Bratři ve zbrani

Bratři ve zbrani https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284712/bmid_bratri-ve-zbrani-lnw-284712.jpg 4 158 25

Orel série

Muži císařského tajemníka Narcissa dopadnou na římské ulici posla nebezpečných spiklenců. Při mučení vyzradí podrobnosti plánu, jehož cílem je překazit římské tažení proti Caratacovi, veliteli britských kmenů, které dosud vzdorují Římu. Spiklenci vyslali mezi legionáře špeha jenž pracuje v utajení. Jeho úkolem je dál podněcovat místní kmeny k boji proti Římanům a zároveň odstranit dva nejschopnější římské důstojníky – prefekta Catona a centuriona Macrona. Narcissus se také dozví, že za spiknutím stojí jeho rival Pallas. Konečné porážce vzpurných britských kmenů tak může paradoxně zabránit mocenský boj mezi nejbližšími spolupracovníky stárnoucího císaře Claudia.... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , BB art

Brothers in Blood , 2015

vincek1
27.12.2016 5 z 5

Autor opět nezklamal, až se zdá nemožné jak dokáže celou sérii napsat aniž by člověk měl dojem, že podobné scény, nebo dialogy již četl v předchozích dílech. Těším se na další části a hlavně ať jsou k mání co nejdříve, přece jen už nejsem nejmladší a na posmrtný život (ve kterém bych si je mohl přečíst), nevěřím.

jindrich7442
21.12.2016 5 z 5

Perfektní čtení, všech 13 dílů si zachovalo svou čtivost v kombinaci napětí a humor. Jediná výtka je, pomalé překládání dalších dílů. :-D

Vavrec
14.11.2016 5 z 5

jako obvykle, naprosto perfektní kniha! Scarrow opět nezklamal. jen doufám že bude ještě psát dál tuto sérii. dost by mrzelo kdyby příběh navždy skončil takto.

SteveG
19.08.2016 5 z 5

Pro mě druhý nejlepší díl celé serie.

flanker.27
29.06.2016 4 z 5

Kterak Cato a Macro k zajetí Carataca přispěli. Konec se Septimem a Poppaeou mi přišel trochu uspěchaný, ale jinak zábavné počtení jako vždy.