Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1003 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

Ivetaa
17.01.2022 5 z 5

Přečetla jsem celou sérii a za mě spokojenost. O to větší, že autorka je talentovaná Češka.

Kristy.Seb
06.11.2021 5 z 5

Tak takhle jsem se u knihy nenasmála už dlouho! Skvělý příběh, skvělí lidi, skvělí prostředí. Bavila mě celá rodina od senátora i celá bezpečnostní agentura. Prostě skvělá celá tahle trilogie.

elisa194
02.10.2021 3 z 5

Ze začátku mě kniha bavila, zbytečně tam ale pak přišla zápletka "zlocince", která děj protáhla a mě to začalo nudit.

petulik330
10.09.2021

Podle mně asi nejlepší díl s této trilogie. Hlavní hrdinové byly oba sympatičtí, ale jejich chování bylo někdy na facku. Na druhou stranu ti bylo ale k smíchu tak jsem se někdy mohla rozhodnut co bych udělala kdyby byly skuteční.
Kniha obsahovala vše co se mi líbí : romantika, láska, trochu té erotiky a detektivní zápletka. Pro mě naprosto super.

Toledo
25.08.2021 3 z 5

(SPOILER) Četla jsem tento díl jako první ze série a asi se do dalších nepustim.
Předně mě upoutalo, ze autorkou je Češka, většinou jsem knihy podobného typu četla jen od zahraničních autorů, tak jsem se těšila, ze máme i něco takového u nás, děj zněl také slibně. Kniha mě povětšinou bavila, bylo fajn, ze tam nebylo moc kýčovych milostných scén.
Pak uz mám ale jen výhrady-konec byl dost vlažný. Tolik povyku pro takového “zločince”, který byl tedy velkým zklamáním. Za mě dost nepovedené. A říkat takovému chlapovi “plyšak” mi taky dost vadilo. Hodnotim jako průměr v tomto žánru.

cmelda87
03.08.2021 5 z 5

I tento díl je krásný!
Emily, jakožto nejmladší hlavní hrdinka z celé trilogie, byla vážně odvážná a vtipná. V tomto díle se mi líbilo, že bylo víc zřejmé z čího pohledu je děj zrovna popisován. Henry dosti překvapil a jako Plyšák nezklamal :-)

Siwan
25.07.2021 4 z 5

Všechny tři díly stojí za to. V tomhle mě nejvíc bavila ženská hrdinka. Byla prostě dobrá, žádný zbytečný hysteráky okolo, prostě ho chce a hotovo :-) Jinak teda jako nejzábavnější na téhle sérii shledávám, jak se z mafiánů stávají hodní hoši :)))) ale budiž. V rámci záměru je to vlastně v pohodě. A člověk se u toho dobře baví. Takže směle do toho.

Domkar9116
15.07.2021 5 z 5

Všechny tři díly musím opravdu hodnotit pozitivně. V posledním díle bylo občas trochu moc omáčky okolo, ale to nic nemění na tom, že se to perfektně čte. Opravdu milé překvapení od české autorky. Doporučuji přečíst celou sérii.

dooky
05.05.2021 5 z 5

Asi jsem právě objevila další oblíbenou autorku. Po dlouhé době jsem se u knížky zasmála, četlo se to prostě samo. Výborná oddychovka.

Knihajeradost
21.03.2021 5 z 5

Kniha byla opět skvělá a plná humoru. Četla se dobře a úplně mě vtáhla do děje. Zaručuji vám, že s Emily se rozhodně nudit nebudete.
V této knize se ze zlých stávají ti hodní a jak? To už vám neprozradím.

johana3160
19.03.2021 5 z 5

Kniha me bavila, Plysak mozna moc zmeknul, ale jen z pohledu od Em. Celkove byla kniha moc fajn, od napadu po provedeni. Snad si autorka najde cas a napise este treba o Kevinovi, protoze je vyjimkou mezi ceskymi autory, kdy se kniha da cist a i vyjimkou celkove mezi autory, protoze neztraci uroven s dalsimi dily:)

hlentilka
05.03.2021 5 z 5

Třetí díl mě opět nezklamal. Už se těším na nějaké další knížky od paní autorky Katky Petrusové. Skvělá kniha, nejvíce mě těšil humor, smála jsem se - nahlas, stačilo si představit PLYŠÁKA.....

avalonek
26.02.2021 5 z 5

Nejlepší díl ze všech..perfektní chemie a ten humor..Naprosto boží..A teď by to ještě chtělo díl o Palbotovy,snad nezůstane sám ne....?

anna7852
24.01.2021 5 z 5

ach joo,plyšák prostě úžasnej :-)

Orechanda
04.01.2021 5 z 5

Musím uznat, že jsem se už dlouho takhle nezasmála. Vtipně napsáno. Styl - co si myslí on a co si myslí ona, je prostě dokonalý. Kniha byla vtipná, úplně mě pohltila.

Sabi163
26.12.2020 5 z 5

Příjemná oddechovka, přečteno za dva dny.

Karlos19814b
14.12.2020 2 z 5

Dekuji, prenecham jinym.

Pralinka1910
12.11.2020 1 z 5

Půl hvězdičky dávám za krásný obal, druhou za vtipné glosy. Jinak mám pocit, ze už jsem to někde cetla (Ochránce ???). Pro mne málo reálné. Nějak nemohu autorce uvěřit, ze zná prostředí kolem amerických senátorů. I když je to jen obyčejná jednoduchá romantická knizka, tak v rámci žánru lze najít mnohem lepší.

AKO
12.11.2020 5 z 5

Parádní kniha, úplně mě pohltila a přečetla jsem jí jedním dechem.

janina66
09.11.2020 4 z 5

Jsem překvapená, že česká autorka napíše takovýto krásný příběh z Ameriky. Je to milý, velice čtivý a oddychový příběh, okořeněný napětím a vtipem. Čtení jsem si užila.

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Zakázaná přitažlivost je v

Přečtených1 452x