Odhalený milenec

Odhalený milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485944/bmid_odhaleny-milenec-1PB-485944.jpg 4 138 138

Bratrstvo černé dýky série

Sahvage žil stovky let v utajení – a má jednoznačně v úmyslu zůstat „mrtvý a pohřbený.“ Když ho ale žena z řad civilistů vtáhne do nebezpečné bitvy se zlem starým jako svět, ochranitel v něm převládne nad zdravým selským rozumem. Mae přišla o všechno a zoufalství ji přivede ke střetu s osudem. Ve svém odhodlání zvrátit tragédii se vydá tam, kam by smrtelník neměl vkročit – a postaví se tváří v tvář novému nepříteli Bratrstva. Se Sahvagem také objeví lásku, jakou nikdy nečekala najít, jaká však nemůže mít žádnou budoucnost. I když vědí, že se budou muset rozloučit, spojí se v boji proti zlu, které Mae nevědomky pustila z řetězu – zatímco Bratrstvo nastupuje, aby znovu získalo do svých řad jednoho ze zatracených, a zlo se zapřísahá, že všechny zničí…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Unveiled

Nissi
08.03.2022 5 z 5

Tak Wardovky jsou moje srdcovky. I když posledních pár knížek už má sestupnou tendenci, tady jsem se opět začetla. Také se nám vrátilo několik linií příběhů, už jsem si zvykla na 2 páry (jeden nový, jeden starý) a teď opět asi 7 pohledů. A příprava na další díly.. že bysme se konečně dočkali knihy o Lassiterovi? A asi jsem divná, ale postava Deviny se mi líbí, já vím je zlá, ale taky hustá

terikus
06.03.2022 5 z 5

Mně už normálně začíná být Deviny až líto :-D...už když jsem četla Padlé anděly mi ji bylo líto....ale zpátky k tématu - tahle dvojice mi přirostla k srdci nejméně ze všech. A asi mi bude líto i Nata, když to tak čtu :-D

Ryorka
04.03.2022 2 z 5

Mae byla blbka. Ale tak nějak ten děj do sebe zapadat musel. Sahvage mi taky nebyl nijak zvlášť sympatický. Musím přiznat, že jsem se tím začátkem ( rozumněj půlkou knihy ) prokousávala dost pomalu. Zase nová ženská, aby měl Baltz po kom bláznit pro další knížku. A potažmo Lassiter asi taky nepřijde zkrátka a dostane svůj protějšek. Vztah mezi hlavníma postavama byl opět jako přes kopírák, jen o dost nudnější než minule. Jsem zklamaná. Jako, fakt jo. Nebýt Lassitera, nevím, nevím. Sice jsem po Hříšníkovi myslela, že Devina se napraví díky Lassiterovi, ale evidentně ne. No to zase až tak nevadí. Možná jsem divná, ale dala bych Zlatýho bludišťáka za knížku, kde budou V, Butch, Rhage, Qhuinn, možná i Baltz a Zypher s Lassiterem hrát třeba monopoly. Do toho jim Wrath může třeba i hodit vidle. Klidně celou knížku, číst ty jejich hlášky, sem tam něco prohodí i ti dospělejší a vážnější z "Bratrstva" jako třeba Torhment, Xcor nebo Blay. Fritz by mohl nosit palačinky a zmrzlinu. Lassiter by jim k tomu mohl přepínat debilní reality šou a V by mohl předstírat, že tu prskavku zaškrtí, utopí, přejede, zastřelí......jo fantazii má velkou. Tohle mi fakt chybí, je toho čím dál tím míň. Wardka jede na kvantitu, hrrr samá akce a zběsilé tempo kupředu za dalšími a dalšími dvojicemi a propletenci nějakého námětu (ů), který si autorka vymyslela. Což škodí ( můj názor ), protože pak se nedostaneme právě k tomu výše jmenovanému poohlédnutí za našimi starými známými oblíbenci. A to já bych si moc přála.

narisa
28.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak další díl Bratrstva přečten. Mně se kniha líbila, i když je pravda, že prvním třem knihám z této série se nevyrovná. Už jsem to psala u předchozích dílů, je to tím, že je v sérii už opravdu hodně postav. A vztah hlavních postav z každého dílu dostáva čím dál méně prostoru. Za to je vždy dost informací o dalších aktérech.
Já bych to vyřešila tím, že by knihy byly obsáhlejší. Tuto knihu jsem měla přečtenou za pár hodin a nevadilo by mi, kdyby příběhy této série měly dvojnásobný počet stran.
Každopádně Sahvage byl zajímavou postavou, která ale dostala málo prostoru. Předpokládám ale, že se o něm autorka ještě zmíní v budoucnu. Mae byla tvrdohlavě přesvědčena o své pravdě a podle toho se chovala. Je pravda, že člověk měl pocit, že ti dva si ani spolu nic nestihli říct, nemluvě o tělesném poznávání. To mi opravdu v posledních dílech chybí.
Autorka nás ale pěkně navnadila ohledně vztahu Balthazara a policistky Eriky. A to nemluvím o Lassiterovi a Rahvyn (nebo Elyn). Ale co pak bude s Natem? No, moc se těším na další knihu Bratrstva, která má vyjít v originále v dubnu. Doufám, že u nás pak vyjde na podzim, nebo v zimě.
A ještě se zmíním o Devině. Vím, že je to fakt opravdová záporačka, ale já bych jí tu životní lásku přála :).
Hodnotím 4,5*, ale hlavně za celkový příběh propojený v sérii (ne jen příběh Sahvage a Mae, to by bylo hodnocení nižší).

Adris
26.02.2022 2 z 5

Pravda, Mae dělá, kdybych si to představila v realitě, psychopatickou věc. Dost nechutnou. Nevím, proč se autorka rozhodla navléct to takhle. Udělala z toho docela odpornost. A taky ta jiskra vztahů, které známe z prvních dílů je dávno pryč. Všechno "šup sem, šup tam" ... Dokonce se mi zdálo, že tady ani ta pravá, spalující láska nebyla :(. Když vzpomenu na chování Wratha, Rhage a jejich žen.. Byly to smysluplné příběhy, oboustranná láska a obětavost. V dílech cca 5 a výš už jde jen o ozvěny těchto vztahů.

Líbí se mi "nové" zlo a magie. To je zase lepší než Omega.

Kešu1981
25.02.2022 4 z 5

Jakoooo, sem rozhozená. Mae sem z nějakého důvodu nesnášela, její chování nechápala a její rozhodnutí odsuzovala. Konec to nezměnil. Je to, pro mě, nejméně sympatická osoba v celé sérii.
Ovšem sem teď neskutečně zvědavá na vývoj Balthazara s Erikou a Lassitera s Rahvyn.