nosit dvě :) ale nějak se s tím popasuji ;) jinak dvě záložky, gumička a vypsaná výzva s tipy jsou super nápad :) líbí se mi taky zaznamenaná znamení zvěrokruhu, akorát pod ně bych dala data narození spisovatelů, aby byly řádky volné :)

ava.s
22.10.2021 2 z 5

Bohužel nesdílím nadšení většiny.
Moc se mi nelíbí formát diáře, je obrovský a přitom místa na poznámky u jednotlivých dní je hodně málo, někde jen třeba jeden řádek. Pokud si píšete do diáře směny, přesčasy, doktory, schůzky je to prakticky nepoužitelné. Vzhledem k ceně a velikosti se toto opravu nepovedlo. V knihkupectví byl vedle položený diář o 100 Kč levnější, trochu menších rozměrů (a rozhodně lehčí), u každého dne 5 řádků, na začátku každého měsíce poznámky na narozeniny, měsíční kalendář apod. , i celkově kvalitnější desky i grafická úprava.

Abych vše nekritizovala, oceňuji, že diář má gumičku na přetažení i gumičku na tužku. Papír také není špatný. Desky jsou sice z papíru, ale trochu pevnější. Matné provedení beru také jako plus.
Otázkou však je, jak budou desky vypadat po půl roce dennodenního tahání v kabelce.

U témat výzvy bych ocenila i třeba jen jeden řádek na osobní tip.

Doufám, že si kritiku autoři vezmou k srdci a příští rok bude nějaká vylepšená verze. Zatím za mě bohužel nedoporučuji, jako diář to není moc použitelné. Jednoduchý, lehký diář z KK za 29 Kč milionkrát použitelnější.

TaLu
21.10.2021 5 z 5

Možnost zavzpomínat na dobu, kdy mě diáře provázely v práci i doma. Jsem ráda, že zase použiji něco skutečného k zapisování. A jeden mám v zásobě jako dárek pro někoho pod stromeček. Díky.

Ticiana
21.10.2021 4 z 5

Vypada skvele, a tesim se, ze uz vim temata na vyzvu 2022, a uz i prirazene knihy. Myslim, ze vsem se bude hodne libit, material i papir jsou fakt dobra kvalita.

Jenny46
20.10.2021 5 z 5

Můj první čtenářský diář a mám z toho velkou radost jako malá .o)))
A musím říct, že jsem nadšená, krásná práce .o)

VendyK.
20.10.2021

Diář vypadá moc pěkně, jen bych uvítala volné kolonky u jednotlivých dní. Narození a úmrtí spisovatelů by mohlo být v části u datumu nebo třeba hromadně na začátku diáře. Jinak chválím.

Aoibhe
20.10.2021 5 z 5

Diář je skvělý, jen bych tedy velmi ocenila více místa u jednotlivých dní.

Pavla79
20.10.2021 4 z 5

Ano, místa u dnů je málo, ale myslím, že pokud člověk nemá pět schůzek denně, nebo nevlastní mobilní telefon, tak si s tím i tak poradí. :) Přeci jen je to hlavně čtenářský diář.. Nicméně je tak úžasný a roztomilý, že se už nemohu dočkat 3.1., až ho začnu používat jako pracovně osobní diář s bonusem záznamu knih. :) Děkuju..

kamolka
18.10.2021 5 z 5

Dneska mi konečně přišel a je naprosto boží. Jsem velmi spokojená s místem na poznámky a tématy Čtenářské výzvy 2022. Sice je až na rok 2022, ale asi se neubráním tomu ho používat už teď. Volného prostoru je tam víc než dost. Doporučuji!

ydnac
18.10.2021 5 z 5

Diář je velice pěkný, obálka se povedla :-)
Moc jsem se těšila na nová témata čtenářské výzvy a konečně jsou tu :-)
Už jeho název ČTENÁŘSKÝ diář napovídá, že ho nepotřebuji jako pracovní, takže mně místo na poznámky vyhovuje :-) a líbí se mi i data narození autorů.
Já jsem spokojená :-)

Prateri
17.10.2021 5 z 5

Krásný, úžasný diář s milou obálkou.

Monika1717
16.10.2021 5 z 5

Skvělý nápad. Po mnoha letech budu mít diář s knížkami místo s kočkami. A to je co říct.

AdamPycha
15.10.2021 5 z 5

Obrovské poděkování Databázi Knih, že se rozhodli udělat takto super produkt. Mám z této spolupráce obrovskou radost a hrdě zde přiznávám, že jsem s tímto diářem strávil nejednu noc, aby byl opravdu skvělý. Finální výsledek je myslím krásný, byť jsem těžce zaujatý. Diář je na dobrém papíře, má skvělou vazbu a ilustrace jsou boží! Osobně si myslím, že je naprosto vhodný i jako běžný diář. Místa u dnů je někdy sice méně, ale k tomu jsou určeny poznámky na druhé straně. Nicméně máme mnoho poznámek pro rok 2023 a věřím, že ten další bude opět o pár krůčků lepší! PS. konečně si lze koupit něco krásného s logem Databáze Knih a to je velká věc!