Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2555/bmid_bevelstoke-tajne-deniky-slecny-mira-xTI-2555.jpg 4 343 41

Bevelstoke série

Ve věku deseti let Miranda Cheeverová vůbec nevypadá na to, že se z ní stane oslňující kráska. Smiřuje se s tím, že do ní společnost nevkládá velká očekávání - až do odpoledne, kdy jí Nigel Bevelstoke, pohledný a neodolatelný vikomt Turner, vážně políbí ruku a slíbí jí, že až dospěje, bude stejně krásná jako chytrá. A ve věku deseti let Miranda pochopí, že ho bude do konce života milovat. Následující léta jsou však k Turnerovi stejně krutá, jako k Mirandě laskavá. Stane se z ní půvabná žena, jak vikomt v onen pamětihodný den předpovídal - kdežto on je opuštěný, zahořklý muž, zdrcený zničující ztrátou. Miranda však nezapomene na pravdu, kterou před všemi těmi lety svěřila papíru - a nedovolí, aby jí osudová láska proklouzla mezi prsty…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Secret Diaries of Miss Miranda Cheever , 2007

NathalieVerdun
08.10.2018 5 z 5

Skvelé a rozhodne za slabé nepovažujem.
Miranda bola sympoška, aj keď na konci bola podľa mňa až prehnane neoblomná čo sa týkalo tých zamilovaných slovíčok lásky - lebo žiadne slová nenahradia činy a spontánne emócie... Nigel Bevelstoke, krásny vikomt Turner bol trochu zložitejšia resp. prepracovanejšia postava, autorka naozaj hĺbkovo vykreslila jeho duševné jazvy, ale musím povedať, že si ma nakoniec dosť získal a len tak ľahko mi z pamäti nezmizne. :-)

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Knížka se hezky četla, ostatně jako všechny od Quinn. Když ji ale přirovnám k jiným od Julie tak bych ji zařadila mezi slabší. Na jejích knížkách se mi líbí, že žádná z hlavních postav nebývá hlupačka. Tak to bylo i v této knize. Líbilo se mi, že Miranda viděla příčiny jeho chování a snažila se mu pomoct se s tím vyrovnat.

PerlaZP
09.06.2017 5 z 5

Tuto knížku jsem dostala k narozeninám od mamky. Sama bych si jí nejspíš nekoupila a to by byla vážně škoda, protože je to velice pěkná knížka...
Knížce dávám pět hvězdiček a určitě se k ní zase někdy vrátím...
- DOPORUČUJI -

účetní
30.08.2016 5 z 5

Moc krásná kniha. Chápala jsem Mirandu , že potřebovala od Turnera slyšet vyznání lásky. Byla mladinká, neměla už maminku a tatínek sotva kdy věděl, zda je vůbec dcera doma, nebylo proto divu, že se tak upnula k lásce k Turnerovi, byl pro ni vším. Ale hlavně si myslím, že ta slova potřeboval vyslovit hlavně Turner. Bylo to to poslední, co potřeboval, aby se odpoutal od nešťastné minulosti a skoncoval se svou zatrpklostí. Kniha byla i vtipná, byly tam dobré hlášky mezi Mirandou a Turnerem, oba byli velmi bystrého intelektu a moc se k sobě hodili. Líbila se mi celá Turnerova rodina, jeho máma byla praktická a rozumná žena, která dokázala mít Mirandu ráda jako vlastní děti. Moc pěkné bylo i přátelství s Olivií. Pochvala také za obálku.

Theia83
24.08.2016 5 z 5

Nádherná kniha.

kkeisha
16.08.2016 5 z 5

Mam rada ak hlavne hrdinky su sebavedome a nie hlupe husicky. Plus nebolo tam moc pytvania preco je zahorkly a tak sa mi to paci.Prijemne romanticke poctenicko

havrmoni
01.08.2016 5 z 5

To byla nádhera. Krásně napsaný příběh o tom, jaké škody může nadělat špatná volba partnera na duši i na srdci. (Obrazně řečeno). Turner i Miranda jsou velmi sympatičtí a chování jeho k ní nebylo zas tak hrozné i ona ho chápala a viděla co za tím je. Jen mě mrzí,že ke konci tolik lpěla na slovech,při tom jak se chovala celou dobu,bych čekala,že chování a činy partnera pro ní budou důkazem toho co k ní cítí.Slova bez odpovídajícího chování jsou jen prázdná slova a přes to je spoustu lidí chce slyšet,tak jako naše hrdinka.

