Osvobozená

Osvobozená https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296112/bmid_osvobozena-OSX-296112.jpg 4 414 414

Crossfire série

< 5. díl

Dvě zraněné duše se spojily do jedné ZÁVĚREČNÝ DÍL CELOSVĚTOVĚ PROSLAVENÉ ROMANTICKÉ SÁGY CROSSFIRE Gideon Cross. Zamilovat se do něj byla ta nejjednodušší věc na světě. Stalo se to okamžitě. Úplně. A nezvratně. Vdát se za něj bylo jako uskutečnit si nejsmělejší sen. Ale zůstat v manželství s ním, to je boj. Láska se mění. Ta naše se stala přístavem, kde se ukrýváme před nečasem, a sama je zároveň děsivou bouří. Dvě zraněné duše se spojily do jedné. Prozradili jsme jeden druhému svá nejhlubší a nejhorší tajemství. Gideon je zrcadlo, v němž se odráží moje nedostatky… a taky krása, kterou jsem sama v sobě neviděla. Dal mi všechno. Teď musím dokázat, že dovedu být jeho skálou a útočištěm, tím, čím je on pro mě. Společně jsme schopni čelit lidem, kteří se nás zlomyslně pokoušejí rozdělit. Nejtěžší je však pro nás zápas o přísahu, kterou jsme se jeden druhému zavázali. Slib věčné lásky, to byl pouhý začátek. O lásku se musí bojovat, a to nás buď osvobodí, nebo… navěky rozdělí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

One with You , 2016

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Kdyby autorka čtvrtý a pátý díl "smrskla" do jenoho, tak bych z této série měla pocit o něco lepší. Své hodnocení tohoto posledního dílu jsem nakonec zvýšila o jednu *, než jsem původně zamýšlela, a to díky zvratu ke konci příběhu.

makynka911
04.05.2019 3 z 5

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Lucai
24.03.2019 5 z 5

Celá seria bola super, obe postavy som si obľúbila a mimoriadne sympatická mi bola postava Angusa.....stále som sa tešila čo bude dalej......ten koniec s Monikou sa mi až tak veľmi nepáči.....ale odporúčam :-)

domina
10.03.2019 5 z 5

Tato poslední kniha mi přišla opravdu nejlepší. Možná by mi stačilo přečíst si první, třetí a pátou a byla bych spokojená. Jen ten konec s Monikou mi přišel trochu zbytečný. Také mi trochu vadily chyby v překladu, kdy věty nedávaly smysl., ale toleruji..

Ewiks27
24.02.2019 5 z 5

Pěkné zakončení dílu a opravdu jsem to pozadí nečekala. Asi nejlépe zpracovaný díl.

Š.Ala
10.02.2019 4 z 5

Pěkné a smutné zakončení :-)

Lee7
08.08.2018 4 z 5

Pěkné zakončení posledního dílu a opravdu jsem to pozadí nečekala. Asi nejlépe zpracovaný díl.

dee95
13.02.2018 5 z 5

Dovolím si nesouhlasit s většinou komentářů tady - pro mě to určitě nebylo zbytečné pokračování. Kniha sice v první polovině postrádala nečekané zvraty, ale život zkrátka takový je. Ne vždycky se musí dít něco "extra" naopak já autoce děkuju, že nám ukázala i trochu z "normálního života" a nechala hlavní hrdiny aby si trochu užívali zamilovanosti.

vikimi
24.01.2018 1 z 5

Posledni dil nebyl absolutne o nicem. V tech predchozich se aspon neco delo, ale tohle bylo uplne zbytecny napsat...

švédka538
19.01.2018

Záleží co od této série čekáte, já potřebuju vypnout mozek a prostě se ztratit v příběhu někoho jiného. A to se mi u všech dílů podařilo. Základem je to, že se dva milují ,ostatní se dá řešit, pokud je snaha na obou stranách. Pokud od knihy nečekáte nic naučného, tedy krom sexu :-), tak do toho opravdu pěkné čtení.

Lucik87
04.12.2017 2 z 5

Víceméně, úplně zbytečné.

melien
10.09.2017 4 z 5

Závěrečný díl serie, se mi moc líbil, i když me dost mrzí zrychlený konec, myslím že by zasloužil vic péče. Ale jsem ráda, že se jim podařilo sladit svoje cesty a fungovat jako pár.

jaja10
05.08.2017 4 z 5

Kniha se četla dobře, což o to. Místy mi to ale příšlo zbytečně zdlouhavé, místy rychle vyřešené.......no a co se týká toho konce, tak ten mi přišel zbytěčně zdramatizovaný až přehnaný.
Ale i tak jsem byla se sérií Crossfire moc spokojená.

Barunka-Rocky
26.07.2017 4 z 5

Překvapil mě velmi rychlý konec na několika málo stranách. Vzhledem k tomu, že to bylo napínavé od prvního dílu a pořád se něco dělo, mě tak rychlé ukončení docela překvapilo a trochu i zamrzelo...
Jinak celá série opravdu stojí za to! Mám tuhle autorku moc ráda. :)

Zabka27
11.07.2017 3 z 5

Crossfire série byla jednou z mých prvních romantických sérií, které jsem četla. Od začátku mě bavilo propletat se vztahem Evy a Gideona. Tento závěrečný díl jsem ale četla s dlouhým odstupem od dílu čtvrtého a pravděpodobně to byl kámen úrazu. Nějak mi nešlo se začíst, do čtení jsem se musela nutit, některé pasáže mi přišli opravdu nudné... A konec byl dle mého příliš rychlý, na to co se semlelo, to autorka ukončila velmi razantně. Za mě bohužel slabý průměr.

Lucibuska
07.06.2017 5 z 5

Celá Crossfire serie mě velmi bavila!

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Závěr série, až je mi líto, že to končí. Gideon a Eva mě bavili, právě tím, že to s nimi bylo jak na houpačce. Určitě si knihy zase brzy přečtu, pěkně po sobě.

VeronikaSas1
03.06.2017 4 z 5

Musela jsem si precist predesle dily,abych si vzpomnela na dej.ale serie byla pekna od zacatku az do konce.posledni dil byl super.

Monni
14.01.2017 5 z 5

Kniha byla super, i když sem skoro zapomněla o čem byly předchozí knihy. Ale u čtení příběhu jsem si to připomněla. Jednou si to prectu hezky cele znovu :) . škoda , ze už to konci. Mohla byt ještě jedna kde budou čekat rodinu, ale v nejlepším se ma přestat :) .

PawlušQa
03.01.2017 5 z 5

Myslím, že se mi kniha líbila nejvíc z celé série. Ty předešlé si moc nepamatuji, ale jsem ráda že jsem si mohla dřívější příběhy určitým způsobem připomínat v poslední knize. Závěr mě naprosto dostal. Tuto sérii si jednou znovu přečtu, za mě jeden z nejlepších příběhů, který jsem četla.

láska erotika Padesát odstínů

Sylvia Day