Výzva

Výzva https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460534/bmid_vyzva-CVP-460534.jpg 4 717 717

Briar U série

< 4. díl

Vysoká měla být moje šance, jak bych se mohla zbavit komplexu ošklivého káčátka a roztáhnout křídla. Místo toho jsem skončila v domě sesterstva plném nepříjemných holek. Nedokážu mezi ně zapadnout, proto nemůžu výzvu sester z Kappa Chí odmítnout. Výzva zní: Sveď toho nového rajcovního hokejistu ze třeťáku. Conor Edwards vymetá každou párty v univerzitní Řecké čtvrti stejně jako postele holek ze sesterstev. Zamilujete se do něj dřív, než pochopíte, že kluci jako on nevěnují holkám jako já jediný pohled. Pan Oblíbený mě však zachrání – místo aby se mi vysmál, souhlasí s tím, že se mnou půjde do ložnice a bude předstírat, že jsme na to spolu vlítli. A pak mě naprosto dorazí, když oznámí, že v tom předstírání chce pokračovat. Jak se ukázalo, Conor se rád baví a dál to hrát na holky ze sesterstva mu připadá jako hodně velká zábava. Odolat jeho pohodářské povaze a sexy vzhledu je však skoro nemožné. A navíc si začínám myslet, že v Conorovi se toho možná skrývá víc, než dává sám najevo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Dare , 2020

lihate
22.08.2021 5 z 5

"Bez ohledu na to, co uděláte nebo jakkoli upřímně se omluvíte, občas prostě lidem ublížíte natolik, že je od sebe nadobro odeženete. Lidé vaše chování strpí jenom do určité míry."

"Lhát se musí člověk naučit a pocit viny přetrvá navěky."

Bych mohla číst knihu o každém zmíněném ve všech knihách z Briaru a stejně bych se bavila. Elle Kennedy prostě nezklame.
Panejo... Tohle byl asi nejlepší díl, nejvíc napínavý s největší akcí a s mega citama.
Bylo mi Conora líto, protože minulost si nevybírá kdy zaútočí. Vlastně mi ale bylo mnohem víc líto Taylor, nevím jestli mají holky nějakej jinej mozek, ale asi by mi v jejím případě taky hlavou běželi všechny možný scénáře a hledala bych chybu u sebe. Asi bych ve většině případů reagovala prostě stejně.
Přesto, že jsou oba rozdílní, jsou nakonec naprosto stejní. Oba mají své strachy, stinné stránky a bouřlivé dny. Ne pokaždý, je všechno jednoduchý a je důležitý vědět, že je o koho se opřít a že se tím všechno nepodělá, i když to momentálně tak vypadá.
Tahle kniha se mi líbila moc, a už teď se těším, až se jednou do Briaru vrátím.

"Rozchody bývají zničující a nikdy toho člověka ze svého života docela nevymažete. Vždycky po něm zůstane maličká stopa, skvrna, které se nikdy nezbavíte."

"Nic nás neutváří tolik jako přátelé. Teda i rodina, to jasně. Rodina nás naprosto zmrví. Ale přátelé, ti jsou pro nás jako cihly, hřebíky a sádrokarton. Tvoří náš půdorys, jenže ten půdorys je věčně v renovaci. Všichni se rozhodujeme, kým se máme stát, volíme si, měníme se, dorůstáme do toho, kým jsme. Naši přátelé představují vlastnosti, které chceme přijmout za svoje. Jsou tím, kým chceme být."

petraLI
22.08.2021 3 z 5

Některé části mě vážně pobavily, ale zakomplexované Tay bylo někdy až příliš. Přesto kniha nebyla špatná.

Market = )
18.08.2021 4 z 5

Jako vždycky to bylo fajn a moc ráda jsem se vrátila na Briar U. Ale určitě mám radši, když jsou hrdinky trochu méně zakomplexované a neřeší pořád totéž dokola. Chápu, že to je aktuální a důležité téma, ale řešit to na každé třetí straně mi přišla trochu otrava.

nikca3882
18.08.2021 5 z 5

Autorka mě opět nezklamala, zasmála jsem se u toho :D. Další super díl :)

malazluta
11.08.2021 5 z 5

Knihy Elle Kennedy mě opravdu baví svou lehkostí (žádné těžkopádné dialogy a emocionální průjmy) a zábavností (vždycky se při čtení knihy zasměju, její humor je mi blízký). Je to prostě moje oblíbená autorka a ani u této knihy mě nezklama.

marwinmh
28.07.2021 4 z 5

Chtěla jsem nenáročnou romantiku a té se mi dostalo. Hlavní hrdinka bojující s láskou k sobě samé, hlavní hrdina s činy provedenými v minulosti, láska, bolest z odloučení a opět láska, to vše na pozadí amerického vysokoškolského sesterstva a hokejového světa.

be_pa
28.07.2021 2 z 5

Pro mě také nejslabší díl série. Chápu, že u náctiletých je důležité být součástí party, tady tedy členem sesterstva plného šikany. Tak to bylo vždycky. Ale čeho je moc... Začátek byl plný naivně poskládaných situací, které měly děj nasměrovat. Chtěla jsem knihu dočíst, ale dalo mi to práci.

astra3
26.07.2021 5 z 5

Série s hokejisty je povedená. Trochu nechápu, proč se všichni ženou do sesterstva a plní hloupé výzvy. I když některá může vést i k něčemu hezkému.

johana3160
20.07.2021 5 z 5

Elle proste umi. Uz chvili se mi nepodarilo narazit na roman, kde je humor, romantika i trochu vazne tema. Chvilema jdem se svijela smichy a i kdyz mi mozna trochu chybelo trochu vazneho drama, tak to proste stoji za to. Super oddechovka pro zlepseni nalady.

