Král

Král https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495015/bmid_kral-DzV-495015.jpg 4 450 450

Clifton Forge série

Novinářka Bryce Ryanová tuší, že v autoservisu, který vlastní a v němž pracují členové bývalého motorkářského klubu, se toho děje víc než jen opravy aut a motorek. A když dojde k brutální vraždě ženy a vše ukazuje na členy klubu, je odhodlána viníky odhalit. Jenže jejich drsný a pohledný šéf Kingston Dash Slater se stává nečekaným protivníkem. Jeden polibek a Bryce bojuje nejen o příběh do novin, ale především o záchranu svého srdce před „železným králem“.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Steel King , 2019

Petriii
03.05.2022 4 z 5

Skvělá kniha o motorkářském gangu. Je to zase změna v romantice,ale skvělá změna. Nenudila jsem se ani chvilku. Bylo tam napětí, citelná chemie mezi hlavními hrdiny,trošku toho detektivního pátrání. Erotiky tam bylo vlastně celkem málo, což mi do tohoto příběhu hodně sedlo. Bryce se mi strašně líbila, žádná ukňouraná pipina, ale ženská která si šla za svým, byla tvrdá a báječně ke Kingovi pasovala. Tohle se spisovatelce velmi povedlo a moc těším se na další díl!

rampapa
30.04.2022 5 z 5

Na tuhle autorku jsem byla hodně zvědavá, a jsem jí nadšená. Krásně moc píše. Příběh se mi moc líbil. Dashe jsem si hnedka zamilovala. A Bryce jak bysnet. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.