Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí)

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276583/bmid_co-vam-vyzivovi-poradci-nerikaji-pr-EKR-276583.jpeg 4 194 194

Co si myslíte o zázračných redukčních dietách, kouzelných prášcích na hubnutí nebo vibračních pásech? Nefungují? Správně! Autoři Vám vysvětlí principy vyváženého stravování tak, abyste i vy dokázali pochopit celou problematiku rekompozice postavy. Dozvíte se, jak upravit svůj jídelníček s ohledem na své zaměstnání a případnou sportovní činnost. Budete schopni efektivně posoudit, který pohyb je Vám prospěšný a který je pouhou ztrátou času. Své názory podložili více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují. Mimo jiné se můžete těšit na 30 chutných receptů a celou řadu tipů a rad jak zefektivni hubnutí i nabírání svalové hmoty, o kterých ste vůbec neměli tušení! Cílem této knihy je vzdělat čtenáře na úroveň vyšší, než má průměrný výživový poradce.... celý text

Kaca24
15.07.2016 5 z 5

Dobře napsaná kniha, kterou pochopí i úplní začátečníci ve světě fitness. Vyvrací mnoho mýtů a vysvětluje nejasnosti a jako bonus nechybějí menší vtípky :)

tuommo
19.06.2016 4 z 5

Konečně zajímavě pojatá knížka, která vyvrací mnoho mýtů o stravování a dává dobrý informační základ o zdravé výživě.

Catherine
29.05.2016 5 z 5

Kniha mi objasnila pár věcí, část o cukrech se mi líbila. Ale konec mi přišel dost srandovní, rozebírání toho co média překrucujou bylo pěkný

Burnettka
28.04.2016 3 z 5

Tak teď už vůbec nevím, čemu věřit. :D Ale určitě přínosná kniha:)

nicest
21.04.2016 5 z 5

Zatím jsem přečetla jen pár stránek, ale už teď mohu knihu hodnotit jen pozitivně. Spoustu věcí podvědomě víme, ale zapomínáme na to a tato kniha nám to připomene. Také doporučuji :-)

Ruzaaa
04.04.2016 4 z 5

Kniha je opravdu skvělá. Hodí se pro začátečníky i znalé ve fitness. Mně některé věci objasnila, jiné vysvětlila. Doporučuji všem, co chtějí žít aktivně a hlavně zdravě.

werusx
12.03.2016 5 z 5

Výborná kniha se spoustou užitečných informací. Jenom doporučuju :)

jitka4803
23.02.2016

Určitě stojí za přečtení i lidem co nechtějí zhubnout. Studnice zajímavých informací o jídle a výživě jako takové.

Peace
30.01.2016 5 z 5

"Když vynecháte trénink nebo sníte nějaké nevhodné jídlo, nedělá to z vás špatnou osobu. Dělá to z vás člověka. Vítejte v klubu - už je nás zhruba 7 miliard."

Velmi dobrá kniha, která je pro mě osobně originální především v tom, že čtivě a vtipně podává potřebné a zajímavé informace. Na knihu jsem slyšela ze všech stran jen samou chválu a já se k této nadšené vlně přidávám ;o)