Hra

Hra https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 883 883

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

Terka18
19.10.2022 5 z 5

Úžasně jsem se pobavila. Tak jsem se u romantiky/erotiky dlouho nezasmála. Příběh byl krásný a vtipný zároveň, tudíž dokonalost. Hunter, ze kterého se stane "mnich" a myslí si že mu to vydrží, když se nablízku objeví krásná a vtipná holka. No neměl šanci samozřejmě, ale to jak se dávali dohromady bylo super. Krásný příběh.

Nermal
11.09.2022 4 z 5

Kluk co se rozhodl tři čtvrtě roku nemít sex? Co sakra dělá v erotické sérii? :-)
Bylo mi jasné, že tady asi nebude o humorné situace nouze. Příběh Huntera a Demi mě pobavil dosud nejvíc. (Zaseknutá náušnice fakt neměla chybu.) A taky tady vystupuje hodně postav známých z dřívějška, takže si připadáte víc mezi svými.
Jsem zvědavý, čím nás ještě může autorka překvapit v pořadí už osmé knize z hokejového prostředí. Po Výzvě už asi budu potřebovat změnu.

MAU256
31.08.2022 5 z 5

Krásný romantický příběh z vysokoškolského a hokejového prostředí. Tentokrát jsem se konečně dočkala, neboť příběh je o Hunterovi, kdy se z něho stal kapitán, zatvrdil se, že bude žít jako "mnich" bez sexu a na prvním místě bude jen hokej. Ale bohužel v tomto bodě má smůlu, dodržet to bude velké sousto, protože láska si ho najde. Moc jsem jim to přála. Demi jsem si oblíbila hned od začátku, mrzelo mě, co ji provedl Nico, ale díky tomu se dala dohromady s Hunterem. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

Jeninas
25.08.2022 3 z 5

No páni, jak jsem u předchozích dvou knih cítila závan feminismu, tady dokonale vymizel. Hunter, který si dává pauzu od sexu, v hlavě paradoxně všechny ženy pasuje na sexuální objekty a "psycholožka" Demi (která mi nebyla dvakrát sympatická) s tím nemá pražádný problém. Vlastně za ním celkem nepěkně dolejzá a i tak ho sbalí až Conor :'-D. Na druhou stranu se snad poprvé u hlavní hrdinky setkáváme s odlišnou barvou kůže. Je dcerou Kubánky a černocha, přestože obálka knihy tomu neodpovídá. Snad se Kennedyová přesunula k rasové rovnosti? Vedle dalších knih ze série mě tahle dvakrát nezaujala a divím se, že Američany neurazila. Až poslední třetina se mi moc líbila. Asi to opět zachránili Hollis s Rupi.

Leído
17.08.2022 4 z 5

Celá série si drží vysokou úroveň čtivosti. Na příběh Huntera jsem se těšila už od prvního dílu a jako postava mi byl zatím nejvíc sympatický (pominu-li Hollise :)). Jediné, co mě zaráží, je přístup všech postav k sexu. V podstatě každý to dělá s každým, každý loví zářezy (kluci i holky), všichni stojí o nezávazný sex a všichni o něm mezi sebou mluví a to dost do detailu. Opravdu když se holka začne kamarádit s novým klukem, tak mu hned začne vykládat, že její přítel neumí orál? Nebo naopak ten kluk přizná této nové zadané kamarádce, že si ji představuje při masturbaci? Neříkám, že mi to přímo vadí, vlastně se to k této sérii docela hodí. Jen si vždycky říkám, tahle Briar U... sodoma gomora! :D Jop jop.

pat4157
01.08.2022 5 z 5

Tak tento díl byl bezkonkurenčně nejvtipnější. A nejlepší v sérii.

adela2230
09.05.2022 5 z 5

Poutavý příběh, kde autorka hraje na jistotu a příběh nezklame do poslední stránky.

Olga8480
30.04.2022 5 z 5

Kdo si přečtěte jednu knihu od této autorky, tak nemůže jinak a musí přečíst všechny .... prostě opět skvělý příběh.

Jita160
28.03.2022 5 z 5

Tyto příběhy hokejistů vůbec neztrácejí na kráse.
Každý je jiný ,ale ve finále jsou vlastně všechny stejné.
Přátelství mezi Demi a Hunterem bylo provokativní, hravé ,smyslné a tak zábavné. Ti dva prostě museli skončit spolu.
Užívala jsem si mnišství Huntera a jeho modrých koulí :-D:-D:-D
A konec byl prostě.... pecka.

sharina
28.03.2022 5 z 5

Pro začátek musím říct, že tahle autorka píše skvěle. Je to čtivé, vtipné, odpočinkové čtení.
Tohle je třetí díl a já jsem natěšena na čtvrtý. Každopádně si myslím, že Hra u mě v téhle sérii povede. Je to zejména tím, že se tu řeší i psychologická témata, což bylo pěkné oživení. Hlavní postavy Hunter a Demi skvělé, velmi sympatičtí oba dva. Navíc tenhle díl opravdu nepostrádal vtip, kdy jsem se kolikrát opravdu od srdce zasmála.

katkaq
17.11.2021 3 z 5

No autorka prostě píše znovu a znovu to samé. Musím se usmát té naivitě příběhů, ale četlo se to samo a já si odpočinula, takže si nemám na co stěžovat.

Pája699
17.11.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tento příběh neměl chybu. Opět dokonalé, pohodové čtení z pera autorky, které nenudí. Příběh Huntera a Demi se krásně vyvýjel...jsou tam i vážně vtipné scénky skoro na každé stránce, takže jsem se vážně od srdce zasmála a utírala slzy smíchu :-) Vajíčko na tvrdo jako maskovat, nooo to bylo vskutku originální .-) Též se mi líbí, že jsou zmiňované postavy zapleteny do příběhu z minulé série. Za mě jedno velké ANO.

pollyn
16.11.2021

Hollis a jeho doslov mě opravdu rozesmál :))

princesse
19.10.2021 4 z 5

Za mě dobrý. Opět jiný vývoj jiného vztahu a opět čitelné. Užila jsem si to a jako oddechovku doporučuji.

kacenka6144
10.09.2021 4 z 5

Mám ráda knížky téhle autorky, miluju sportovní prostředí. A miluju natvrdo uvařená vejce. Tenhle nápad vyšel fakt vtipně. A pořád neztrácíme z očí i starší postavy.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Krásný příběh o přátelství, které přeroste v něco víc..Postavu Huntera jsem si oblíbila už v předchozích dílech takže jsem se strašně těšila i na jeho příběh ️ Demi trhlá sympaťačka...ti dva mě strašně bavili už od začátku...autorka opět nezklamala

ewi
17.08.2021 4 z 5

kniha podla klasickej sablony autorky, ale vtipnejsia nez predosle...4. hviezdicku pridavam za maskota Pabla :)

Damonka12
24.07.2021 5 z 5

Dokonalost, nemám co víc dodat. Já autorčiny knihy miluji a tahle je prostě boží. Měla jsem ji přečtenou téměř hned.

Lutzinka
22.07.2021 4 z 5

Tak tohle řadím na 2. místo ze všech dílů (po Návrhu) ...hlavně teda za to může Pablo, nejlepší maskot na světě, nebudu vám nic nalhávat :-) Dlouho jsem se tak nezasmála.

ÁňazLabyrintu
30.06.2021 4 z 5

Podle mě zatím nejlepší díl Briar U, i když jsem ještě nečetla Výzvu. Dokonce to málem předčilo Návrh a Plán, které mám od Elle Kennedy nejraději.