Byla jsem otrokyní v satanské sektě

Byla jsem otrokyní v satanské sektě https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32017/mid_byla-jsem-otrokyni-v-satanske-sekte-DfE-32017.jpg 4 265 265

Angela vyrůstá ve zdánlivě vážené a spořádané rodině. Její rodiče jsou ve skutečnosti členy satanské sekty a dceru "půjčují" k sadistickým hrátkám, sexuálnímu zneužívání a vymývání mozku...

Literatura světová Romány
Vydáno: , Alpress

Vater unser in der Hölle , 2008

Lidka25
09.06.2014

Knihu jsem právě dočetla a s velkým zájmem. Je pravda, že jsou zde popisovány otřesné zážitky, ale alespoň jsem se dozvěděla, čeho jsou lidé schopni. Nejvíce mě zaujalo téma mnohočetná rozpolcenost osob, pro mne do dneška neznámé téma. Vyhledala jsem si k tomu nějaké bližší informace, abych se dozvěděla více. Určitě je toto téma dost taburizované, zvláště , když se týká týraných dětí. Vůbec nelze zjistit, kolik dětí takto trpí, neboť tyto situace se odehrávají za zavřenými dveřmi. Mým přáním je co nejvíce těchto případů odhalit a zachránit děti před takovým traumatem. Lidka

Ramondia1
05.06.2014 3 z 5

Příběh naprosto šokující a těžko uvěřitelný, nad některými pasážemi se mi zvedal žaludek a měla jsem husí kůži, nicméně kniha je napsaná trochu zamotaně, v množství osob jsem se ztrácela a mnohdy jsem nedokázala udržet pozornost.

terezaeaby
12.03.2014 3 z 5

Po přečtení této knihy jsem si řekla už nikdy nebudu číst takové knihy , nejvíc mnou otřáslo jak zabíjely novorozeňátka , miminka , batole , děti , jak jim uřízly srdíčko a snědly je , já jsem nemohla číst dál , plakala jsem a proklínala je za ta zvěrstva a nečetla jsem ji do konce nemohla jsem je to moc drsné a smutné , proto dávám 3 hvězdičky

dark.ma93
21.02.2014 2 z 5

Co říct o téhle knize... nejde říct o knize, která popisuje to nejhorší násilí, že je hezká. Je to nejtěžší forma současného naturalismu. Popisuje týrání dětí v takové formě, že si občas říkám, jestli je vážně možné, aby někdo byl až tak zvrhlý a zlý? Ten příběh je pro silné povahy a rozhodně to není oddechové čtení. Co bych vytkla, tak jsem se občas v ději a množství osob ztrácela, bylo jich hodně. Chvilku to bylo na pomezí odborné lit. chvilku beletrie.

Soptinka
12.11.2013 5 z 5

Skutečný příběh, který jsem skoro četla snad jedním dechem. Silný příběh,příběh plný emocí a zvráceností.Kolikrát jsem si řekla jestli se to opravdu stalo? Chudák holka, která to přežila jen díky svým mnohočetným osobnostem a své terapeutce. V knize jsou dobře popsány mnohočetné osobnosti, sekty... což si myslím že je plus.

Poutnice
12.10.2013 5 z 5

taky jsem názoru, že je tento příběh neskutečný - takový zvěrstva, co lidi jsou schopný někomu udělat. A ještě k tomu dítěti! Jsem znechucená, naštvaná a vůbec netuším, co bych s tím vším měla dělat.

mimo příběhu hlavní hrdinky se dozvíte spoustu věcí nejen o satanských sektách a jejich praktikách, ale o obranném mechanismu naší mysli, která je schopná si vytvořit osobnost na míru, jen aby si zachránila "zdravý rozum". Dost mě překvapilo nejen to, že to jde, ale taky to, že se v tomhle případě spustila řetězová reakce a těch osobností byly takový kvanta

Marcelka1991
09.10.2013 5 z 5

Uplně neuvěřitelný..nechápu,že se něco takového stalo...místy jsem musela přestat a rozdejchat to, protože se mi chtělo zvracet... Určitě je ale dobré si knihu přečíst.....

l.ennca
06.10.2013 5 z 5

Pro mě je ( narozdíl od některých hodnotících ) kniha napsána brilantním způsobem. Dokonale vykresluje problematiku mnohočetné poruchy osobnosti, obrovské utrpení Angely Lenzové i nás hlouběji seznámí se spíše odbornějšími tématy jako je právě např. fungování satanských sekt atd...Dle mého názoru má kniha za úkol jak seznámení čtenáře s danou problematikou, tak i "vyburcování" společnosti z lhostejnosti a popírání toho, že se skutečně něco takového děje. Kniha mi i po pár dnech od přečtení stále "leží" v hlavě a jen tak se z ní asi nedostane.

