Poznáš to z polibků

Poznáš to z polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1364/bmid_poznas-to-z-polibku-2uu-1364.jpg 4 662 94

Anglie, 1825. Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Jeho otec, který ho nesnáší, ho neváhá obrat o majetek a připravit o dědictví. Garethovou jedinou pozůstalostí je starý rodinný deník, který může, ale také nemusí ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je nesmírně chytrá, ďábelsky upřímná a podle Garetha by ji měl člověk užívat jen v malých dávkách. Hyacinth ale na rozdíl od Garetha umí italsky. Když se pak tihle dva setkají na každoročním hudebním večírku u Smythe-Smithových, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém… a že nic není tak prosté - nebo tak složité - jako jediný, dokonalý polibek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It's in His Kiss , 2005

warca
28.07.2015 5 z 5

Fakt moc hezký příběh :) Moc se mi líbila Hyacint :))

macaha
27.06.2015

Pěkná kniha, Hyacinth a Gareth jsou zajímaví hrdinové.

Mh200877
28.10.2014 4 z 5

Slabšia ako ostatní Bridgertonovci, napriek tomu sa číta veľmi príjemne.

Kamiliana
08.09.2014 3 z 5

Na Hyacinth se mi líbí její prostořekost, na Garethovi jeho příjmení St. Clair a lady Dunbary se mi líbí celá :-) Nicméně z této ságy se mi víc líbí jiné díly, tato kniha pro mě nevybočuje ničím z průměru.

BlueIvy
30.08.2014 4 z 5

Hyacinth je skvelá, Gareth je totálne... vŕŕŕ a príbeh chytľavý a zábavný.

1v8na
02.08.2014 5 z 5

Kniha je vynikající, líbí se mi, jak zachycuje prostředí minulého století

hortenzie
19.07.2014 4 z 5

Souhlasím ve všem s luci2 a malazluta - lady Dunburyová příběh velmi oživila. Pěkná romantická kniha pro příjemně strávené chvíle s knihou.

miruska1
26.06.2014 5 z 5

Neviem čo napisať. To si proste musite prečitať.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

kdyby tam nebyla ta detektivni zapletka asi by to nebylo tak super

Charley
08.09.2013 5 z 5

Co k tomu dodat? Miluju sérii o Bridgertonových. Co díl, to nádherný zážitek! Opět jsem byla nezklamána :)

malazluta
29.07.2013 4 z 5

Jsem moc ráda, že v tomto díle dostala Lady Danburyová takový prostor, tu postavu miluju! Příběh Garetha a Hyacinth opět nezklamal.

luci2
06.07.2013 4 z 5

Hezký příběh, který se dobře čte. Popravdě řečeno musím se zmínit i o osobě, která nebývá hlavní hrdinou příběhů Bridgetonových, ale i přesto jsem si tuto osobu "Lady Danburyovou" velmi oblíbila. Je to taková málá intrikánka s dobrým srdcem :-)

liletka_a
23.03.2013 4 z 5

Líbila se mi svérázná a vždy upřímná Hyacinth, kterou okouzlil mírný Gareth..:) Není co dodat, další pěkný díl, který stojí za přečtení.

Shakespeare
03.05.2012

Příjemně napínavé, roztomilé, úžasné

láska tajemství majetek historické romance vášeň

Julia Quinn
americká, 1970