Prokletý milenec

Prokletý milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248959/bmid_bratrstvo-cerne-dyky-proklety-milen-zcb-248959.jpg 4 470 63

Bratrstvo černé dýky série

Trez, upír z národa Temných, je už mnoho let na útěku. Vzbouřil se proti osudu, který mu v rodném Teritoriu předpověděly hvězdy, a uprchl odtud. Jediný, na koho se může spolehnout, je jeho bratr iAm, jenž mu věrně stojí po boku – oba však vědí, že pronásledovatelům, vyslaným královnou Temných, nevydrží unikat věčně. Trez by snad nakonec i přijal povinnost, předurčenou hvězdami – jenže je tu láska k Seleně, jíž se nemůže a nechce ubránit. A Selenina nemoc ho v jeho zarputilém odhodlání jen povzbuzuje. iAm je připraven přinést bratrovi nejvyšší oběť, ale i jemu vstoupí do cesty láska. K dovršení všeho hrozí upírům válka s novým nepřítelem. Série Bratrstvo černé dýky neztrácí dech!... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Shadows , 2015

EvaSupovic
24.08.2015 5 z 5

Řekla bych nejdojemnější díl bratrstva :-( Řvala jsem u něj jako želva a Trez a Selena si tohle nezasloužili :-( Jen doufám, že v dalším díle se stane něco, co ty dva dá zpátky dohromady, ať tak či onak :-D A rozhodně se těším na další, který má být údajně zase o Mary a Rhageovi :-D

mazzone
21.08.2015 4 z 5

POZOR SPOILER !

Wardka opäť nesklamala, aj keď ja som teda do poslednej chvíle verila, že sa to predsa len skončí inak... Hold, asi by bolo veľké klišé každého kto zomrie, opätovne oživovať, aby všetko končilo happy endom.

Kopec vecí doriešených, daľších veľa vecí opäť len nadškrtnutých a nedokončených, aby sme sa mohli tešiť na pokračovania :D čo mne osobne vadilo bola dejová línia medzi Layolou a Xcorom (naťahuje sa to ako guma v trenkách) a potom ako keby uťal... zato s iAmom to bolo podľa mňa na konci doriešené až moc rýchlo - ja som skôr čakala daľšiu samostatnú knihu o Temných :D

marcela6183
18.08.2015 3 z 5

Dorazila jsem originál a nevím, jestli mám autorku chválit, nebo s ní soucítit. Ano, potřebovala dodat třináctému (!) dílu šťávu, což se jí mimochodem povedlo podle mého skvěle.
Pocit marnosti jsem zatím neměla nad žádým z dílů. V předchozím mi naopak ono dokonalé štěstí už lezlo na nervy. Život přece nekončí jen svatbou. Tou ty průs-švihy teprve začínají.
Posune se pár dějových linií, pár se jich vyvine i zajímavě.
Aktuálně čekám na Hollywooda a Solu, protože to, co Jessika nakousne, je obvykle zajímavější, než to, co prvoplánovitě vypráví.
Sága nepříjemně košatí a sem tam odpravit nějakou postavu je třeba. Inspiraci ve Hře o trůny ale nehledejte. V romanci umírá hlavní postava dlouho a bolestně. Přesně tak tady. A přece si říkám - konečně!
Jinak celkově spousta věcí po kompaktním Královi opět pootevřena a naznačena. Opět začíná být vidět, že autorka má jednu vůdčí linii a přestala odbíhat k jiné sáze.
Až někdo nazná, že je možné hvězdičkovat cokoli, co už vyšlo (a nejen v češtině - pro homo libris amicus britanicae), tak si představte velice slušnou tři a půl.

upíři

J. R. Ward (p)