Tesset
07.07.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla cca za 6 hodin. To asi mluví za vše, ne? Elle je moje oblíbená spisovatelka a zatím jsem z žádné její knihy nebyla zklamaná. Briar U i Off-Campus mi fakt sedly a byla bych ráda, kdyby se autorka do tohohle prostředí ještě vrátila. Příběh už klasický v úrovni krásné oddechovky s přesahem na vážnější témata. Doufám, že Briar ještě navštívíme, protože jsme se nedočkali chvíle, kdy hokejový tým dostal svého maskota - a to si myslím, že by teprve byla paráda.

LuciLu
02.07.2021 5 z 5

Oddechovka sfouknutá za jedno odpoledne. Ani poslední díl skvělé série nezklamal. Conor a Taylor byli roztomilí, milí, zábavní a sexy! Čtení jsem si užívala a několikrát jsem se i hlasitě zasmála. ... Tyhle příběhy je prostě nutné brát jako pohádky pro dospělé. Únik od reality a to tato kniha splnila do puntíku. Za mě tedy spokojenost.

tynka65
02.07.2021 4 z 5

Poslední díl celé série a mé rozloučení s Briarem a musím říct, že se mi bude strašně stýskat. Určitě se k oběma sériím ještě vrátím. Jsou moje srdcovka.

tittanie
25.06.2021

Lehké oddechové čtení. Přesně to jsem teď potřebovala. Autorka mě ještě nezklamala. Možná pak už ke konci byla kniha uměle natahována, ale asi mi to moc nevadilo.

happy19
24.06.2021 5 z 5

Jakýpak copak...málo zápletek špatně...hodně zápletek špatně..prostě bez keců 5 ☆
Jsou to naši božani ne? ♡

„Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována…“

kopretina001
23.06.2021 3 z 5

Za mě bohužel nejhorší díl série a určitě nejhorší knížka co jsem od Elle četla. Takové nezáživné to bylo, bez jiskry a vtipu.

wielka
22.06.2021 4 z 5

Dalsia cast o mojich oblubenych hokejistoch z oblubenej serie. Neviem, ci za to mozu tie pekelne teploty vonku, ale tato cast ma bavila zo vsetkych najmenej. Postavy boli sympaticke, zapletka predvidatelna, pribeh fajn, ale akosi mi tam chybala ta iskra, na ktoru som si zvykla v predoslych castiach. A vtipne dialogy sa tusim ani nekonali... mozno tri tam boli. Ale akoze okej, taka oddychovka.

VercaV
21.06.2021 5 z 5

Poslední dokonalý díl dokonalé série. Conor je zlaticko, oblibila jsem si ho uz v předchozím díle a ted jen dokázal, ze ma srdce na pravém místě. Taylor byla taktéž boží. Hned jsem si ji oblibila. Je super, ze to byla normální holka s normálním tělem. Naprosto jsem ji rozumněla jak mela nízké sebevědomí. Jejich vztach byl krásný. Libilo se mi jak ji Conor stale skladal lichotky a bojoval o ni, jak to bylo skvele v knize popsané. Jejich vztah byl dokonalý a jedinečný. Oproti jinym dilum je tento jiny. Je zde méně hokeje ale i sexu, ale zaroven je to plné emoci a erotickeho napeti. Bylo to prostě boží.

Všechny knížky od Elle jsou prostě boží, i kdyz některý díl je o trošku slabší i tak je toto pecka. Naprosto jsem si vsechny jeji knihy zamilovala a vim, ze je prectu jeste několikrát.

Lee7
17.06.2021 4 z 5

Všechny je zbožňuji, jsou vtipní, baví vás, nenudíte se a ještě navíc umějí zachovat drsné životy a hromadu žhavé scény ;) a navíc z některých hlášek padám na zem. Doufám, že spisovatelka vymyslí nové oddechovky do vlaku.

keiko33
15.06.2021 5 z 5

Ako vzdy super. Bavila som sa. Conor bol teda cislo. Mily, laskavy, vtipny. Tie jeho zachranne akcie Taylor nemali chybu. Taylor, mala nizke sebavedomie a preto sa tak chovala. Chapem ju. Ak vas neustale niekto podkopava a vysmieva sa vam, na sebavedomi vam to neprida. Sikana je svinstvo a ti co sikanuju, si ani neuvedomuju, ake to moze mat nasledky. No nie vzdy maju po ruke takych "Conorov" a dobrych priatelov.

Nel-ly
15.06.2021 3 z 5

Všechny knihy z téhle - série sérií s hokejistama - jsou samozřejmě stejné, dá se čekat to samé, jen je otázka, jak moc bude zábavná ta omáčka, díky které se člověk dostane tam, kam směřuje. A tahle omáčka za mě byla jedna z těch slabších.

Nebudu si pamatovat hrdinku ani hrdinu ani jejich příběh, jako si pamatuju ty "PŮVODNÍ HOKEJISTY" z první série, ale čtení mě jako vždy bavilo.

tajemství první láska romantika kanadské romány

Elle Kennedy
kanadská, 1982