Hříšník

Hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460527/bmid_hrisnik-oj1-460527.jpg 4 194 194

Bratrstvo černé dýky série

Syn drží před Bratrstvem černé dýky v tajnosti svou vedlejší profesi žoldáka. Když přijme další zakázku, nejenže se jeho kroky zkříží s novým nepřítelem upíří rasy, ale také s míšenkou, které hrozí smrt během přeměny. Jo Earlyová nemá zdání, jaká je její skutečná přirozenost, a když se ze tmy vynoří záhadný muž, je na vážkách mezi vzájemnou erotickou přitažlivostí a pocitem, že se děje něco moc špatného. Osud vybral Butche O’Neala do role Dhestroyera, toho, kdo naplní proroctví, jež předvídá konec Omegy. Jak válka s Vyhlazovací společností vrcholí, Butch nalézá nečekaného spojence v Synovi. Ale může k němu mít důvěru – nebo představuje válečník se špatnou minulostí smrtelně nebezpečnou komplikaci? Čas dochází, Jo se ocitá v boji a musí nastoupit po boku Syna a Bratrstva proti opravdovému zlu. Nakonec zvítězí pravá láska… nebo se proroctví od začátku mýlilo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Sinner , 2020

Pavbat
11.07.2021 5 z 5

To bylo počteníčko.
Našla jsem v knize vše co mám ráda. Akci, vraždy, humor, romantiku, erotiku i trochu životního dilema a samozřejmě je to vše spojené s krásnými, mužnými upíry. Ja je miluju.
Na wardovském pokračování oceňuju, že s novým příběhem dokáže rozvinout i předchozí příběhy. Vrátí se k dřívějším párům, aby si člověk připomněl předešlé díly a postavy.
Devina mě mile překvapila a jsem zvědavá co s ní a Lassiterem má Ward v plánu dál.
Teď budu napjatě čekat i na vlkodlačí serii.

terikus
11.07.2021 5 z 5

Opět super, J.R.Ward nikdy nezklame! Už se těším na rok 2023 a Lassiterův díl ️

keiko33
05.07.2021 5 z 5

Kazda nova kniha zo serie ma potesi, kedze to znamena navrat do tohto uzasneho sveta, ktory sa kazdou dalsou knihou rozrasta o novych clenov. Vzdy ma otravovali pasaze s panmi X ci F, preto som rada, ze uz koncia. V knihe sa autorka viac zamerala na vztah Butcha a Vishousa a ich poslanie a pribeh Syna a Jo, zostal trocha v pozadi, no to mi ani nevadilo. Butch a Vishous su proste dvojka a ked sa k nim prida este Lassiter, tak sa paradne zabavite. Autorka si na konci pekne otvorila novu kapitolu pribehov. Kniha sice nieje najlepsia zo serie, no ja hodnotim BCD, vzdy ako celok, ktory ma stale bavi. Takze za mna znova 5*

Dellphi
01.07.2021

(SPOILER) Na těchto knihách mi vadí jedna věc, pokaždé když se začtu tak, že ani nedokážu od knížky odejít, tak autorka změní dějovou linku příběhu. Vím, že to k těmto knihám patří, ale pro mě je to neskutečně rušivé. Pokud se střídá děj hlavních hrdinů s dějem vyhlazovací společnosti, tak je to v pohodě a dá se to zvládnout, ale v tomto příběhu těch dějových linek bylo víc a mě to prostě rušilo celkový dojem četby. Myslím, že Jo a Syn mohli dostat více prostoru, zasloužili si to a rozhodně byli zajímavou ústřední dvojicí. Ale bohužel šel jejich příběh trochu do pozadí. Navíc až neskutečně dlouho čekáme na proměnu Jo a autorka to nakonec odbyde a všechno jde tak nějak hladce (myslím s její proměnou)…
Ale prosím berte to jako konstruktivní kritiku velmi dobré knihy, protože ať už si jakkoli stěžuji, tak mě to stejně bavilo, a i když to nebylo tak dobré jako mé oblíbené knihy z této série, tak stále patří k těm lepším a rozhodně se nudit nebudete. Navíc konec je velmi zajímavý a já se těším na další pokračování.

annaliesen
22.06.2021 5 z 5

Super už se rýsuje žena pro anděla

Evka3814
22.06.2021 5 z 5

Tihle chlapíci s tesákama jsou moje srdcovka❤ nikdy mě nepřestane bavit čišt další a další dílka:)
Syn a Jo je další povedené pokračování,bylo fajn se s nima opět vrátit k BČD. Konec byl zajímavý a doufám že se brzo dočkáme dalšího dílu....fakt bych si přála díl o Lassiterovi, toho prostě žeru ♡

narisa
21.06.2021 5 z 5

Tak i tento díl se mi moc líbil, protože to prostě je svět Bratrstva, ale je pravda, že je slabší než díly z první desítky. Je to proto, že ústřední pár v knize nedostává tolik prostoru. Ale i tak se mi kniha moc líbila. Syn se projevil jako velice citlivý upír, Jo byla také sympatická. Hlavně jsme si zase užili Butche a došlo k překvapivému zakončení jedné etapy. A také mě velice zaujalo a potěšilo propojení se sérií Padlí andělé. Bude to ještě dost zajímavé :).

Kešu1981
20.06.2021 5 z 5

Ha! Wardka fakt umí :o)

Ryorka
18.06.2021 4 z 5

No, pořád ještě umí Wardka ze sračkoidního klišé vybrousit celkem slušnej šutr, ale už to ztrácí na kadenci. Možná by měla přestat sekat knížky jak Baťa cvičky a trochu víc propracovat příběh, detaily i dialogy. No a ten konec? Mám trochu svůj tip na další vývoj, ale to by znamenalo, že Lassiter si na svou ženu ještě chvíli počká, jinak by nebylo o čem psát. Oni by byli skvělá dvojka :) a doufám, že si tu interakci mezi nimi užijeme.

Nissi
18.06.2021 5 z 5

Wardka opět nezklamala. Miluju její svět. Sice od nějakého 14dilu se mi příběhy zdají už slabší, ale pořád tato serie patří mezi mé oblíbené.
Na příběh Jo čekáme už celkem dlouho, vzhledem k tomu kdy se objevila poprvé, ale čekání se vyplatilo.
Navíc tu máme propojení se sérií Padlí andělé. Snad se v příštích dílech dočkáme i pro Lassitera "šťastně až na věky věků".