Vánoce s vůní čerstvého chleba

Vánoce s vůní čerstvého chleba
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436351/bmid_vanoce-s-vuni-cerstveho-chleba-bA0-436351.jpg 3 116 116

Čerstvý chléb série

< 3. díl

Přílivový ostrůvek Mount Polbearne v Cornwallu a Polly Watefordová, která se na něj po krachu předchozího vztahu a podnikání odstěhovala, aby tam začala nový život, jsou už mnohým čtenářkám známé z předešlých volných pokračování Ostrov s vůní čerstvého chleba a Léto s vůní čerstvého chleba. Do nové knihy se ovšem může pustit každý, nehledě na to, jestli už o Polly četl, nebo ne. Tento příběh nás vtáhne do zdánlivě poklidného předvánočního času, kdy se z Pollyny pekárničky linou i jiné vůně než tradiční vůně chleba. Pod povrchem však bobtnají problémy a odkrývají se dosud nevyřčená rodinná tajemství. Je, nebo není nutné je sdílet se svými nejbližšími, anebo do jaké míry? Mají v opravdovém kamarádství či partnerství tajnosti své místo? Jak mohou tyto situace narušit vztahy? S tímhle vším se potýkají Polly s přítelem Hucklem i jejich kamarádi, manželé Kerensa a Reuben. A jak je u Jenny Colganové zvykem, v závěru knihy čtenáře opět naláká na několik neodolatelných receptů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Argo

Christmas at the Beach Street Bakery , 2016

rumova_kulicka
01.03.2021 5 z 5

Cornwall, papuchalk a pekárna to je prostě láska. Třetí setkání s Polly a jejími blízkými je stejně vydařené jako dva předchozí díly a vůbec bych se nezlobila, kdyby vyšel ještě další díl. Je to příjemné oddychové čtení nejen na zimní večer. Jestli jsem to dobře pochopila, tak Polbearne je umístěn na reálný St Michael's Mount, který můžu jen doporučit k navštívení stejně jako i celý Cornwall :-)

anej
20.02.2021 3 z 5

Fajn oddechová četba z prostředí milého přátelského ostrova. Na vánoční období ideál. Knížka mi přišla trochu těžkopádně psaná, nevím, jestli je to tím, že jsem nečetla první dva díly, ale s Polly a jejími přáteli jsem se určitě nesetkala poprvé ani naposledy.

Kikina100
20.01.2021 5 z 5

Celá trilogie se mi moc líbila. Milé oddechové čtení.

alnahu
30.12.2020 3 z 5

Příběh v této knize na nás dýchne vánoční atmosféru. Zdá se ,že je vše v pořádku z pekárny Pollyiny pekárny se linou vůně chleba a pečiva, ale i zde číhají problémy a rodinná tajemství .A dotýká se to všech Polly ,jejího přítele Huckla i jejích kamarádů. Kniha se četla dobře ale ostrov s vůní čerstvého chleba se mi líbil víc.

AndreaP.
27.12.2020 5 z 5

Příjemné završení trilogie. Pohodové čtení, krásné místo a všudypřítomná vůně čerstvého pečiva. Staré známé postavy a nesmí chybět ani papuchálek Neil. Akorát hlavní hrdinku jsem místy měla chuť vzít něčím po hlavě, ať už se vzpamatuje :-) Příběh, ač má v názvu slovo vánoce, zase až tak vánoční není, jsou tam řešena spíše vážnější témata a vánoční atmosféru jako takovou nenavodí. Série celkově se mi moc líbila a hrdinové mi budou chybět.

bookcase
25.12.2020 5 z 5

Přesně podle mého gusta, perfektní završení mojí oblíbené série.

pip11
01.12.2020 5 z 5

Pěkné pokračování odehrávající se v zimním období a během Vánočních svátků. Opět zde byl taky roztomilý papuchálek Neil :) Příběh je pohodový, roztomilý a čtivý. Komu se tato série líbí, neměl by si tento díl nechat ujít.

Linda007
06.11.2020 5 z 5

Miluju tuhle sérii je má nejoblíbenější. Doufala jsem, že na mě dýchne atmosféra Vánoc, což se bohužel nestalo. Polly je spíš z Vánoc nervózní a v knize se řeší spíše vážná témata. I tak se mi kniha líbila, ale vánoční sezónu nezahájila.