Cena mého života

Cena mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68089/bmid_cena-meho-zivota-oh6-68089.png 5 120 32

Rodina slavného fotbalisty si ji adoptovala jako domácí otrokyni. Tina se narodila na chudém předměstí bývalé nigerijské metropole. Maminka jí umřela při porodu dalšího sourozence a s novou macechou si nepadly do oka. Dívka sní o tom, že uteče z domu, a její přání se v podstatě splní, když ji otec jako dvanáctiletou prodá slavnému fotbalovému hráči do Paříže. Tina nemůže tušit, že tím se jí otevírá cesta do pekel.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Příběhy
Vydáno: , Alpress

Ma vie a un prix , 2009

j287
11.07.2017 5 z 5

Velice působivá a dobře napsaná kniha. Ještě dlouho po přečtení mi zůstává v hlavě.

Barča21
08.06.2017 4 z 5

Čtivá, ale smutná kniha. Hrozný je, že je napsána podle skutečného příběhu. Určitě doporučuji.

snílkařka
10.02.2017 4 z 5

Je to síla!!!Není možné že je to podle skutečné události a jestli ano. Obdivuji hlavní hrdinku že dokázala takové ponižující peklo přežít ve zdraví a ještě o tom napsat knihu a to jestě klobouk dolu v tomto věku.

Jirinamac
09.02.2016 5 z 5

Jak se může v dnešní době někdo takto krutě chovat k dítěti?

Blanka78
19.11.2015 4 z 5

dobré čtení

vlastus52
11.09.2014 5 z 5

Moc pěkná a čtivá, ale smutná kniha, Celou mě pohltila, přečetla jsem ji za jeden den

janina pako
30.07.2014 4 z 5

moc pěkná knižka, ale krutý osud dívky. Ještě, že byli spravedlivě potrestáni Okparovi

Zorka
01.05.2013 4 z 5

Krutý příběh s nadějným koncem. Nedalo mi to a musela jsem si dohledat informace o skutečném G. Okparovi a jeho manželce - snad abych se ujistila, že byli oba opravdu potrestáni.

Lenka 13
31.03.2013 5 z 5

Velice smutný příběh,Tina má můj veliký obdiv co vše si musela v dětském věku prožít .

Kagya
15.02.2013 5 z 5

Knihu jsem měla přečtenou za chvíli, je hrozné vědět, že se toto někdy - někde odehrávalo a ještě horší, že tomu není ani deset let zpátky.
Knížku určitě doporučuji.

Alca007
19.11.2012 5 z 5

Knížka mě pohltila, přečetla jsem jí za jediný den.Velmi čtivá, jak už bylo napsáno hrůza je že je podle skutečného příběhu.

Joudinka
25.05.2012 5 z 5

Tento příběh rozesmutní každého čtenáře. Určitě doporučuji přečíst.