LimedkaMikki
27.06.2016 3 z 5

Matně si vzpomínám, že jsem kdysi tuto knížku četla. Nepamatuju si z ní sice nic moc, krom pozitivního pocitu. Jen doufám, že mě můj pocit nemate a až si ji znovu vypůjčím, nebudu zklamaná.

Kamiliana
03.04.2016 3 z 5

Pro mě celkem zklamání. Deník o tajné lásce, kterou jste začaly milovat v 10letech, protože vám zvedla sebevědomí a vy celé roky o ní sníte... Je to nádherné téma, velice slibné, ale podle mě autorka nevyužila celý potenciál. Naopak kdyby mě někdo cíleně tolikrát ponížil a zranil, zcela jistě bych se z vlastní hrdosti hleděla odmilovat.

liletka_a
10.09.2015 5 z 5

Tento díl jsem si z celé série nechala až na konec a nemohla jsem udělat líp..:) Pro mě byl ze všech nejpovedenější a taky jsem se do něj nejvíc začetla. Sice to zavání klišé, že žena miluje už od začátku, kdežto muž si to uvědomí až za pět dvanáct, ale já si příběh užila..:)

Karoli282
31.08.2015 5 z 5

Miluji tyto příběhy o mužích, kteří se napravili. :D (sice realita je jiná, ale to tady ničemu nevadí)

SindyEM
13.10.2014 4 z 5

Prekrásny príbeh...prvá historická romanca, ktorú považujem za nadpriemernú. Prečítané jedným dychom. Už samotný príbeh ma chytil za srdce, nehovoriac o hlavných hrdinoch, o ich humore, o štýle písania... Skrátka a jasne: Úžasná romantická oddychovka, ku ktorej sa človek milerád vráti. Nemám knihe čo vytknúť, vrelo odporúčam a rovno sa vrhám na ďalšiu knihu série.

1v8na
03.09.2014 5 z 5

Spoiler - Příběh byl báječný. Sice jsem ze začátku proklínala Turnera, proč je takový hrubián a tak sprostý a proč nedokáže říct, ta dvě slova o tom, že Mirandu miluje. Nebyl si tím jistý, ale z těch jeho myšlenek, to bylo jasné jako facka.
Velmi se mi to líbilo.

BlueEliza
09.08.2014 5 z 5

Je jasné jak to dopadne, ale i tak jsem četla se zatajeným dechem.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

tak tuhle jsem precetla jedním dechem

miruska1
05.01.2014 5 z 5

Veľmi pekny pribeh,čitalo sa to doslova samo. Toto je moja druha kniha od tejto autorky,takže nemožem moc porovnavať. Ale ak naozaj patri tato kniha k tym slabšim,tak už sa nemožem dočkať kedy si prečitam tie ďalšie.

gabca007
27.08.2013 2 z 5

Jsem docela překvapená vysokým hodnocením této knihy, protože podle mne patří k těm slabším od JQ. Můžu o ní napsat jen to, že je milá. Pěkné čtení pro náctileté. Po přečtení knih ze série Bridgerton mne překvapilo, že ta stejná autorka může napsat něco tak fádního, bez nápadu. Mne kniha neoslovila.

malazluta
20.05.2013 3 z 5

Milá knížka, která pobaví a přesně to jsem od ní čekala. Děj není nijak složitý a již na začátku je jasné, jak to všechno nakonec celé dopadne, ale tak to u romantických knížek prostě chodí.

jluky
01.05.2013 5 z 5

Táto kniha patrí k mojim obľúbeným od tejto autorky.

Martinabsp
17.03.2013

Moc hezká knížka, krásně se čte :o)