Červená kniha pohádek

Červená kniha pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340971/mid_cervena-kniha-pohadek-prvni-cteni-b-KH5-340971.jpg 5 10 4

První čtení - bezva hra a poučení - čtení s porozuměním: krátké stylisticky jednoduché klasické pohádky uzpůsobené pro první společné (posléze samostatné) čtení dětí s rodiči; vyprávění, dramatizace - grafické rozlišení rolí, úkoly, otázky, hry.

Víí
05.04.2022 5 z 5

Byla jedna kapitola ŮŽASNÁ!!!!
Jedna kapitola se mi NELÍBÍ!!!!
Četla jsem jí SAMA!!!!

Ivanka83
04.04.2021 5 z 5

Krásná kniha, krásné pohádky a krásné ilustrace. Máme za sebou první čtení, kdy jsem četla dcerce já. Brzy dáme reprte, a to už budeme číst společně a pak ještě jednou. A na počtvrté už budu jen poslouchat :-)

Venda32
03.01.2021 5 z 5

Vynikající. Krátké pohádky s krásnými, jednoduchými obrázky. Na konci úkoly, které dceru bavily a bylo vidět, že dávala vždy pozor. Jediná vada, málo pohádek :-)

Princezna22
07.06.2017 5 z 5

Nádherná,kouzelná knížka plná krásných ilustrací,a překrásných pohádek. Pohádku o červené slepičce jsem neznala,takže díky této knize pohádku již znám. Strašně se mi líbí na začátku knihy věnování a místo pro napsání kdy byla kniha přečtena. Zatím jsem dcerce knihu četla já,ale jakmile bude umět písmenka jistě se ke knize vrátíme a procvicime i úkoly u každé pohádky. Tuto knihu doporučuji,je zábavná,krásná a mě dceři se děsně líbí. :-)

2017  92%Červená kniha pohádek
2017  94%Zelená kniha pohádek
2017  96%Modrá kniha pohádek

Kniha Červená kniha pohádek je v