Dívka, která věděla příliš mnoho

Dívka, která věděla příliš mnoho https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344300/bmid_divka-ktera-vedela-prilis-mnoho-l5N-344300.jpg 4 77 24

Burning Cove série

Autorka známých románů se se svou nejnovější knížkou vydává do třicátých let minulého století do idylického městečka Burning Cove v Kalifornii, které se stalo útočištěm hollywoodských hvězd a milionářů hledajících soukromí pro své skandální románky a divoké večírky... Irene Glassonová, nováček v novinářské branži, se pouští za sólokaprem do hotelu v Burning Cove, kde je na dně bazénu objeveno tělo krásné mladé herečky. Majitelem hotelu je kdysi světoznámý kouzelník Oliver Ward. Nesmí dovolit, aby takový skandál ohrozil jeho živobytí, i když to znamená, že musí důvěřovat Irene, ženě, která se zničehonic objevila v městečku. S Oliverovou pomocí Irene brzy zjistí, že okouzlující ráj Burning Cove skrývá velice nebezpečná tajemství. A že minulost může každého z nich dohonit a stáhnout pod hladinu...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Girl Who Knew Too Much , 2017

EvikU.
24.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Místy byla už trochu moc zamotaná, ale byla napínavá a rychle se četla.

mariva
04.09.2017 3 z 5

Autorčiny knížky mám hodně ráda, ale už jsem četla lepší. I přes množství mrtvých mi nepřišla moc napínavá, chvílemi jsem se ztrácela ve jménech postav a přemýšlela, kdo je kdo.

DariDerek
23.08.2017 4 z 5

Za mě je to 3,5*, možná 4*
Nenudila jsem se, příběh se mi líbil a postavy byly propracované, co se týče hlavně diskuzí a dialogů.
Více zde:https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/08/divka-ktera-vedela-prilis-mnoho-amanda.html

kacaaba
15.08.2017 4 z 5

Moc jsem se ta tuto knihu těšila, ale jsem docela zklamaná. Četla jsem už hodně knih od této autorky, abych věděla, že to umí líp. Tohle je takové neurazí, nenadchne. Asi první knížka od této autorky, kterou netoužím přečíst si znovu.