Caithlyn
01.08.2013 5 z 5

Knížka, která snad každému vezme dech. Není to zrovna lehké čtení, a je potřeba se na to soustředit aby se člověk v jednotlivých úsecích neztrácel..ale stojí to za to. Nejvíc smutné na tom je, že se to vážně stalo.

Alca007
17.07.2013 5 z 5

nepochopitelné zdravému rozumu.
Ač nejsem agresivní tip - postřílela bych je do jednoho.
Otřesné čímž hrdinka prošla, jen pro silné žaludky

bobina58
13.06.2013

Kniha se mi moc líbila.Ale chvílemi mi z ní bylo i zle. Několikrát jsem musela knihu odložit a zamyslet se nad vší tou hruzou,kterou musela Angela prožít od svých 3.let. Zvláště mne kniha zaujala proto, že je napsaná podle pravdivých události.Člověka ani nenapadne,co všechno je možné v tomto světě. Děs a hruza.

_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

skvěle napsáno, občas mi z některých částí naskočila husí kůže - určitě ji někde znovu otevřu

Nikoleta87
13.03.2013 4 z 5

Drsná kniha, bylo mi z toho špatně. Znovu už bych si ji nepřečetla, né že by nestála za přečtení, ale já to nemohla rozdýchat. Nechápu, že takové věci jsou lidi schopní dělat malým dětem..................

leduska
08.03.2013 5 z 5

Hodně drsná kniha, asi ne pro slabší povahy, jako matka dvou dcer jsem knihu několikrát odložila, protože jsem nemohla rozdýchat, co můžou rodiče dělat dětem. Ale rozhodně stála za přečtení, byť jsme pak měla hodně nočních můr.

Evca999
16.02.2013 5 z 5

Tak tohle je určitě ta nejdrsnější kniha jakou jsem četla. Je šokující čeho jsou lidi schopný...

AdaVinculin
29.12.2012 5 z 5

Hodně drsné a zajímavé, člověk se až diví, co vše je možné! Určitě stojí za přečtení!

nokid
01.06.2012

No mě se to zdá trochu přehnané a fantastické, ono "přeskakování" děje má postihnout vnitřní prožívání světa obětí, každopádně mi to rozšiřuje znalosti z oboru psychiatrie, inu šedivá všechna teorie...

elusha3
01.06.2012 5 z 5

Hledala jsem knihu, která by mě bavila. Náhodou jsem narazila právě na tuto. Zaujal mě název a anotace, půjčila jsem si jí domů a začetla jsem se do ní jako už dlouho do žádné knihy! Příběh je poutavý a šokující. Knihu jsem četla právě v době kdy jsem psala seminární práci na téma domácí násilí, a musel být osud, že se mi NÁHODOU dostala do rukou tato kniha, která mi umožnila nahlédnout hluboko do opravdu extrémního týrání dětí, které se může odehrávat okolo každého z nás, v naprosto na první pohled spořádané rodině a nikdo z nás si toho nemusí všimnout. Vřele doporučuji!

Violetti
26.04.2012 2 z 5

Zaujal mě název, anotace už tolik ne. Nakonec jsem ale měla dost očekávání, zejména po přečtení předmluvy. Po dočtení jsem nabyla dojmu, že si paní autorka hned na začátku neujasnila, pro koho vlastně knihu píše - pro odborníky a nebo pro veřejnost? Ani to, že je to nesmírně smutný, drsný a zvrácený příběh ještě nevyvažuje fakt, že je to dle mého názoru opravdu špatně napsaná knížka. Ať je jak chce čtivá, neustále přeskakování z osob do osob, časově tam a zase zpátky bez nějakého zjevného záměru mi skutečně rušilo čtení. Poslední třetina už mi přišla opravdu přemrštělá a měla jsem co dělat, abych knihu nezahodila. Jsem celkem znechucená, bohužel jinak než bych asi měla.

sannyl
03.04.2012

Opravdu čtivá kniha a hlavně pro silné žaludky. Pouhá představa co si Angela od svého ranného dětství vytrpěla je neuvěřitelná. Obdivuji Angelu za její sílu po všech těch věcech věřit někomu a otevřít mu svojí minulost. Můj názor na Neměcko se po této knize ještě více utvrdil, že i přesto je, že Německo vyspělá země, tak je vlastně hodně zaostalá a zavírá oči před skutečnostmi, které se ději. Zamést věci pod koberec dokáži teda bravůrně.

satanismus sekty sexuální násilí zneužívání znásilnění týrání mnohočetná porucha osobnosti

Ulla Fröhling
německá, 1945