Láska k nepříteli

Láska k nepříteli https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301864/mid_laska-k-nepriteli-bOr-301864.jpg 4 103 24

Bratři Bancroftové série

< 2. díl

Rafe Bancroft je jednoznačně darebák! Jenže tenhle sexy a nesnesitelný člověk se stal majitelem Forton Hallu, domova předků Felicity Harringtonové. Temperamentní kráska se rozhodla zachránit svou rodinu i sebe před zkázou, která jim od tohoto hezkého ničemy hrozí. Ale copak to jde, když noc co noc touží po doteku neodolatelného nepřítele? Rafe sice vyhrál Forton Hall v kartách, ovšem nemá v úmyslu se usadit. Ne, rád by sídlo prodal a vydal se za dalším dobrodružstvím – jenomže pozná Felicity. Zčistajasna je pro něj její náruč lákavější než všechny exotické země světa. Jeho přelétavé srdce to nechápe… Láska je však největším dobrodružstvím ve vesmíru!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Taming Rafe , 1999

alzbeta4340
30.10.2016 3 z 5

Ze začátku se četlo velmi dobře. Rafe je postava plná života a Felicitina malá sestra May roztomile doplňuje ústřední dvojici. Postupem děje celý román nějak ztrácel na zajímavosti. Zápletka se zločinem na konci mě už celkem nudila.
Nicméně od Suzanne Enoch si ještě něco určitě přečtu.

Samira
28.10.2016 4 z 5

První díl byl výborný a představoval hodně příjemné překvapení v žánru. I druhý začínal velice slibně a první polovina mě prostě bavila, druhá také, ale šlo o nekomplikované čtení s velmi jednoduchou vedlejší zápletkou. Ty tam byly ty propracované inteligentní intriky z dílu prvního. No nevadí, na jedno odpoledne jako nenáročná četba proč ne.
Za mne 3,5.

havrmoni
23.07.2016 4 z 5

Tak nevìm,dala jsem 4* ,protože se to dobře četlo. To nemůžu popřít.Avšak oproti prvnímu dílu to bylo takové já nevìm jak to popsat,nijaké. Jednoduchá relaxační romantika a tentokrát jsem se zasmála jen jednou. U této autorky jsem si zvykla na humorně- laškovné scény a jiskření. Tady toho moc nebylo a navíc jsem Felicity tu a tam chtěla nakopat. Jejì sestra mi přišla někdy rozumější a starší než ona.

biki
10.07.2016 3 z 5

Upřímně, po prvním dílu jsem čekala trochu víc. Což o to, čtení to bylo docela příjemné, ale přesto Rafova proměna z rozmařilého hejska v pečlivého hospodáře a odborníka-stavitele mi i rámci žánru přišla moc rychlá a násilná. Nu což, ani tak zkušené autorce jako je S.E. se nemusí úplně všechno stoprocentně vydařit.